Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – znak PRIX DU MEDOC 27 lipca 2022

Quinté PMU – znak PRIX DU MEDOC 27 lipca 2022

Diagnostyka Canalturf.com


Obraz Farrell Seven PRIX DE L'OPERA - CE - QUINTE + HIPPODROME D'ENGHIEN SOISY 13.07.2022

Trzech z trzynastu zawodników obecnych na starcie środowego kwintetu Grand Prix w Enghien właśnie przetestowało się na Prix de l’Opéra 13 lipca na tym torze, ale na krótszym torze. Zakapturzony zwycięzca tego referencyjnego wyścigu, Farrell Seven Powinno się logicznie powtarzać.

8 Farrell siedem : Pomimo opóźnienia na starcie, przeleciał nad głową i na szczyt 5. Prix de l’Opéra 13 lipca na tym torze. Ustaw się na starcie tego wyścigu z mocną intencją wygrania siódmej imprezy.

4 Eliksir Wiatru Odniosła dziewiętnaście zwycięstw w 53 startujących wyścigach, co świadczy o jej kompetencjach. Po lukratywnym wyścigu powrotów pod koniec maja w Croisé-Laroche, a to po sześciu miesiącach nieobecności, wydaje się, że jest w stanie ponownie wyrobić sobie markę.

12 czarnych bogini : szybko skończone, aby wygrać etap GNT, na początku czerwca w Laval. Od tego czasu zajmuje trzecie miejsce na piątym miejscu Enghien, ponadto na proponowanym torze. Wiele wyników do argumentowania na korzyść. Aby utrzymać porządek.

2 FALKA Z CHENU : Może się pochwalić, że od początku roku podpisał już cztery zwycięstwa. Z drugiej strony odniósł dwa zwycięstwa w kilku pokazach zeszłego lata na tym torze. Wystarczająco, by zarobić na logicznych chętnych.

10 prędkości lotu : Trzeba przyznać, że po prostu doświadczył kilku awarii. Mimo to został potwierdzony w takim towarzystwie, gdzie osiągnął zwycięstwo i pięć miejsc w dwunastu kolejnych wyścigach. Biorąc pod uwagę jego zainteresowanie zeszłego lata na torze, znalazł go z pretensjami.

3 aktywa crack : Oczywiste jest, że w wieku dziesięciu lat nadal jest mądry. Świadczy o tym jego niedawno zdobyte drugie miejsce w piątym Grand Prix Porte de Sevres, 16 lipca na tym torze. Jeśli utrzyma się w dobrej formie, może przyjść i bronić papierów.

6 bóg nawigacji : Nie zdobyła stanowiska od września 2019 r. Zostało to jednak potwierdzone w podobnej firmie i właśnie okazało się, że jest dobra na tej ścieżce. Dlatego nieufność jest niezbędna.

READ  Inès Reg odpowiada na kontrowersje po „Miss France” na Instagramie

13 Słodki zapach : Jeśli nadal szuka pierwszego zwycięstwa w piątym, to ma sześć miejsc w dziesięciu próbach. Na tym torze i pod siodłem jechał lepiej niż wskazywała jego niedawna dyskwalifikacja. Oto potencjalne narzędzie do rozwiązywania problemów.

W przypadku niebiegacza: 7 Elisca Perry

Graj 8 – Farrell Seven W grze Proste włączone PMU.fr

Uniwersytet im. Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU — zagraj w ten wyścig


Wybór Stephena Davy’ego

Baza
8 Farrell Seven
4 Eliksirowe wiatry
Regularne kursy
12 czarna bogini
2 Falco Chino
10 prędkość lotu
na zewnątrz
3 pochodzenie pęknięć
6 bóg nawigacji
13 słodki zapach

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
8 – Farrell Seven

cios w serce
4 – Eliksirowy Wiatr

szalony moment
10 – prędkość lotu

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


Czy Pharrell byłby dobrym rocznikiem?

Ze5 zdarzenieOd tego wczesnego wieczoru na torze Soisy Prix du Médoc powinno być formalnością dla Farrell Sevenktóry właśnie odbył trasę Prix de l’Opéra po fatalnym początku i wydaje się, że spełnia wszystkie warunki, aby podwoić prowadzenie… Falção de Chinoktóry odzyskał morale na trawie, bez wątpienia będzie wyborem przeciwnika na pobliskim słupku, podczas gdy prędkość lotuKto nie osiągnął oczekiwanego występu w ostatnich tygodniach, ale zaledwie rok temu wygrał trzeciego seta na tym torze, zasługuje na odzyskanie go z ufnością.

przechodzi okres kwitnienia Laval, mroczna bogini Skorzystasz z nielicznego peletonu, aby wrócić na wagę, na przykład Eliksir Wiatruktóry przybędzie na to spotkanie ze źródłem przyjemnej świeżości, nie zapominając o upartych słodki zapach, który oczywiście pozostaje wrażliwy, ale jest w stanie zabłysnąć na tym poziomie, jeśli jest dobry w głowie; Wszystko albo nic.

Wreszcie po długim wahaniu z wieloma niegodziwymi, którzy mają prawo i środki do ukończenia”Zwycięzca Ze5Postanowiliśmy zrezygnować z pożytecznych Daciru Koniec końców, bo biorąc pod uwagę jego występ w Prix de Neuilly-Levallois, trudno go nie docenić.

READ  Jason Momoa jest w związku ze znaną aktorką… już zapomniał o Lisie Bonet

Wybór ZEturf.fr

numer. koń kierowca
8 Farrell Seven Bazir n.
2 Falco Chino Bowdoina.
10 prędkość lotu Navard F.
12 czarna bogini Ciasto z werwy. s.
4 Eliksirowe wiatry LAGADEUC F.
13 słodki zapach j.
5 Daciru ur.

naciśnij wybór

Każdego dnia Canalturf zaprasza na konsultacje Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Cycles, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń kierowca
8 Farrell Seven Bazir n.
2 Falco Chino Bowdoina.
13 słodki zapach j.
4 Eliksirowe wiatry LAGADEUC F.
12 czarna bogini Ciasto z werwy. s.
3 pochodzenie pęknięć VERCRUYSSE STR.
10 prędkość lotu Navard F.
7 Eliska Peri uścisk miesiąca.
5 Daciru ur.
1 GODŁO ZAMKÓW Peyton J.