Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Serbia i Polska w ostatniej czwórce Reutera

2/2
© Reutera. Serbia i Polska zajęły miejsce w ćwierćfinale. Zdjęcie zrobione 17 lipca 2015 r.

2/2

Autor: Martin Schmuda (iDalgo)

Serbia, która pokonała Holandię (3:0) w ćwierćfinale Eurovalli po rozegraniu pięciosetowej walki z Turcją w poprzedniej rundzie, zaprezentowała poważny występ. Z dwoma punktami w pierwszym secie podopieczni Slobodana Kovaka zacieśnili grę (25-23) i kontynuowali rozgrywkę w drugim (25-20). W trzecim akcie rządzący mistrzowie Europy musieli zaoszczędzić pewien punkt, aby wygrać (27-25). Serbowie czekają teraz na zwycięzcę między Czechami i Słowenią. W innym miejscu w tabeli Polska pokonała Rosję (3:0) na oczach tłumu na stadionie Ergo w Gdańsku. Polacy, którzy jeszcze nie przegrali meczu, są faworytami na koniec meczu. Zmierzą się z Włochami lub Niemcami i spróbują dotrzeć do finału.

Odpowiedzialność: Media Fusion Przypominam, że dane na tej stronie nie są aktualne ani dokładne. Wszystkie kontrakty CFD (akcje, indeksy, kontrakty futures) i ceny forex nie są dostarczane przez giełdy, ale przez animatorów rynku, więc ceny mogą być niedokładne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, tj. ceny wskazują i nie mają znaczenia dla celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty biznesowe, które możesz ponieść w wyniku korzystania z tych danych.

Media Fusion Nikt związany z Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z polegania na informacjach zawartych w Witrynie, w tym danych dotyczących kupna/sprzedaży, kwotowań, wykresów i sygnałów. Prosimy o pełne zgłoszenie ryzyka i kosztów związanych z handlem na rynkach finansowych, który jest jedną z najbardziej ryzykownych form inwestycji.

READ  Na żywo - Kryzys migracyjny: Polska obiecuje zrobić „wszystko, aby chronić granice UE”