Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sandrine Kiberlin jest zbyt zawstydzona, by opowiedzieć o swojej córce Susan Lyndon w The Daily

We wtorek 15 czerwca Sandrine Kiberlin i Bruno Bodalides zostali zaproszeni na plan Quotidien, aby w środę opowiedzieć o Les 2 Alfred w kinach. Pod koniec serialu Yann Barthès wyemitował sekwencję o córce tego ostatniego, Susan Lyndon, co szczególnie zdenerwowało aktorkę.

Wystąpiła w nowym filmie Bruno Bodalidesa Les 2 Alfred. Aby go promować, Sandrine Kiberlain została zaproszona do Daily wraz z reżyserem we wtorek. Oczywiście trudno było nie wspomnieć – choćby krótko – o córce aktorki Susan Lyndon, która również w środę wyemituje swój film. Ale wyczarowanie młodej aktorki odbyło się w dość nieoczekiwany sposób. Pod koniec każdego programu goście zostali poproszeni o ujawnienie swojej listy odtwarzania i Sandrine Kieberlin była prawdziwym zaskoczeniem wybierając piosenkę Prince’a „Purple Rain” w kategorii „Night of Love”.. I podczas gdy aktorka z przyjemnością słuchała piosenki, Yann Barthes wydał: „Nie wiem więc, co by na to powiedział psychoanalityk, ale chciałbym spojrzeć na dokument.’, przed sekwencją datowaną na 9 czerwca, dzień, w którym Susan Lyndon została zaproszona na plan promujący Sixteen Spring, pokazuje młodą kobietę słuchającą tego samego refrenu podczas miłosnej nocy.Czy to nie w porządku?Sandrine Kiberlin powiedziała: Oczywiste zakłopotanie z powodu tego zbiegu okoliczności. I najwyraźniej nie tylko aktorka nie wiedziała, dokąd się udać po wyemitowaniu tych zdjęć, bo zaraz potem Jan Barthes zapowiedział:Jestem tak zawstydzony, że nie mogę dłużej patrzeć w twoje oczy.”

Sandrine Kiberlin i Susan Lyndon: Jak matka, jak córka!

Sandrine Kiberlin mogła chcieć wymazać ten moment ze swojej pamięci, ponieważ przyznaje, że była świadkiem przybycia Susan Lyndon do Quotidien, ale Nie pamięta tej części. „Ona jest córką miłościByły Vincent Lyndon, który nie chciał kontynuować tej sekwencji w nieskończoność, w końcu doszedł do wniosku, że jeśli Susan Lyndon oglądała program we wtorek, musi być bardzo zawstydzona przez tę mamę!

READ  Polskie kina wyświetlają filmy po ukraińsku

Zapisz się do newslettera Closermag.fr, aby otrzymywać najnowsze wiadomości za darmo