Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – PRIX BIRABEN FOIE GRAS OCZEKIWANA (PRIX GEORGES PASTRE) 20 gru. 2022

Diagnostyka Canalturf.com


Fotka Odeli.

Pierwszy kwintet +, który wyskoczył z zimowego spotkania w Pau George Pastry Prize Zebrałem szesnastu 4-letnich biegaczy z przeszkodami. Już widziałem na korzyść tego pierścienia Bearn, Odela (zdjęcie) To będzie nasza preferencja.
5 Odela : Jeśli wciąż szuka pierwszego sukcesu, ma na swoim koncie siedem miejsc na podium w dziesięciu wyścigach. Zajęła również czwarte miejsce w Quinté we wrześniu w Auteuil i trzecie w wyścigu listowym w zeszłym miesiącu. Drugiego w swoim jedynym występie na tym torze, Pau nie można lekceważyć.
3 Morgan ma : To jest mieszkaniec Franciszek Nicol Nagrała trzy sukcesy w ośmiu spornych wyścigach. Z drugiej strony, w momencie upadku w wyścigu Prix Roger Saint (wyścig notowany), pod koniec listopada na torze Compiègne, wciąż był w dobrej formie. Uważaj na jego debiut z handicapem.
2 Idea wyboru : Jego ostatnie trzy występy przyniosły kilka zwycięstw na zboczach Rochefort-sur-Loire, Saint-Brieuc i Bordeaux-le Bouscat. Tutaj, w swoim debiucie z handicapem, wydaje się, że jest w stanie to potwierdzić. Zwłaszcza teraz, gdy sprawdził się na spokojnych szlakach.
1 Taktyka państwa : Trzeba przyznać, że dzisiaj będzie musiała dociążyć swoich piętnastu konkurentów i nadal będzie przewracać się w biegu z przeszkodami w Compiegne. Jednak odniosła również trzy sukcesy w dziewięciu wyścigach, w których brała udział i wygrała na tym torze w lutym. Lepiej uważaj na to.
4 St. Langes : Ten 4-latek trenowany przez Dame Brigitte Rey Scandella wchodzi do swojego piątego kwintetu i ma już na swoim koncie dwa trzecie miejsca. Platforma została podpisana w październiku w Auteuil. Nawet jeśli nie ma już żadnej swobody pod względem wagi, nadal ma coś do powiedzenia w zdobyciu miejsca.
7 Panie chroń upał : Został uznany za godnego startu w Prix Camille Duboscq (wyścig notowany) zeszłej zimy na torze Circuit de Pau. Pozostając na szczycie zwycięstwa, odniesionego na początku listopada nad płotkami Lyon-Parilly, i to z utrudnieniem, będzie miało logicznych zwolenników.
12 Toskania de Perlais : Po dwóch nieudanych przejazdach w quintés zajął czwarte miejsce w Quinté Prix Marc Antony, w zeszłym miesiącu w Auteuil, gdzie znakomicie wygrał St. Langes i Wycieczka do Singapuru który tu znalazł. Wygląda na to, że w tym spotkaniu może zrobić to samo.
8 CALIMERO DU MAZET : jest w najlepszym razie. Świadczą o tym jego dwa ostatnie zwycięstwa w biegu z przeszkodami w Saumur. Tutaj, ze względu na powrót do biegów przez płotki i debiut na torze wyścigowym Paw, zainteresuje fanów Righteous Strangers.
U niebiegacza: 14 SHOWLY

READ  Jak oglądać transmisję na żywo z Gateshead Diamond League Series

Uniwersytet Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU – zagraj w ten wyścig


Wybrany przez Stefana Davy’ego

Regularne kursy
2 Pomysł wyboru
1 taktyka państwa
4 St. Langes
na zewnątrz
7 Uwolnij Lorda Dango
12 Perlais Toskania
8 Calimero de Mazette

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
5 – Odela

cios w serce
3 – Morgan to ma

chwila szaleństwa
1 – Taktyka państwa

Prognozy ZEturf.frPrognozy ZEturf.fr


Wybierz ZEturf.fr

Prognoza to Genybet.fr


To pierwszy Quinté + (top 5 na genybet.fr) zimy na torze wyścigowym Pau! Mamy prawo do dobrze sformułowanego handicapu przeznaczonego dla 4-latków, a François Nicol mógł dzierżyć klucze do wyścigu. z Izabela Haas (3)Wyprzedził niepokonanego rywala w dwóch przejazdach w Pont-Long, dwukrotnie pokonując duże przeszkody i tym razem dostrzegając miotły Pau. Nie powinno to stanowić dla niej problemu, a znajdując się w interesującej wadze, może przekonać wszystkich do zgody. będzie preferowany Odela (5). Wysłana przez Alaina Couétila, Córka Martaline wzięła udział w dobrze skomponowanej liście ostatnio notowanych w Auteuil i wróciła na tor wyścigów konnych w Pau, gdzie znakomicie wystartowała w konkursie. Po dobrym biegu można walczyć o zwycięstwo.
Taktyka państwa (1) Znacznie lepiej niż jej ostatnie wycieczki, może wykorzystać swój powrót do Pont-Long, aby przywrócić swój wizerunek, wygrała tam już na początku roku. Uważaj na tego drugiego przedstawiciela François Nicole.
pomysł na chór (2) Wciąż ma na swoim koncie 3 zwycięstwa, a jego trener – utalentowany Etienne d’Andene – nie zna granic. Musi dźwigać ciężar, ale wydaje się, że jest w stanie pokonać tę trudność. Toskania z Perlais (12) Chodzi o wartość wygranej 57 i nie należy go pomijać w grupie, należy również pamiętać, że broni on zawsze potężnego trenera Arnauda Chilean Chile. San Langes (4) Nie jest już obsługiwany i ponownie musi drogo bronić swoich szans. Wolny Lord Anjou (7) Właśnie wrócił do sukcesu, wprowadzony przez Erouane’a Gralla, trenera, którego warto śledzić w Pau. Mój ekran (14) Dobrze umieszczeni na dole tabeli, mogliby zająć czwarte lub piąte miejsce przy atrakcyjnych kursach.

READ  Wideo - Ukraina: Mała dziewczynka, która śpiewała w piwnicy Kijowa, trafia na scenę w Polsce

Zidentyfikuj Genybet.fr

numer. koń oszukać
3 Morgana Zulian A.
5 Odela Boren T.
1 taktyka państwa Ryszard J.
2 Pomysł wyboru Goliera T.
12 Perlais Toskania Mazur G.
4 St. Langes Revelli C.
7 Uwolnij Lorda Dango RE G.
14 Szawli Pile F.
9 Wycieczka do Singapuru LECLERC b.
16 Diament Zuliani l.
6 Git Internet rzeczy DESOUTTER PANNA N.
11 Irazedrera ciasto grundinowe. Dla mnie.
10 Joshua Moon RIOU C.
8 Calimero de Mazette LEFEBVRE MR C.
15 Horenta Brikard Mele C.
13 Transformacja K dorósł.

Wybór prasy

Canalturf codziennie zaprasza na konsultacje Wyścig Quinte +i Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety Equine Press (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń oszukać
3 Morgana Zulian A.
4 St. Langes Revelli C.
5 Odela Boren T.
12 Perlais Toskania Mazur G.
16 Diament Zuliani l.
2 Pomysł wyboru Goliera T.
9 Wycieczka do Singapuru LECLERC b.
1 taktyka państwa Ryszard J.
14 Szawli Pile F.
7 Uwolnij Lorda Dango RE G.