Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – podpisz PRIX DU CHATEAU DE COMPIEGNE 26 lipca 2022 r.

Diagnostyka Canalturf.com


Zdjęcie Compiegne Hipodrom

W ten wtorek Prix du Château de Compiègne, Quente, zmierzy się szesnaście 3-letnich koni. Wielu z nich wciąż triumfuje. wyglądało ostatni gest, Ambitny nowicjusz tej firmy.

4 ostatni gest : Po rozpoczęciu kariery za kanałem szybko pojawiła się na naszej ziemi. Po zajęciu dwóch miejsc, w tym jednego na tym torze, niedawno otworzyła swój rekord w Dieppe. Uważaj na jego pierwsze pojawienie się w niepełnosprawności.

3 Kanion Antylopy : W sześciu rundach generalnych nigdy nie zajął więcej niż czwartego miejsca. Co więcej, ma cztery klocki. Po niewielkiej porażce, na początku miesiąca, na Saint-Cloud, nie trzeba było długo czekać na jego piąte zwycięstwo.

6 Bevan : Na początku miesiąca w Saint-Cloud zajął trzecie miejsce w handicap Dicta Drake, pokonując Kanion Antylopy, który go tu znalazł. W tej odsłonie zainteresujesz fanów prawych nieznajomych.

12 AK Ishaan : Po raz pierwszy w handicapie, 23 czerwca w Châteaubriant, ten protegowany Pascal Barry zajął drugie miejsce w kategorii cheerleaderek. Doprowadzony do sukcesu w podobnej firmie, wspomnianym precedensom może towarzyszyć.

2 słońca : Dwa ostatnie pokazy publiczne mają taką samą liczbę zwycięstw. Szczególnie wygrała Quinté Prix du Petit Pré, 7 lipca na ParisLongchamp. Mimo że waży osiem funtów więcej na skali wagi, wciąż powtarza.

15 galantosów : Z zaledwie trzema wyścigami na dobę, jest jednym z najmniej doświadczonych w wyścigach. Jednak zakończyła się lepiej niż wskazywała niedawna ogólna ocena Saint-Cloud. Biorąc pod uwagę surowość jej treningu, nie można było jej lekceważyć.

7 Salernitano : Na pewno wciąż szukam pierwszego zwycięstwa. Ma jednak dwa miejsca na podium w czterech meczach, w tym podium, które zdobył w zeszłym miesiącu w Châteaubriant. Tutaj stawia pierwsze ambitne kroki w dziedzinie niepełnosprawności.

11 Olway : Podchodzi do tego wyścigu z pełnym potencjałem. Zobaczcie jego zwycięstwo, które odniósł w zeszłym miesiącu w Orleanie. Tutaj, po raz pierwszy w niepełnosprawności, wydaje się, że jest w stanie przyjść i zabłocić wody. Nieufność.

READ  Ubisoft obniża swoją całoroczną prognozę i ponownie odkłada pierwsze gry.

W przypadku braku wrogości: pierwszy duży zwrot

Uniwersytet im. Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU — zagraj w ten wyścig


Wybór Stephena Davy’ego

Baza
4 ostatni gest
3 Kanion Antylopy
Regularne kursy
6 Bevan
12 AK Icha
2 promienie słoneczne
na zewnątrz
15. Galantos
7 Salernitano
11 Ullaway

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
4 – Ostateczny gest

cios w serce
3 – Kanion Antylopy

szalony moment
12 – Ak Ichan

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


Wybór ZEturf.fr

naciśnij wybór

Każdego dnia Canalturf zaprasza na konsultacje Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Cycles, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń oszukać
3 Kanion Antylopy Basker S.
4 ostatni gest Barzalona m.
2 promienie słoneczne Jersey S.
6 Bevan Krzew re.
1 duża rotacja Piccone T.
15. Galantos Joyon M.
8 drażliwy Bisnier H.
11 Ullaway Mojżesz ok.
5 Jimu Wózek T.
10 dobry gust Lecovery C.