Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Wytypuj test PRIX DU VAR ​​26 lutego. 2022

Diagnostyka Canalturf.com


Zdjęcie Thunderspeed

Quinté + w sobotnim apartamencie w Cagnes-sur-Mer z pierwszą imprezą split handicap, Level 2 (ref. +20), ponad 2000 stóp kwadratowych, dla całych koni, kojarzeń i klaczy w wieku od 4 lat, które ścigały się od 26 sierpnia , 2021 włącznie. Prędkość piorunów (Nasz obraz), który ma pierwszą teoretyczną szansę, będzie bardzo godny uwagi.

2 Prędkość piorunów : W zeszłym roku, w pięciu próbach w Quinté+, zajęła 3. i 5. miejsce. Następnie, 25 stycznia, w ramach powrotu, zajął drugie miejsce w Quinté+ w kursie, który nas interesuje. Ze względu na swoją formę i środki zasługuje na wielkie uznanie.

1 Choszenko : Podczas ostatnich czterech rund w Quinté +, 25 stycznia w tym cyklu, 1 grudnia i 4 listopada na 1900 metrach w PSF w Deauville, a także 14 września na 2000 metrów w Saint-Cloud, zawsze był czwarty . Ten siedmioletni eunuch, mimo swojej 16-tki na straganach, jest priorytetowym wyborem, zwłaszcza, że ​​w zeszłym roku został zwycięzcą tego handicapu.

14 Bądź moją drogą W 2021 roku, w sześciu rundach w Quinté+, miał jedno trafienie, pierwsze wicemistrzostwo i czwarte miejsce. 25 stycznia w teście Quinté+ zajął szóste miejsce jako cheerleaderka, pomimo słabego toru wyścigu z nosem na wietrze. To zapłodnienie normalnego 5-latka to kolejna dobra możliwość.

6 Hawiasor : Zgodnie z zeszłorocznym Southwest, ten 4-letni mężczyzna zajął trzecie miejsce w Quinté+ na tym poziomie na tym dystansie 24 stycznia. Była to pierwsza próba obstrukcji. Potrafi odegrać bardzo dobrą rolę.

9 Sekretna wyspa : W zeszłym roku w pięciu próbach w Quinté+ ukończył wyścig raz, trzy razy, raz czwarty i piąty. Jego ostatnie dwie przejażdżki na PSF w Cagnes nie były złe. To możliwość zdobycia miejsca.

3 Mika Doo : 8 miejsce w Quinté+ 24 stycznia na tym torze, potem drugie miejsce w Quinté+ 16 lutego, wciąż na PSF z Cagnes, ale ponad 2400 m, ten 4-latek w dobrej formie ma coś do powiedzenia na temat dobrego materaca.

READ  Unia Europejska ogłosiła, że ​​ma wystarczające dawki do zaszczepienia 70% dorosłej populacji

12 Kapitan Cersei : Na Quinté+ opublikowanym 8 lutego, na wysokości 1600 m PSF w Cagnes-sur-Mer, prowadził lepiej niż wskazuje ranking. Wykazał konsekwencję w niepełnosprawności. Z Stefan Basker Jako rycerz jest atrakcyjnym outsiderem.

7 w wierze : 6. miejsce w Quinté+ 11 lutego w Cagnes, ponad 2150 m na miękkim podłożu, a on wygrał podczas swojej poprzedniej trasy, twierdząc, że interesuje nas tor. To potencjalnie zepsuty sport.

Jeśli nie zaczynasz : 10 Grace Bay


Wybór Nicolasa Laborasa

Oparte na
2 Prędkość piorunów
1 Choszenko
Regularne kursy
14 tak poza tym
6 Hawiasor
9 sekretna wyspa
na zewnątrz
3 Mika Doo
12 Kapitan Cersei
7 w wierze

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
2 – Szybkość grzmotu

cios w serce
6 – Hawiasor

szalony moment
7 – W wierze

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


Choszenko broni swojego tytułu!

tutaj jemy Ze5 z tego ostatniego spotkaniaco jest dużym utrudnieniem dla starszych koni rywalizujących na 2000 m piaszczystym torze.

tytułowy i doskonały podczas ostatnich występów, Choszenko Wyciągnął skomplikowaną liczbę strun, ale ponieważ jeździ pasywnie, będzie musiał polegać na minimalnym rytmie, aby w pełni wykorzystać swój potencjał, co może mieć miejsce w przypadku wielu koni, które chcą zajść dalej i mogą pozwolić by wrócił do gry o zwycięstwo.
Wśród biegnących koni Prędkość piorunówbardzo dobry autor comebacku postara się to potwierdzić, będzie też bardzo widoczny Hawiasorktóry ostatnim razem poradził sobie świetnie na swoim pierwszym występie na tym poziomie, i kapitanie de Ceresi, Nie zawsze szczęśliwa, ale potrafiąca osiągnąć ostre końce.
tak poza tym Ty też zasługujesz ostatnio na lepsze i przyjedziesz tam, gdzie pięćdziesiątktóry nadal będzie silny, ale na początku nie powinien dużo tracić, Mika Dooktóra ponownie staje się bardzo konkurencyjna pod względem wagi, co udowodniła podczas jej ostatniego występu, oraz Grace Bayoraz jego skrót z okazji, który powinien być dla niego przydatny.

READ  Béatrice Malige-Dufrenne prezentuje 3F: Celestinow French Film Festival

Wybór ZEturf.fr

numer. koń oszukać
1 Choszenko Hardwin H.
2 Prędkość piorunów Joyon M.
6 Hawiasor EYQUEM JB.
12 Kapitan Cersei Basker S.
14 tak poza tym LEMAITRE
15. pięćdziesiąt Piccone T.
3 Mika Doo Bisnier H.
10 Grace Bay Christos A.

naciśnij wybór

Canalturf codziennie zaprasza do udzielania porad Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń oszukać
6 Hawiasor EYQUEM JB.
3 Mika Doo Bisnier H.
2 Prędkość piorunów Joyon M.
1 Choszenko Hardwin H.
14 tak poza tym LEMAITRE
7 w wierze Blundell F.
4 Radwan RUIS S.
9 sekretna wyspa Veron F.
12 Kapitan Cersei Basker S.
10 Grace Bay Christos A.