Quinté PMU – ZNAK PRIX DU CHATEAU NEUF 17 LIPCA 2022

Diagnostyka Canalturf.com

Zdjęcie Hookinga

Quinté + w niedzielę w Chantilly z Prix du Château Neuf, Handicap Class I Class II, Level 2 (ref., 2022 włącznie. Teren uznany za dobry (3.3) przez France Galop. Krawężnik na 4 metrach. komentarz (nasze zdjęcie) ma potencjalnego zwycięzcę.

1 komentarz : Trzecia wycieczka w roku 6-latka zostaje wykastrowana przezStajnia Griezmanna Zajęła piąte miejsce w Quinté+ 12 czerwca na ParisLongchamp, po świetnym finiszu wyścigu po powolnym poszukiwaniu otwarcia. Nie powinno być teraz tak daleko od najwyższego poziomu. W zeszłym roku zdobył nagrodę Quinté+ w wysokości 38,5. Udało mu się nawet zająć drugie miejsce w innym Quinté+, z wartością 43. To nasz faworyt.

8 Ronaldo Na ParisLongchamp zajęła trzecie miejsce w Quinté+ 12 czerwca i trzecie 2 czerwca. Ze względu na dobre osiągi jest to priorytetowy wybór w tym wydarzeniu.

4 Masz tancerkę : W pierwszej połowie zajął czwarte miejsce w Quinté + trzy razy z rzędu. W cytowanym powyżej benchmarkowym wydarzeniu z 12 czerwca zajął siódme miejsce, pokonując wąsko o lepszą ocenę. Tak duża liczba przyzwyczajona do dużych handicapów teoretycznie pretenduje do dobrej pozycji 38,5.

3 Czarujący Książę : 5 miejsce w Quinté+ wydany 7 kwietnia w PSF w Deauville, a następnie 3 28 kwietnia w ParisLongchamp, ten normalny 5-latek jest logicznie jedną z dobrych możliwości na to wydarzenie.

9 EL MANIFIKACJI : Od szczytu swoich siedmiu lat wciąż jest mądry. W swojej karierze zarządzała 37 Quinté+. Zajęła szóste miejsce w Quinté+ 21 czerwca w Saint-Cloud i drugie 2 czerwca w ParisLongchamp. Jego fachowość i forma błagają o jego przychylność.

5 Kosmy : siódmy z tyłu twórczy A mój książę z bajki 19 czerwca była w stanie zagrać jeszcze lepiej, czego dowodem było zajęcie drugiego miejsca w Quinté + 21 kwietnia na ParisLongchamp. Jest bardzo polecany do tego miejsca.

2 kreatywne : 5. miejsce w Quinté+ 17 kwietnia na ParisLongchamp, wrócił, aby wygrać klasę handicapów 1 19 czerwca w Chantilly, na dystansie ponad 1800 metrów. Wydłużenie dystansu przyniesie korzyści temu dobremu projektantowi. Teraz jej waga wzrosła o 7 funtów na skali wartości.

READ  Aktor Eric Fastin (Plus belle la vie) nie żyje

12 Książę Zdobywcy : Był zaskoczony wygraniem dwóch handicapów w krótkim odstępie czasu na torze Lyon-Barelli. W dobrym stanie jest lepszy niż kiedykolwiek. To potencjalny spoiler na małe miejsce.

naciśnij wybór

Każdego dnia Canalturf zaprasza na konsultacje Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Cycles, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).