Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – DU TROT Wielka Prognoza Ruchu Narodowego na 30 marca 2022 r.

Diagnostyka Canalturf.com


Zdjęcie Evariste Du Bourg Quinté przyjazdu PMU PRIX DE SOULAC Hipodrom de VINCENNES 11.03.2021

Udaj się na południowy wschód, a konkretnie na tor wyścigowy Salon-de-Provence na drugi etap Grand National du Trot w najbliższą środę. Chociaż występują na odległość, Evariste de Burgh (zdjęcie) i Wygrzać Eden Mają środki, aby odliczyć lwią część.

14 Evariste de Bourg : jego muzyka dla niego. Podczas swoich ostatnich 22 publicznych występów odniósł szesnaście sukcesów i cztery drugie miejsca. Odniósł także dwa zwycięstwa w wielu cieśninach, a jedyny zjazd na proponowanym kursie zakończył się sukcesem. zmuszony w to uwierzyć.

13 Basiq Aden : W takich turniejach nie brakuje referencji, zdobywając zwycięstwo i trzy miejsca w siedmiu kolejnych wyścigach. Niedawny zwycięzca Cagnes-sur-Mer i czteroosobowy praworęczny zwycięzca oraz występ boso, nie powinno być dalekie od prawdy.

16 Django de Bocage : Na początku miesiąca, w Amiens, w pierwszym etapie tego okrążenia, gdzie musi już przebyć dystans, zajął ładne drugie miejsce, a jest to około 70/1. Zdominował także dzisiaj trzech swoich konkurentów. Najtrudniejsza część pozostaje tutaj do zrobienia, co ma potwierdzić…

4 Louis Burgoyne Krzyk : Wciąż mądry w wieku dziesięciu lat. Dowód: zdobył siedem miejsc na podium podczas ostatnich ośmiu publicznych występów. Właśnie udowodnił swoją dobrą formę w Agen i swoją skuteczność po prawej stronie, ma wielką szansę.

12 Boski Munsio : Trzeba przyznać, że nie ma już żadnej swobody w takim społeczeństwie. Jednak jego ostatnie wyjścia świadczą o dobrej formie. Ponadto jest dobrze położony na obrzeżach kurortu i mógłby skorzystać z bardzo entuzjastycznego przywództwa Alexandre’a Abrevarda. rezerwujemy.

9 Magia świąt : Pobiegł lepiej niż to, co wskazał jako siódme miejsce, które zdobył w pierwszym etapie tego GNT, na początku miesiąca w Amiens. Właściwie popełnił błąd na starcie tego dnia, zanim udało mu się dobrze skończyć. Oto potencjalne narzędzie do rozwiązywania problemów.

READ  Ponadczasowa historia 25-letniego seryjnego mordercy. analiza filmu

3 Eden Julia : dwukrotnie biegał na tym torze. Wynik: zwycięstwo i trzecie miejsce na proponowanym kursie. Autokratyczny zwycięzca w lutym w Lyonie La Suie, dobry praworęczny, dobrze ubrany i bosy na czworakach, mógł zmagać się z dawnym nazwiskiem.

5 marchewek ekspresowych : Chociaż od początku października nie udało mu się ukończyć jako zwycięzcy, jego ostatnie czwarte miejsce w Marseille Borelli świadczy o dobrym wyniku w jego kondycji. Lina podkreślająca po prawej i na trasach jest nie do przecenienia.

W przypadku braku wrogości: 6 DNI BELLOOET

Graj 14- Evariste de Burgh W grze Proste włączone PMU.fr


Wybór Stephena Davy’ego

Oparte na
14 Evariste de Burgh
13 Wygrzać Eden
Regularne kursy
16 Django de Bocage
4 CRIS LUIS PORSGUEN
12 Boski Monceau
na zewnątrz
9 uroczy świąteczny
3 Eden Julie
5 Gears Express

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
14- Evariste de Burgh

cios w serce
13- Eden baskijski

szalony moment
4 – CRIS LUIS PORSGUEN

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


Evariste de Bor: Urok wyścigów!

Ostatnia sekunda po stronie Cagnes-Sur-Mer, Evariste de Bor Wcześniej pozostawał w siedmiu kolejnych sukcesach. Przygotowany przez wspaniałego Jean-Marie Robowa, ten 8-letni koń, który wyrósł pod barwami Pierre’a Pilarskiego, wydaje się zdolny do powrotu do sukcesu przy okazji drugiego etapu Grand National du Trot Paristurf, wsparcie testowe ZE5-Evènement, zawsze aktywna gra spekulacyjna od ZeTurf. Jeśli musi przejść pozycję w czołówce, to syn Jaśmin Flora Pozwoli swojemu partnerowi Steve Stefano wygrać po raz pierwszy tego typu wydarzenie.
Nie należy jednak lekceważyć sprzeciwu Eden baskijskiktóry wciąż jest hitem w okolicach Cagnes-Sur-Mer i nigdy nie zawiódł w sześciu rundach bez żelazek, obóz mu Wspaniały terminator bardzo starannie przygotowany przez swoją świtę do tego spotkania, ale też uroczy świątecznypo fantastycznym powrocie w okolice Amiens, ich nazwiska również mogłyby znaleźć się na liście zwycięzców tego wydarzenia. Fragonard Del Dużo lepiej, niż wskazują na to jego ostatnie wypady, a odzyskawszy świeżość w świetle tego wyścigu, może zadać cios; Uważaj na to! Chris Louis Borsgen 10-latek rozwija się na szczycie swojej gry, Boski Munsu Kto robi wszystkie swoje zakupy i? Eden Joliepilnie w wysiłkach, spróbuje rozszyfrować relacje z tego ciekawego pięknego wydarzenia.

READ  Prawo autorskie: Trybunał Sprawiedliwości UE oddalił polską skargę - zdjęcie

Wybór ZEturf.fr

numer. koń Kierowca
14 Evariste de Burgh Stefano S.
13 Wygrzać Eden cal n.
11 CAMPIONE MIO Broussard re.
9 uroczy świąteczny Terry C.
7 FRAGONARD DELO Liban K.
4 CRIS LUIS PORSGUEN CLAZIER F.
12 Boski Monceau Skrót A.
3 Eden Julie GAUVIN JP

naciśnij wybór

Canalturf codziennie zaprasza do udzielania porad Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń Kierowca
14 Evariste de Burgh Stefano S.
12 Boski Monceau Skrót A.
13 Wygrzać Eden cal n.
4 CRIS LUIS PORSGUEN CLAZIER F.
16 Django de Bocage Beckert re.
5 Gears Express VERCRUYSSE STR.
15. pęknięte pieniądze Wiron ok.
3 Eden Julie GAUVIN JP
6 Dzień pilota Sorel C.
7 FRAGONARD DELO Liban K.