Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Znak PRIX DE GIVERNY 23 grudnia. 2021

Canalturf.com prognoza


Zdjęcie El Manifico PRIX ETALON MUHAARAR - QUINTE + Hipodrom de DEAUVILLE 22.08.2020

Udaj się na tor wyścigowy Deauville na Prix de Giverny w hrabstwie Kent w czwartek w Deauville (PSF). 3 miejsce w tym wyścigu w zeszłym roku, Manifico (zdjęcie) Może być tak samo, jeśli nie lepiej, w tym roku.

15 oświadczenie : Jeśli nie udało mu się zdobyć pozycji od lata 2020 roku, jasne jest, że wykazuje konsekwencję na tym poziomie. Liczy też trzy sukcesy i osiem miejsc w 31 pięcioosobowych rundach. Ostatnia sekunda w proponowanym kursie byłaby naszym faworytem.

10 Busio : Na początku roku został nagrodzony kwintetem dla PSF w Cagnes-sur-Mer. Ponadto na początku miesiąca na 1900-metrowym torze właśnie zajął trzecie miejsce w rekordowym Quinté Prix de Sainte-Mère-Eglise i dziś zdominował pięciu rywali. Oczekiwanie na potwierdzenie.

11 Super Sonic : Podobnie jak poprzednie imię, ten 3-latek wziął udział w Prix de Sainte-Mère-Eglise na początku miesiąca na tej trasie, zajmując piąte miejsce po fajnym finiszu do wyścigu. Więc to będzie miało logikę partyzancką na tym spotkaniu.

7 Hrabia Rostowa : Zrobił swój własny pięciokąt w marcu na piaskach Cantellite. Z drugiej strony wydedukował lepiej niż wskazuje na to jego ósme miejsce odnotowane w znaku Quinté Prix de Sainte-Mère-Eglise, na początku miesiąca na tej trasie. Nieufność.

4 Central Park Zachód : W ciągu ostatnich pięciu rund, nigdy nie ukończył więcej niż 4, ranking, który zdobył również na imprezie Cantilien, ostatnio w krótszej. Tutaj, za powrotem na odległość ponad 1900 metrów, może przyjść potrząsnąć liśćmi.

9 Bitwa pod Letite : Jasne, będzie miał numer na zewnątrz w knagach startowych. Jednak okazał się konkurencyjny na tym poziomie, zdobywając zwycięstwo i cztery miejsca w dziesięciu rywalizowanych pięciobojach. Już zwycięzcy tego kursu nie można pominąć.

1 – wdychanie ognia W ciągu dwudziestu pięciu kwintesencji podpisał trzy kwintesencje, w tym jeden, który miał miejsce w październiku w Paris-Longchamp. Udowodnij swoje doświadczenie i skuteczność w takiej firmie. Chociaż na piasku jest mniej dobitny, warto o nim wspomnieć.

READ  Obiecuję w TF1: reakcja Hugo Bakera na śmierć Paula

8 piekielnych wątków : Lepiej niż wskazuje 12. miejsce odnotowane w teście Quinté Prix de Sainte-Mère-Eglise na początku miesiąca na tej trasie. Potwierdziła ten poziom i zajęła drugie miejsce w tym wyścigu w zeszłym roku, że może przywrócić swój wizerunek.

W przypadku braku wrogości: 12 ASTROLOGIA


Wybór Stephena Davy’ego

baza
15 Oświadczenie
10 Busio
Zasady dotyczące możliwości
11 super dźwięk
7 Hrabia Rostowa
4 Central Park Zachód
na zewnątrz
9 Lettycka walka
1 kłęby ognia
8 Przędze Helly

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
15 – Oświadczenie

cios w serce
10 – Bussyuh

szalony moment
7 – Hrabia Rostowa

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


Super Sonic, bum!

Tutaj zbliżamy się do dużej przeszkody dnia, spornej na 1900 metrów, zarezerwowanej dla starych koni i Wspieraj naszego Ze5.

super super dźwięk To była prawie doskonała inwestycja podczas jego pierwszego występu w imieniu swojej nowej świty, kiedy w końcu zakończył mocny mecz na hali, a jeśli w ten czwartek sprawy potoczą się wyraźniej, jest w pełni zdolny do wygrywania.
Będzie naszym faworytem kosztem Hrabia Rostowa Znakomity autor comebacku ostatnim razem i potrafiący zabłysnąć, Bosioh kto odzyskał wartość odpowiadającą jego umiejętnościom i kto musi potwierdzić swój ostatni koniec w wyścigu (przypadkowo przed powyższym) oraz Central Park Zachód który nie jest wielkim zwycięzcą, ale robi wszystkie swoje wyścigi w tej klasie. wspaniały Odzyskał wszystkie swoje ugryzienia w ostatnich tygodniach i również będzie widoczny w pierwszej kolejności, tak jak Walka Lettyta, Z powrotem na jego najlepszą odległość, i to ten sam ogień Kto wolałby to dłużej, ale nie należy go lekceważyć, biorąc pod uwagę to, co właśnie zrobił. muszę iść mistrzowska magia, który wciąż jest niepokonany na tym polu, ale ukarany, zakończy naszą selekcję.

READ  Prawa gejów na Węgrzech: Viktor Orban ogłasza referendum w sprawie „ochrony dzieci”

Wybór ZEturf.fr

numer koń oszukać
11 super dźwięk Benoist J.
7 Hrabia Rostowa Górniak H.
10 Busio RUIS S.
4 Central Park Zachód Ruchy G.
15 Oświadczenie Christos A.
9 Lettycka walka Bachelot T.
1 kłęby ognia Boczek T.
13 MISTRZ . MAGIA Pogionovo MLLE L.

Naciśnij Wybierz

Canalturf codziennie zaprasza do udzielania porad Wyścig kwinte +i Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy jeździeckiej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Turf Last, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Parisien, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favourite, Turf Matin, Presse Océan).

numer koń oszukać
11 super dźwięk Benoist J.
4 Central Park Zachód Ruchy G.
10 Busio RUIS S.
15 Oświadczenie Christos A.
7 Hrabia Rostowa Górniak H.
2 pociąg duszy Bisnier H.
3 Goya Senora GUITRAUD C.
1 kłęby ognia Boczek T.
9 Lettycka walka Bachelot T.
8 Przędze Helly Russell Al.