Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Robert Lewandowski, SOS napastnika w niebezpieczeństwie

Następujące po tej reklamie

„Louie jest sam”. ‘Pierwsza strona Prawdziwe W najbliższą środę, dzień po porażce Polski ze Słowacją (dzień 2-1 grupy E), bez wątpienia wpatrywali się w kosmos ze zdjęciem Roberta Lewandowskiego w wybranym hotelu i komentarzem World Legend Greyhour Lotto na temat trzeciego trofeum w 1982 roku. Wszyscy widzieli, na co wskazywała dawna chwała.

Z 41 golami na zegarze w Bundeslidze w tym sezonie, historyczny rekord, gwiazda Bayernu Monachium, nie zjadł wiele, gdy jego drużyna narodowa przystąpiła do Euro 2020. Przyciąga się z piłek. Zwycięzca 66 ze 120 egzaminów zostawił swojego faworyta, aby spróbować jeszcze bardziej upłynnić grę swoich ludzi, obszar boiska, pole karne przeciwnika. Bez większego sukcesu.

Pierwsza porażka

Jeśli trener Paulo Sousa i jego 3-4-3 są głównie celem krytyków gospodarzy (na jego pierwszej stronie dzień po porażce, Przegląd gry Niezdolność Goliata do zabłyśnięcia w wielkich turniejach po raz kolejny staje się złą krytyką zarówno w Polsce, jak i za granicą, pozostawiając jego nazwisko pozostawiając tylko SOS). Gra Gazette Dello Nawet rozmawiał z nim jako jego “Największe rozczarowanie od początku meczu”.

Były reprezentant Polski Jersey Botbrosny przesłuchany Super ekspresowe, Jego główne cechy, noszący zbroję. – Przyznam szczerze, że nie widziałem z nim tego lidera. Nie znam go osobiście, nie wiem, jak będzie się zachowywał z boiska, mówię tylko o tym, co widzę na boisku., został stępiony przed kontynuowaniem.

Kwestionowany kapitancy

„Patrząc na Lewandowskiego podczas meczów, nie widzę go jako postaci, która pozwala na umieszczenie go w zbroi kapitana. Traci go”. Raport o kwasie.

Sierota Krzysztofa Piątka i Arkadiusza Milika, rannych i poza euro 2020, warszawiak musi niemal pogodzić się z ciężarem polskiej animacji ataku. Crescors Kryzhoviak, jeden z pozostałych liderów, który został wykluczony z ósmego finału ze Słowacją, może rozegrać dwa bardziej skomplikowane mecze na puli, Hiszpanii i Szwecji, aby przekonać swój zespół do błyszczenia i zakwalifikowania się. Zadanie niemożliwe?