Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Prognozy GRAND NATIONAL DU TROT PARISTURF 9 listopada 2022

Diagnostyka Canalturf.com


Zdjęcie użytkownika Goeland D'haufor .

The Karawana Grand National de Trout W środę zatrzyma się na torze Nantes, wyznaczając dwunasty etap toru. Utalentowany i dobry uczestnik pierwszego kroku do wyjścia oraz bosy prezenter do osiągnięcia tego celu, Żel Howforda Będzie utrzymywany na górze naszego wyboru.
7 Haufor Żel (zdjęcie) : Ma na swoim koncie dwa sukcesy i kilka miejsc w pięciu kolejnych wyścigach. Poza tym, po dwóch podróżach koleją, w zeszłym miesiącu w Caen, wystąpi tutaj bez butów na swoim czworonogu. Oto poważny pretendent do pierwszych miejsc.
14 Echo Kościoła : Po zdobyciu miejsc w GNT 2022, zwłaszcza w Laval, Pornichet i Vire, wygrał sporny etap w zeszłym miesiącu na Feurs. Bezpieczny zakład w takiej społeczności, powinien ponownie aktywnie uczestniczyć w ostatecznym opakowaniu.
13 FAIRPLAY URZY’EGO : Daleko mu do pobicia, kiedy faulował na przeciwnej linii, w zeszłym miesiącu na Fierce, na wcześniejszym etapie na ringu. Dzięki pełnemu kursowi w kłusie ma swoje miejsce na końcu tej trasy w Nantes.
4 PACHNĄCE DELO : Z pewnością pozycja zwycięzcy od prawie roku, a dokładniej od 10 grudnia, nie przekroczyła daty zwycięstwa osiągniętego w piątym miejscu w Vincennes. Jednak ten regularny kłus powinien ponownie zająć drugie miejsce w tym okrążeniu.
12 Friega du Pont : Przede wszystkim nie wolno nam pochopnie oceniać jej za dyskwalifikację nagraną w Tot, ostatnio w Vincennes. Wprowadzony dziesiąty w poprzedniej wersji, w tym roku radzi sobie znacznie lepiej.
8 era Heliosa : To nikt inny jak obecny lider tej prowizorycznej klasyfikacji generalnej GNT 2022 i to bez wygrania żadnych etapów. Zajęła również trzecie miejsce w tym wyścigu w zeszłym roku. Ustaw się tutaj, aby zdobyć więcej punktów.
3 Feliks de Berg : Aby odnaleźć ślady jego niedawnego sukcesu, musimy cofnąć się do kwietnia 2021 roku. Nie ulega jednak wątpliwości, że wykazał się godną pochwały wytrwałością. Dzięki subtelnemu kursowi, bo je docenia, powinien szybko skończyć. Nieufność.
1 cudowny sen Mądrość i porządek nie są jego głównymi cechami. Co więcej, jest najmniej zamożny w wyścigu. Jednak w dobry dzień ma środki, aby wkroczyć do zwycięskiej kombinacji tego pentagramu. Odmowa byłaby ryzykiem.
W przypadku nieuczestnika: 9 HEROS DE FLEUR

Graj 7 – Nawras Asfour W grze Proste włączone PMU.fr

Uniwersytet im. Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU — zagraj w ten wyścig

READ  Christian Estrosi: „Wraz z wojną na Ukrainie sankcje nałożone przez Unię Europejską na Polskę przestają mieć sens”

Wybór Stephena Davy’ego

Baza
7 Żel Howforda
14 Kościelne echo
Regularne kursy
13 Edytuj URZY
4 FRAGONARD DELO
12 Friega du Pont
na zewnątrz
8 era Heliosa
3 Feliks de Burgh
1 wspaniały sen

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
7 – Nawras Asfour

cios w serce
14 – Echo Kościoła

szalony moment
4 – PACHNĄCY DELO

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


GOELAND rozwinie skrzydła…

W tym Trzynasta faza G.NT 2021Koniecznie trzeba będzie przyzwyczaić się do profilu Hippodrome du Petit Port w nadziei, że jest niebezpieczny. I tak, nawet jeśli Echo ChanlecyFantastyczny zwycięzca Feurs, ma środki, by przyjść i połaskotać era Heliosazawsze tak odważna w walce, o ocenę końcową, a to Urzy Fairplay byłbym najbardziej podekscytowanyArmada JMB„Wszystkie oczy będą zwrócone na twoją nominację” Mewa Hooverktóry teraz ma dwie rasy na nogach i do tego dojdzie”Ze5 zdarzenie„Podczas gdy jesteś lekki na zarobkach, a przede wszystkim masz duże ambicje na zimowe spotkanie w Vincennes…

