Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Recenzja Garmin Venu 3S: Kompaktowy, coraz bardziej połączony i wciąż dość sportowy

Recenzja Garmin Venu 3S: Kompaktowy, coraz bardziej połączony i wciąż dość sportowy

Kilka tygodni temu pisaliśmy o wszystkich dobrych rzeczach, które myślimy o Venu 3, trzeciej wersji połączonego zegarka sportowego firmy Garmin. Zachęcamy Cię również do przetestowania go w celu uzyskania bardziej szczegółowej opinii. Venu 3S pod każdym względem naśladuje swoją starszą siostrę i nie bez powodu, ponieważ jest po prostu jej bardziej kompaktową wersją. Venu 3 ma w rzeczywistości obudowę o średnicy 45 mm, w której mieści się wyświetlacz Amoled o przekątnej 1,4 cala (3,54 cm), podczas gdy Venu 3S ma również 41 mm z wyświetlaczem Amoled, ale tylko 1,2 cala (3,04 cm). Na pewno mniejszy, ale wciąż jasny i kolorowy.

Garmina Fino 3

Cena wywoławcza 499,99 euro

Jak działa tabela cen?

Wyłącz blokadę reklam, aby uzyskać dostęp do wszystkich linków powyżej.

Niektórzy mogą powiedzieć, że 3S to model dla pań, ale osoby o małych nadgarstkach lub lubiące bardziej dyskretne zegarki również będą nim zachwycone. Garmin Venu 3S zachował plastikową obudowę i stalową ramę, dzięki czemu sprawia wrażenie wysokiej jakości i wytrzymałości.

Inteligentny zegarek Garmin Fino 3S

Garmin Venu 3S jest bardziej kompaktowy niż Venu 3, ale ma dobrze dopasowany, bardzo przyjemny design.

© Pierre Fontaine / Les Numériques

Podobnie jak Venu 3, 3S może obsługiwać połączenia telefoniczne, wyświetlać powiadomienia, harmonogram i większość rzeczy, które powinien robić smartwatch. Robi to dobrze, ale nie może polegać na kiosku do pobierania, takim jak zegarki kompatybilne z Wear OS lub zegarki Apple.

To, czego brakuje w aplikacjach innych firm, nadrabia w inny sposób. Gwarantuje zatem bardzo udane wrażenia sportowe, o czym doskonale wie Garmin, dzięki swoim programom treningowym, monitorowaniu czynności serca, wysoce niezawodnemu GPS itp. Zapewnia również dobre wsparcie w fazie rekonwalescencji, z planowanymi drzemkami, jeśli to konieczne.

Skoro mówimy o drzemkach, zwróćmy uwagę na pewne drobne problemy w monitorowaniu snu. Nie raz zdarzało się, że leżeliśmy w łóżku i czekaliśmy na Morfeusza, a potem widzieliśmy, że Venu S wykrywała natychmiastowe wybudzanie się i zasypianie. Może w tym aspekcie jest jeszcze coś do poprawy?

Inteligentny zegarek Garmin Fino 3S

Z tyłu Garmin 3S znajdują się czujniki i port ładowania.

© Pierre Fontaine / Les Numériques

Niezależnie od tego, noszenie Garmin Venu 3S na nadgarstku to przyjemność o każdej porze dnia, a żywotność baterii oznacza, że ​​nie musisz się martwić o częste ładowanie. Postanowiliśmy włączyć na jego ekranie tryb zawsze włączony, aby w każdej chwili odczytać godzinę i powiadomienia. Wiąże się to oczywiście ze znacznym dodatkowym zużyciem energii. Jednakże wykonując około godziny ćwiczeń dziennie (w pomieszczeniu, tylko z monitorowaniem pracy serca lub na zewnątrz, z dodatkowo GPS), byliśmy w stanie wytrzymać około pełnego tygodnia. A dokładniej od niedzielnego wieczoru do następnego sobotniego popołudnia.

Jest więc trochę gorzej od Venu 3, ale z mniejszym akumulatorem nie mogło być inaczej. Jest to jednak nadal doskonałe, szczególnie w porównaniu z tym, co oferuje większość połączonych konkurentów. Co więcej, ładuje się bardzo szybko, osiągając 50% w około 32 minuty, a 100% w niecałe 85 minut.

Inteligentny zegarek Garmin Fino 3S

Garmin Venu 3S ładuje się bardzo szybko poprzez kabel USB-C podłączony do specjalnego portu.

© Pierre Fontaine / Les Numériques

Forty punktowe

  • Funkcje sportowe i regeneracyjne.

  • Dokładne monitorowanie serca i GPS.

  • Dobra niezależność.

  • Wyświetlacz OLED jest bardzo przyjemny i wygodny.

  • Uproszczony interfejs.

Słabości

  • Brak kiosku z aplikacjami.

  • Budowanie mieszkań z tworzyw sztucznych.

  • Rosnące ceny.

Wniosek

5 gwiazdek od LesNumériques.com
Marka światowa

Ocena redaktora: 5 na 5

Jak przebiega ewaluacja?

Dzięki eleganckiemu designowi, bardzo przyjemnemu i zawsze czytelnemu wyświetlaczowi, prostemu i przemyślanemu interfejsowi i wreszcie nowym możliwościom połączonego zegarka, Garmin Venu 3S staje się bardzo poważnym konkurentem dla serii Apple Watch i Google Pixel Watch. Co więcej, pokazało im to pewną doskonałą niezależność. Do tego stopnia, że ​​najbardziej wysportowani z nas będą mieli niewiele argumentów, aby się temu sprzeciwić.

READ  Wyprzedaż PlayStation Days by Play: ekskluzywne oferty na PS4, PS5, PSVR i gry są dostępne w sprzedaży ze zniżką, zarówno fizyczną, jak iw sklepie!