Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Prognozy na GRAND STEEPLE-CHASE DE Paris 22 maja 2022

Diagnostyka Canalturf.com


Zdjęcie Sel Jema

Quinté + niedziela w Auteuil z Grand Steeple-Chase de Paris, wyścig grupy 1, powyżej 6000m, dla wszystkich koni w wieku 5 lat i starszych. Teren został uznany za bardzo gładki (4,0) przez France Galop. g soli (Nasze zdjęcie) Ma bardzo atrakcyjny profil.

15 soli YWAM : To 5-letni skoczek wysokiej klasy. Bardzo dobre wrażenie zrobił podczas sukcesów 9 kwietnia w Murad Prix (grupa 2) i 20 marca w Troytown Grand Prix (grupa 3). Ma dużo treści. 6000m powinien skorzystać z tego doskonałego skoczka i finiszera.

5 WISP : Trzeci w tej pierwszej grupie w 2020 roku, po prostu go uspokoił, wygrywając w bardzo dobry sposób Prix Grupy III Ingré, na dystansie ponad 4400 metrów. Zaprezentuje się w doskonałej kondycji fizycznej i stalowym duchu, aby osiągnąć ten cel.

11 głowa ogólna : 5. miejsce w Grand Steeple-Chase de Paris w 2021 r., rozgrzewka biegając tylko dwa razy w tym roku, na Prix Murat i Troytown, gdzie zajął 5. miejsce. Dwie wycieczki dla nich powinny mu się przydać. Ze względu na swoje możliwości zasługuje na uznanie w tym prestiżowym wydarzeniu.

3 album zdjęć : Jest jedną z trzech niesamowitych starterów Willie Mullins W tym Quinte +. Regularny skoczek grupy A w Wielkiej Brytanii, ważne jest, aby uważać na niego, kiedy zadebiutuje w Auteuil.

1 gratis : To kolejny mieszkaniec Willie Mullins Jest to również wysokiej jakości sweter. Oceniając jego najlepsze występy w Wielkiej Brytanii, można go zatrzymać w selekcji.

9 jex : Trochę pobiegł i późno został przywieziony na wieżę, ale to dobry koń. Jego zwycięstwo 14 kwietnia w klasie 1 na torze 4400 m było zabawne i wiele mówi o jego obecnym potencjale. Z James Rivelli Jako rycerz jest dobrym outsiderem.

14 NIKO MA W zaledwie pięciu próbach z przeszkodami ten 5-latek ma na swoim koncie trzy zwycięstwa i swoje pierwsze. 19 kwietnia wygrał 10 długości na trybunie na 4700-metrowym torze. Uważaj na to!

READ  SPI / FIlmBox powierza monetyzację usług przesyłania strumieniowego francuskiej firmie Digital Virgo

8 Eddie de Palm : Ten odważny kamerdyner zajął szóste miejsce w wyścigu z przeszkodami w zeszłym roku. Czwarty w Prix Ingré i drugi w Prix Troytown, wygląda na przygotowany na dobry występ w grupie w niedzielę. Jak na małe miejsce jest to dalekie od niemożliwości.

Jeśli się nie uruchomi : 10 sen pożądania


Wybór Nicolasa Laborasa

Regularne kursy
11 szef generalny
3 album zdjęć
1 bez transportu
na zewnątrz
9 GEX
14 NIKO POSIADA
8 Eddie de Palm

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
15 – Jim Sól

cios w serce
11- Generalny Szef

szalony moment
8 – Eddie de Palm

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


SEL JEM, jedź młodo!

Nadszedł czas na długo oczekiwany moment przez fanów Akaby, Grand-Steeple Chase of Paris, wsparcie Ze5 zdarzenie W tym roku. Prezentuje się nam bardzo piękne pole i z pełnym przekonaniem, że dodamy pewności tym, którzy zrobili wrażenie na pierwszej połowie, Sól, dobrze przygotowany, by zaprezentować swojemu mentorowi siódme trofeum. Ma dopiero pięć lat i za pierwszym razem poradzi sobie z dystansem, ale na papierze jest logicznym faworytem.
Od tego czasu młodzi ludzie mogą całkowicie przejąć kontrolę Nico Haas Obiecując, że będzie silnym pretendentem, to właśnie on dociera do tego wydarzenia z dużą ilością świeżości i atrakcyjnym sukcesem na Prix William Head (w zestawie). Trudno powiedzieć, ile jest naprawdę warte, ale to zgrabny pretendent. Wśród najlepszych barier Francuzów, jex Jest także kandydatem na podium, który 14 kwietnia ogarnął opozycję. Podskakuje o kilka stopni na raz, ale w świetny dzień jest w stanie uderzyć każdego, uważaj. Zwycięzca ostatniego przygotowawczego i zainstalowanego na najwyższym poziomie. Fosforyzujące światło, które w nocy unosi się lub unosi na bagnistym gruncie koniecznie warte docenienia wymarzone życzeniejeśli nie zmarnowano dużo czasu na ostatnim zakręcie, szczęśliwy monarchaKtóry przeszedł wiele faz od tej irlandzkiej zimy święty w norach, co może stanowić największe zagrożenie wśród odwiedzających. Wreszcie zachowamy szef generalny Na koniec dnia, przypominając nam, że potrzebuje naszego uspokojenia.

READ  Netflix: programy, których nie możesz przegapić w czerwcu 2021 roku

Wybór ZEturf.fr

nie. koń oszukać
15. g soli Charon C.
14 NIKO POSIADA Sheffelard T.
9 GEX Rivellego ok.
5 Fosforyzujące światło, które w nocy unosi się lub unosi na bagnistym gruncie Leclerc ur.
10 sen pożądania da Silva ok.
2 Wszystkiego najlepszego Zuliani A.
13 St. Burroughs Blackmore panna R.
11 szef generalny de Giles F.

naciśnij wybór

Canalturf codziennie zaprasza do udzielania porad Wyścig kwinte +I Lista dziesięciu koni wybranych przez prasę główną do prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

nie. koń oszukać
15. g soli Charon C.
5 Fosforyzujące światło, które w nocy unosi się lub unosi na bagnistym gruncie Leclerc ur.
2 Wszystkiego najlepszego Zuliani A.
14 NIKO POSIADA Sheffelard T.
3 album zdjęć MIASTO END P.
9 GEX Rivellego ok.
10 sen pożądania da Silva ok.
11 szef generalny de Giles F.
7 chwała Zuliani L.
4 krzyczące kolory ORR c.