Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Prognozuj PRIX KATKO 12 gru. 2022

Diagnostyka Canalturf.com


Fotka Cineyona

Quinté + Poniedziałek w Cagnes-sur-Mer w Prix Katko, pierwszy podzielony bieg z przeszkodami (ref. ciężki teren (4,7) zadeklarowany przez France Galop. Saignon (Nasz obraz), w dobrej formie, powinien odgrywać wiodącą rolę.

nie opuszcza: 12 Wołkow Giloj

3 Saignon W czterech próbach w biegu z przeszkodami Cagnes odniósł dwa zwycięstwa, pierwszy zasięg i szóste miejsce. Właśnie udowodniła swoją formę wygrywając handicap na trasie 3800m i nie musi już sprawdzać się na trudnym terenie. To dobra baza a priori.

9 Zatoka Berylu : Nadal jest zwinny od 11 roku życia. W turnieju z handicapem 2 grudnia, na 3800-metrowym torze z przeszkodami w Cagnes, zajął trzecie miejsce, tuż za nim Saignon, zapewniając niezły końcowy wysiłek. Teren nie stanowi dla niego problemu, wręcz przeciwnie. Ona również zasługuje na szerokie uznanie.

6 żwirowy raj : wysokiej jakości skoczek, w tym roku biegał tylko trzy razy, zajął drugie miejsce w klasie 2 na biegu z przeszkodami Compiègne 16 maja, drugie miejsce 17 października w klasie 2 na biegu z przeszkodami Compiègne i wygrał 19 listopada klasa 3 na 4400 m torze z przeszkodami w Outwell , na ciężkim terenie. Jak na swój debiut w Cagnes wygląda świetnie.

7 Hyde Madryt : 3 maja w Nancy, w biegu na 4200 m z przeszkodami, wygrała stopień 1, nie widziana od tamtej pory, ale niewątpliwie dobrze zachowana i przygotowana Arnaud Chaillé-Chaille Na to spotkanie w Cagnes. Uważaj!

1 funt człowiek : wielki specjalista od Cagnes, wygrał tam siedem razy, cztery razy przez płotki i trzy razy w biegach z przeszkodami. Ma tylko przeciwko sobie dźwiganie 72 kilogramów. Biorąc pod uwagę jego jakość, przeciwstawianie się temu byłoby ryzykowne.

4 balony Cezara : Udowodnił swoją formę, zajmując drugie miejsce 11 listopada w handicapie nad Angers Hurdle (Grande Course de Haies d’Angers). W biegu z przeszkodami biegł dwukrotnie, na Molines, odnosząc sukces i zajmując czwarte miejsce. Ten 5-letni wałach był prowadzony tylko 11 razy i wciąż można go ulepszyć. Rzeczywiście dobrze się sprawdzał na ciężkim terenie. To dobry underdog.

READ  Gwiazda futbolu Mbappe zawstydza FIFA komentarzami na temat mundialu (wideo)

11 Gimple Księżyc : Ta 6-letnia klaczka ma duże doświadczenie i dobrze radzi sobie w biegach przez płotki, w wieżach i na wszystkich profilach toru wyścigowego. Przy wartości 55,5 w tym handicapie teoretycznie jest on konkurencyjny.

16 Reem Al-Nar kisa: Nie powinien być potępiany za swoje trzy ostatnie niepowodzenia. Sądząc po przykładzie jego trzeciego miejsca z 9 czerwca w klasie 3 nad Dieppe przeszkodami, nie jest on w tym Quinté+ wzięty z wynikiem 54,5. To potencjalna niespodzianka, zwłaszcza że sprawdziła się na wymagających torach.

w przypadku nie uruchomienia : 2 sterncrans

Graj 3 – Sajgon Średnio 21/1 w grze pojedynczej PMU.fr

Uniwersytet Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU – zagraj w ten wyścig


Wybór Nicolasa Laborasa

Regularne kursy
6 cielęcy raj
7 Hyde Madryt
1 Le Mans
na zewnątrz
4 Balon Cezara
11 Gimple Księżyc
16 Ogień obręczy

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
3 – Sajgon

cios w serce
7- Hyde Madrick

chwila szaleństwa
16 – Boczny zapłon

Wybór prasy

Każdego dnia Canalturf zaprasza do udzielania porad Wyścig Quinte +i Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety Equine Press (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń oszukać
1 Le Mans Juvenic N.
4 Balon Cezara Boren T.
6 cielęcy raj Sprzęt Da Silvy.
9 Zatoka Beryla LEFEBVRE MR C.
7 Hyde Madryt Pile F.
3 Saignon Mirren A.
14 trochę słodkie De Giles F.
2 sterncrans Sulzel Jr. P.
11 Gimple Księżyc Obeda d.
15 Król biegania Philipbron l.