Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

HPI: Towarzysz Audrey Florot bierze udział w serii TF1 – The TV News Series

HPI: Towarzysz Audrey Florot bierze udział w serii TF1 – The TV News Series

Gabriel Glissan, towarzysz Audrey Floro, znalazł aktorkę w „HPI”, nowym serialu detektywistycznym TF1, który był prawdziwym hitem dla publiczności.

HPI to sukces roku dla TF1. Seria, którą nosiła Audrey Floro, ukazała się w zeszły czwartek i podczas swojego debiutanckiego wieczoru zebrała więcej niż jedną 9,8 miliona widzów Przed ekranami telewizorów nagranie kanału, który nie widział takiej premiery od 2006 roku.

W HPI aktorka Gears i Bazar de la Charité wcielają się w Morgane Alvaro, 38-letnią gospodynię i samotną matkę trójki dzieci, która walczy o związanie końca z końcem.

Z IQ równym 160 widzi swoje życie wywrócone do góry nogami, gdy jej niezwykłe zdolności zostają zauważone przez policję, która oferuje jej stanowisko doradcze. Będzie wtedy musiała odłożyć na bok nienawiść do policji, aby pomóc im rozwiązać dochodzenie.

Intensywnie inwestując w serial detektywistyczny, Audrey Floro zasugerowała imię Mehdi Nebo, aby obozować na ekranie swojego partnera. Dwaj aktorzy udzielili już odpowiedzi w drugim sezonie Gears. Spotkanie musiało ją wyróżnić.

Nie chciałem wyruszyć w tę przygodę, nie wiedząc, który aktor zagra mojego partnera. Dlatego pozwoliłem sobie zasugerować MahdiegoWyjaśniłem przed mikrofonem RFM.

Ale to nie jedyne imię, które aktorka weszła do produkcji z HPI. Jego towarzysz, Gabriel Glissant, scenarzysta, aktor i reżyser, pracował już nad scenariuszami. „Jest współautorem serii, w której jest także współautorką. Pracowaliśmy razem po raz pierwszy i to była świetna zabawaAktorka powiedziała Nous Deux.

Znajdź dwa nowe odcinki HPI w ten czwartek, 6 maja o 21:05 na TF1. Sezon 1 jest już w pełni dostępny w Salto.

READ  Podczas wyceny majątku rodzina odkrywa obraz o wartości ponad 200 000 euro