Quinté PMU – PRIX PRIX JEAN DUMOUCH 18 gru.  2022

Quinté PMU – PRIX PRIX JEAN DUMOUCH 18 gru. 2022

Diagnostyka Canalturf.com

Zdjęcie Fine Colline Access Quinté + Pmu Prix de Montignac-Charente w Vincennes

Quinté + w niedzielę w Vincennes w Prix Jean Dumouch, europejskim wyścigu zaprzęgów na poziomie grupy trzeciej, ponad 2850 m na dużym torze, dla klaczy w wieku od 5 do 10 lat, w tym, które wygrały co najmniej 160 000 €, ale nie 1 250 000. Zejście 25 metrów do 565 tys. cienkie wzgórze (Nasz wizerunek) ma rozmiar wymagany do osiągnięcia zwycięstwa.

6 cienkie wzgórze : delikatny zwycięzca A-level Quinté+ 21 listopada na trasie ponad 2700 metrów, potem miał pecha w finale GNT, zajmując szóste miejsce z mocnym finiszem. Na ostatnim zimowym spotkaniu w Vincennes wygrał wyścig D, dwa wyścigi B i grupę C. Ten doskonały finiszer ma środki, aby wszyscy się zgodzili.

5 Farrah D. Cox : Wygrała etap GNT 9 marca w Amiens, a także wygrała wyścig B 3 czerwca w Vincennes. drugi z Cienkie Wzgórze W wydanym 21 listopada Quinté+ jest na tyle dorosły, by w tej imprezie wspiąć się na podium.

7 filiżanek : W tym roku miał kilka dobrych występów, w szczególności zajmując trzecie miejsce w grupie trzeciej 5 października w Laval i pierwsze miejsce w grupie trzeciej 30 października w Saint-Galmer. Podczas swoich dwóch ostatnich startów, w Vincennes, zajął drugie miejsce w wyścigu A 8 grudnia na trasie 2100 metrów i czwarte w grupie trzeciej na dystansie 2850 metrów. Spiesząc się do pierwszego postu, jest to konieczne.

3 Marcelo Webba : Quinté + 3. miejsce 21 listopada w Vincennes i 4. miejsce z tyłu Copsey 8 grudnia jego forma została potwierdzona. Służcie bracia z ufnością MartinsaJest to jednak dobra perspektywa, przynajmniej dla obiektu.

4 Farma Victora : były mieszkaniec ul Jean-Michel Bazierjest teraz opłacony Fabryka Soloy. 8 grudnia, po nieco ponad czteromiesięcznej nieobecności, został omyłkowo wzięty za pójście na górę w dobrej sytuacji. Zajął trzecie miejsce w grupie trzeciej 18 maja na 2850 m toru seniorskiego. Teoretycznie ma szansę zabłysnąć na tym poziomie. Startując z bliskiej pracy, można go uznać za dobrą rangę.

11 milionów dolarów Jako wysokiej jakości szwedzki kłus, brał udział pięć razy w Vincennes, wygrywając i zajmując drugie miejsce w wyścigach grupy trzeciej. Tutaj musi cofnąć się o 25 metrów, ale przy dobrym torze wyścigowym może być bardzo niebezpiecznie.

READ  Etienne Mogot, Polska umiera wbrew prawu UE

16 To jest Romain Bello : kłus z dużą regularnością, ale był bardzo rozczarowany podczas swojego ostatniego występu, 18 listopada w Wolvega, zajmując dopiero siódme miejsce w wydarzeniu, w którym był faworytem. To lepsze niż to. Za powrót do Vincennes, gdzie zaliczył kilka dobrych występów, jest w stanie się odkupić.

12 Łuk Chwały : Wielki podróżnik, z doskonałą konsekwencją, zajął 5. miejsce w grupie 3 (27 maja) podczas swojego ostatniego występu w Vincennes. Jest w świetnej formie i nie stracił nic ze swoich walorów wykończeniowych. Uważaj na małe miejsce.

Prognozy ZEturf.frPrognozy ZEturf.fr

W tym wyścigu Prix Jean Dumouch wspierającym ZE5-Sunday, Cienkie Wzgórze, który zdominował to pole 21 listopada (w starciu z tyloma przeciwnikami, ilu można znaleźć dzisiaj) i od tego czasu ponownie doskonały w finale Grand National du Trot, wydaje się być doskonale ustawiony z przodu i powinien bez incydentów objąć prowadzenie. Jednak Ramie Mateo Abrevard może mieć z tym wiele wspólnego Milliondollarhymezostał już doceniony w Vincennes i był doskonały tej jesieni w Grand Prix de la Loterie (Grupa 1) w Neapolu, oraz Farah D Coi drugie miejsce (po świetnym zakończeniu wyścigu) w zeszłym miesiącu. Marcelo Webbarównież na tej linii od 21 listopada Cienkie Wzgórze i Farah D Coi Krytyka dębuktóra dopiero 8 grudnia na krótszej trasie pokazała dobrą kondycję fizyczną (zanim z powodu wstydu odmówiono jej trzeciego miejsca), oraz Copseyktóremu ostatnio trudno cokolwiek zarzucić, również zdaje się wyróżniać w tym wyścigu. To jest Roman Bello i Odłamek chwałyobaj mają dobre referencje na Parisian Ashes, z pewnością wystartują na poziomie drugim, ale drugie miejsce pozostaje w ich zasięgu.

Prognoza to Genybet.fr

Hipodrom de Vincennes to scena Quinté+ (top 5 na genybet.fr) w najbliższą niedzielę… 45 minut przed rozpoczęciem Finału Pucharu Świata. Biegacze wyprzedzają francuską drużynę piłkarską i mogą być niebieską kurtką, która może rozpalić prochy Vincennes, Cienkie Wzgórze (6). Reprezentantka Mathieu Abrevarda, która została zauważona w finale Grand Nationale du Trot, znalazła się za daleko, a potem finiszowała na pełnych obrotach, pozostawiając po sobie pewien żal. Tym razem może wygrać wyścig, który wydaje się jej przeznaczony. milioner To jest Romain Bello (16) Widząc zamknięte wpisy o zarobkach, nie będzie miał wielu innych ciekawych wyścigów tej zimy. Nadal radzi sobie bardzo dobrze i wydaje się, że jest w stanie walczyć o pierwsze miejsca na koniec dobrego biegu, co jest szczególnie cenione, ponieważ ma 100% sukcesów między swoimi pierwszymi 5 na 10 startów. Marcelo Webb (3) Napraw i powtórz w najlepszej cenie. Może i nie ma marginesu zwycięstwa, ale nie powinien wypaść z pierwszej piątki. To jest fundament.
Copsey (7) Jest częścią zwykłych okazji do pięknych miejsc, nie należy jej zaniedbywać w grze, podobnie jak Dekoracja Farah (5)który może narysować ładną linię prostą, jeśli jego końcówka zostanie zachowana. Dąb Pieniądze (8) Grając niefortunnie podczas swojego ostatniego występu, został ukarany, gdy właśnie przekroczył słupek na trzecim miejscu. Osiągnął swoje najlepsze poziomy za to zaangażowanie w małą cebulkę i brak pewności siebie …
Odłamek chwały (12) Zrobił mały powrót, ale jest gotowy do wykonania dobrej roboty, uważaj. Miliony arytmii (11) Pokazując wiele środków na Parisian Ashes, odniósł 1 zwycięstwo i 2 wicemistrzów w 3 biegach na tej trasie na 2850m trasy głównej. Tu może zrobić dobrą robotę.