Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rakuten TV rozszerza swoją ofertę kanałów w Europie

Rakuten TV, bezpłatna platforma do strumieniowego przesyłania wideo z reklamami (AVOD), ogłosiła we wtorek, że rozszerza swoją ofertę o ponad 90 kanałów uruchomionych na 42 rynkach europejskich.

„Uruchomienie jest stopniowe, a liczba kanałów wzrośnie w najbliższych miesiącach” – powiedziała grupa, spółka zależna japońskiego giganta internetowego i handlowego, który również zdywersyfikował swoją działalność w zakresie bankowości internetowej.

Program, który różni się w zależności od regionu, „obejmuje różne kategorie, w tym filmy, rozrywkę, styl życia, muzykę, sport, wiadomości, programy telewizyjne i dzieci”, szczegóły Rakuten TV.

Wyświetlane marki obejmują: Bloomberg TV, Bloomberg Quicktake, CNNi (dostępne w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Polsce), Euronews, Qwest TV i Reuters, a także treści sponsorowane przez XUMO, w tym osiem kanałów Stingray., The Hollywood Reporter.

Ta nowa oferta pozwoli reklamodawcom „umieszczać swoje reklamy w rozszerzonym portfolio ponad 90 bezpłatnych kanałów liniowych, z szacunkami 1,5 miliarda wyświetleń reklam, które zostaną utworzone w 2021 r.”, Dodając grupę, dla której ta premiera stanowi „ważny krok „” w ich rozwoju.

Platforma twierdzi, że Rakuten TV, który jest dostępny w 43 krajach europejskich, dociera obecnie do ponad 90 milionów gospodarstw domowych.

cgu / may / sp / cls

Rakuten

QWEST CORP

READ  Główni odbiorcy: „Miłość jest na łące” w liderze M6 z 4,1 milionami – „Joséphine” w TF1 został również pokonany przez film telewizyjny France 2 – Arte i W9 przed dokumentem France 3