Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Podpisz nagrodę Battle Show 29 września 2022 r.

Diagnostyka Canalturf.com


Obraz Troberes

Sześciu z szesnastu nominowanych do Prix de la Galerie des Batailles Quinte w czwartek w Chantilly miało okazję rywalizować w Quinté Prix des Hauts de France w zeszłym miesiącu na Compiègne. Czwarta z tej referencyjnej niepełnosprawności, TROBREIZH (zdjęcie) Zasługuje na uznanie.

15 trufli : Podczas ostatnich dziewięciu publicznych występów ten mieszkaniec Jane Subani Ukończył osiem razy w czołowej czwórce. udowodnić jego stabilność. Potwierdzona na piątym i w oddali, jest to jedna z priorytetowych opcji na tym spotkaniu.

10 CICCIO .chłopiec : Jasne, wciąż szuka swojego pierwszego zwycięstwa w piątym miejscu. Ma jednak cztery pozycje w sześciu próbach. Co więcej, właśnie podpisał dwa drugorzędne stanowiska w takiej firmie. Mnóstwo wyników, które dają mu pierwszorzędną szansę.

2 Mama Imelda : Ten 4-latek wykazał się w tym roku godnym pochwały hartem ducha. Po wygraniu trzech handicapów z rzędu, pod koniec sierpnia w Compiègne zajęła piąte miejsce w referencyjnym wyścigu konnym w pięcioboju Prix des Hauts de Seine. Potwierdzenie czeka tutaj.

11 Goldeno Bell : Chociaż od czerwca 2011 nie udało mu się wyjść poza pozycję zwycięzcy, ma referencje na tym poziomie. Dotarł już do pięciu podium w trzynastu piątych kwestionowanych. Siódma w rankingu referencja w zeszłym miesiącu w Compiègne, ma swoją szansę.

3 Nordest Jego zwycięstwo w kwintecie Cantilever zostało zapisane na piasku. Potwierdzono to jednak również na murawie. Widać to po dwóch ostatnich podium zdobytych w tym miesiącu na południowym zachodzie. Tutaj, w celu powrotu do niepełnosprawności, może przyjść i bronić gazet.

7 Królewskich Rudzików : Z ośmioma wyścigami na zegarze, ten 4-latek jest jednym z najmniej doświadczonych w wyścigach. Jednak ma już na koncie trzy zwycięstwa i znakomitą wygraną z handicapem Deauville na początku sierpnia. Dla miłośników dobrych nieznajomych.

13 Odważny : Po wygraniu tego lata w Vichy, na dostępnym zakresie, finiszował dobrze, zajmując siódme miejsce w Quinté Prix des Arc Trials, za zniewieściały chłopak Ostatnio w ParisLongchamp. Więc lepiej uważaj, żeby nie cofnął się o milę.

READ  Stranger Things: Gwiazda serialu ujawnia klip do swojej nowej piosenki

4 Ascot Anioł : Już nie musi się udowadniać w takim towarzystwie, odniósł dwa zwycięstwa i to samo na drugim miejscu w dziewięciu spornych piątych. Nawet jeśli nie otrzyma prestiżowej nagrody pięcioletniej sztuki luksusowej we Francji, nierozsądne byłoby jej pochopne potępienie.

W przypadku braku wrogości: 14 NO NIKI NO

Uniwersytet im. Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU — zagraj w ten wyścig


Wybór Stephena Davy’ego

Baza
15. TROBREIZH
10 CICCIO .chłopiec
Regularne kursy
2 Mama Imelda
11 Złoty Dzwon
3 Nordst
na zewnątrz
7 Królewskie Rudziki
13 Waleczne serce
4 Ascot Anioł

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
15 – Żołnierze

cios w serce
10- CICCIO chłopiec

szalony moment
7- Królewskie Rudziki

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


Wybór ZEturf.fr

Prognoza Genybet.fr


Genybet.fr . wybór

naciśnij wybór

Canalturf codziennie zaprasza do udzielania porad Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń oszukać
15. TROBREIZH DEMURO C.
11 Złoty Dzwon Piccone T.
10 CICCIO .chłopiec Benoist J.
2 Mama Imelda ANT.
7 Królewskie Rudziki Barzalona m.
13 Waleczne serce Christos A.
4 Ascot Anioł Somilon C.
3 Nordst Eon Mays M.
6 FLY D’ASPE Veron F.
14 NIKI NIE Bazir ur.