Quinté PMU – PRIX DE SENLIS Oczekiwane 14 lutego. 2022

Diagnostyka Canalturf.com

Zdjęcie użytkownika Zanzibar Wise As .

Quinté + w poniedziałek w Vincennes z europejskim wyścigiem zaprzęgów poziomu E, ponad 2100 m na wielkim torze, automatyczny start, dla klaczy w wieku 7-10, które nie wygrały 171 000 euro. ZANZIBAR WISE AS (Nasze zdjęcie) Ma rozmiar, który bardzo błyszczy.

3 ZANZIBAR WISE AS : Ta klacz z Włoch, chociaż dwukrotnie zdyskwalifikowana w ostatnich trzech rundach, w Vincennes wykazała się wyraźnymi zasobami. Wyjątkowo zajęła drugie miejsce w Rasie D za nią Dynastia Zante 2 stycznia na dużym obwodzie o długości 2700 metrów. Na tak krótkim dystansie byłoby lepiej. To nasz ulubiony.

7 nadruk VIKENS : Córka Prodigiousa ze Szwecji nadal zajmuje dobre trzecie miejsce w wyścigu C na 2700 m dużego toru. z Eric Raven Genialnie, w idealnie pasującym dystansie, również zasługuje na duże uznanie.

1 rasa Zante Na tym torze dwukrotnie zajęła szóste i czwarte miejsce w wyścigach C i D w listopadzie i grudniu, a następnie wygrała wyścig D 2 stycznia na torze o długości 2700 metrów. 30 stycznia zajęła ósme miejsce w Nagrodzie Helen Johansson z grupy C. Ma środki, by odgrywać rolę przywódczą.

12 LASER ZANTE : piąty z tyłu Odcisk palca wikingów 14 stycznia ukończyła tor na 2700 m, a następnie zajęła trzecie miejsce w kategorii D na dystansie 2850 m. To teoretycznie duża szansa w tym teście.

14 Ostatni zwycięzca : Ta belgijska klacz zajęła czwarte miejsce za nią Uday Galia, czyli wyścig E, który odbędzie się 15 października na 2100 m małego toru. 6 grudnia w biegu D o szerokości ponad 2100 metrów zajęła trzecie miejsce Dynastia Zante. Ze względu na jego środki i systematyczność możemy go ostrzec o miejscu.

5 klasa cyfrowa : Pozostałem przy trzech założeniach, z których ostatnie jest złożone. Ale ta klacz ze Szwecji zajęła ciekawe czwarte miejsce w wyścigach D 24 i 9 grudnia na długich dystansach, na dużym torze. Skrócenie dystansu Ci nie przeszkadza. Uważaj na nich!

READ  Meghan Markle daleko do księcia Harry'ego, Archiego i Lilibet: aktorka zamieszkała w hotelu, co jest dużą zmianą w ich życiu

8 Julia Bellini : Ten Szwed zajął czwarte miejsce w wyścigu D 3 lutego w Lyon-la-Sui, po dobrym finiszu wyścigu. Wydaje się, że nie brakuje im zasobów. z JMB W zrzędzie można by go uważać.

13 zawoalowanych : towarzysz treningowy Julia Bellini Rozpocznie się w Vincennes. Nadal miała łatwe zwycięstwo na 2140 mw Halmstad. Ciężko zlokalizować, ale będzie miał pilota Gabriel Gilormini. To potencjalna niespodzianka.

Zanzibar Hakim: To jego rasa!

utalentowany, ale złożony, Zanzibar jest mądryUczeń Alessandro Joquiadoro zastaje w poniedziałek Matthew Abrevarda w ponurym nastroju. Dlatego jeśli walczyłeś od początku do końca, napotykając przeciwników na swoich przewagach, to musi wygrać. Jeśli okaże się, że ta 7-letnia klacz się myli, Odcisk palca wikingów Dobra jedna trzecia w partii mojego najlepszego rachunku podczas ostatniej wycieczki, Dynastia Zante Który po prostu wypadł lepiej niż ósmy i wskazują punkty Laser Zakynthosktóry będzie preferował ciągły start, warto skorzystać. rozdział cyfrowy Lepsze niż wskazuje ostatnia muzyka i dobra lokalizacja za autoodtwarzaniem, aby zapamiętać; Nieufność! Ostatni zwycięzca Obecnie w radosnej formie i będzie ewoluować boso od swoich poprzedników, Gwiazda Aeolus którego świta podejmuje ambitną podróż i Julia Belliniktóry jest w stanie szybko zakończyć grę, spróbuje zmylić karty, gdy nadejdzie ZE5-Event, zawsze spekulacyjna gra ZeTurf.