Atrakcyjny w Prix de Soulac, świerzb Fragonard Del Wie, jak podążać za wszystkimi rytmami wyścigu, dlatego zostanie utrzymany na honorowych miejscach, zwłaszcza że pomoże mu uścisk Sulky d’Or. Może pełny dostęp, taki jak ekspresowy Feliks de BorPowrót do przeszkody po wolnej kontuzji w kłusie złożonym Eliska Perija Friega du Pontktóra na ostatnim kilometrze musiałaby złapać odpowiedni wóz, by usprawiedliwić „zielony uśmiech”, jakim obdarzył ją jej młody mentor, Nicholas Pazir.


Wybór ZEturf.fr

numer. koń kierowca
7 Żel Howforda Gołąb CH. c.
14 Kościelne echo Lou Beller T.
13 Edytuj URZY Congard R.
8 era Heliosa LAGADEUC F.
4 FRAGONARD DELO Ravvin E.
3 Feliks de Burgh Maria B.
6 Eliska Peri uścisk miesiąca.
12 Friega du Pont Bazir n.
READ  Firma UL Solutions została wybrana przez RWE Renewables Partnerem Certyfikującym dla pływającej farmy wiatrowej FEW BALTIC II

Prognoza Genybet.fr


Na starcie trzynastego etapu Grand National Horse Race (Grupa III), imprezy wspierającej Quinté + (Top 5 na genybet.fr), rywalizowanych na torze w Nantes, będzie szesnastu zawodników. Naszym ulubionym byłoby Żel Hofora (7). Dobrze zaangażowany mieszkaniec Christiana Bigeona ukończył dwa kursy swoim żelazkiem. Wcześniej ten zawodnik miał dobry pierwszy przejazd, a także wygrał dwa wyścigi na torze Paris Ashes. Siódmy (na torach) w zeszłym roku na tym torze, wydaje się, że od tego czasu minął róg. W środę boso, to potencjalny zwycięzca! Poprowadzi głównie opozycję Fairplay w Orzi (13), spowodowany błędem w programie Feurs. Jednak ten weteran galopujący latem zajął trzecie miejsce na etapie Burnett-la-Baule. Na papierze wygląda to na największą szansę dla zespołu Jean-Michela Baziera. Echo Chanleys (14), zwycięzca ostatniego etapu w Feurs, jest zawodnikiem w dobrej formie. Powinien być w stanie wejść na platformę. Friega du Pont (12)Powrót z kłusa złożonego, Fragonard Dello (4)Piąty ostatni czwartek na paryskim żarze, czyli mniej więcej Powietrze Heliosa (8)znany zawodnik na tym poziomie rozgrywek, może zająć miejsce w Quinté. Feliks de Boer (3) Możesz dostać miejsce na końcu grupy, tak jak Alexa Perry (6)trzecie miejsce podczas Grand Prix Lyonu Trotting we wrześniu ubiegłego roku.


Genybet.fr . wybór

numer. koń kierowca
7 Żel Howforda Gołąb CH. c.
13 Edytuj URZY Congard R.
14 Kościelne echo Lou Beller T.
12 Friega du Pont Bazir n.
4 FRAGONARD DELO Ravvin E.
8 era Heliosa LAGADEUC F.
3 Feliks de Burgh Maria B.
6 Eliska Peri uścisk miesiąca.
1 wspaniały sen Abrivard M.
9 kwiat bohatera Mater m.
2 EKLAR ZŁOTY Dulong re.
5 niebieski diadem Mary J.
10 werillo Chino ok.
11 łagodne wzgórze ABRIVARD LD
15. Siedem . wideo Bowdoina.
16 Hawker Berry Janes F.
READ  Brexit ponownie reguluje prawo znaków towarowych, karty podatkowe i prawo spółek

naciśnij wybór

Canalturf codziennie zaprasza do udzielania porad Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń kierowca
7 Żel Howforda Gołąb CH. c.
14 Kościelne echo Lou Beller T.
13 Edytuj URZY Congard R.
12 Friega du Pont Bazir n.
8 era Heliosa LAGADEUC F.
1 wspaniały sen Abrivard M.
4 FRAGONARD DELO Ravvin E.
3 Feliks de Burgh Maria B.
9 kwiat bohatera Mater m.
6 Eliska Peri uścisk miesiąca.