Quinté PMU – SIGN NORMANDY REGION 30 SIERPNIA 2022

Diagnostyka Canalturf.com

Obraz piosenki Milorda

Zwycięzca poprzedniej edycji Prix Région Normandie, Quinté we wtorek w Dieppe, Pieśń Milorda (zdjęcie) Będzie bronił swojego tytułu w tym handicapie, co będzie stanowić impuls dla wtorkowych zakładów pay-per-view. Po dwóch letnich sesjach, z których ostatnia była na proponowanej trasie, ten mieszkaniec Stefana Wattela Odkryj na nowo przeszkody z uzasadnionymi ambicjami.

3 piosenki Milord : To jest tylko posiadacz tytułu. Odniósł również zwycięstwo i zajął trzecie miejsce w czterech występach na tym sprincie. Utrzymany w tym roku, znalazł handicap i dobrą kartę do gry.

1 Błękit Baileya : Ten 5-latek wyraźnie wykazał się godną pochwały konsekwencją od początku roku. Z drugiej strony ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i trzy miejsca w dziewięciu spornych pięciobojach. Uważaj na jego niepełnosprawny powrót…

4 TUDO BEM Na początku miesiąca na tym torze zajął drugie miejsce w Prix de la Tour aux Crabes, a dziś zdominował trzech swoich konkurentów. Potwierdziło się w takiej firmie, że po zaksięgowaniu dziewięciu pozycji w dwudziestu kolejnych wyścigach, będzie miała logicznych biegaczy.

6 SMOK ZAŁOGI : Został umieszczony na liście wyścigowej, na początku swojej kariery, w wieku 3 lat, zbliżając się do tego spotkania w pełnym posiadaniu. Właściwie wygrał tego lata w Aix-Les-Bains, zanim 1 sierpnia zajął trzecie miejsce na tym torze. Oczekiwanie na potwierdzenie.

8 diamentów Shalgoja : W trzech rundach w kwintylach tego lata zajął szóste miejsce, zanim w Deauville zajął czwarte miejsce. Jeśli nie przeszkadza jej skrócenie dystansu, powinna logicznie powtórzyć tę partię.

5 sum : Z pewnością od ponad roku nie przechodził pozycji w czołówce. Nie brakuje jednak referencji w takiej firmie, która zdobyła dwa zwycięstwa i trzy miejsca w wyścigu. Honor VI w kwintecie tej samej ustawy, w Deauville, będzie starał się o miejsce.

15 : W ośmiu meczach w ciągu pięciu lat ten czterolatek zajął cztery miejsca w pierwszej piątce. Plus, właśnie zajął piąte miejsce na piątym, 15 sierpnia nad Deauville z rzędu. Musi ponownie aktywnie ingerować w gotowe opakowanie.

READ  Clémence Botino świetnie wygląda w Josephine Baker

7 Piknik Maryjny : Nie musiała zadowolić się 10. miejscem w Grand Handicap des Sprinters 15 sierpnia w Deauville, gdzie dzisiaj wyprzedziła ją czwórka swoich konkurentek. Jednak wcześniej wygrała handicap Deauville. Więc nierozsądnie byłoby ją pochopnie potępić.

naciśnij wybór

Każdego dnia Canalturf zaprasza na konsultacje Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Cycles, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).