Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté +: 3 najlepszych dziennikarzy z Equidii podczas Grand Steeple-Chase w Paryżu

Top 3 Charly Milpied

1 – C. Sól: „Ma kwalifikacje zwycięzcy Grand Steeplechase ze swoim profilem i atrybutami. Potrafi bardzo dobrze manewrować i skakać. Potrafi bardzo szybko pokonywać ostatnią przeszkodę, a to może mieć znaczenie”.

2 – Jax : „To koń, który urodził się do tego wyścigu. Fizycznie ma wszystko, aby dostosować się do tego wyścigu. Nigdy nie miał najlepszych wież, ale to nie problem. Pokonywanie przeszkód, jestem pewien, że był znacznie szybszy niż historia mógł zrobić to samo w płotkach: jego dżokej (od redakcji: James Rivelli) wygrał wyścig trzy razy, więc liczenie jest koniecznością.

3 – Album ze zdjęciami : „Wygrał Złoty Puchar Cheltenham. I wygrał ostatni Anglik/Irlandczyk, który zabłysnął w Wielkich Płotkach. Ma osobowość, którą potrafi dobrze wykonywać, jest bardzo dobrym outsiderem”.

Top 3 Jack Rico

1 – g soli : „Nie znamy jego granic. Poczynił bardzo dobre przygotowania i ja też będę bardzo szczęśliwy Johnny Sharon. „

2 – kosmyk włosów : „W czystej klasie jest lepiej niż u mnie Sól. Ale gdyby musiał wygrać pierwszego seta, już by go wygrał. Martwi mnie jego zdolność do reagowania na atak w końcowej fazie.

3 – Album ze zdjęciami : „To, co zrobił w swojej karierze, zasługuje na szacunek. Jest podwójnym zwycięzcą złoty puchar I jedyny koń, który wygrał pierwszą grupę w wyścigu. To mały wojownik, który wszędzie jeździ i jest łatwy w prowadzeniu. Jeśli jest z faworytem na początku drogi z rzędu, musisz uważać na niego.

Top 3 Alexandre Leger

1 – g soli : „Jest zaprogramowanym koniem Grand Stable Chase w Paryżu. Ma wszystkie cechy, aby wygrać. Przejdzie spory dystans. Jest spokojny i łatwy w prowadzeniu.”

2 – kosmyk włosów Ma doświadczenie i przekonująco powrócił w biegu z przeszkodamiAutorski Ponieważ potrzebował otuchy. Przeciął już 6000 metrów i to będzie atut.”

READ  Top Chef - „Iluzja jest niesamowita”, „Musisz przyznać, że pomysł jest niesamowity”, „To jedyny pomysł, który jak dotąd wywołał szaleństwa”: koncepcja talerza Louise chwalona na Twitterze

3 – Nico Haas : „Koń idzie w górę. Jedynym znakiem zapytania jest odległość, ale bardzo w to wierzę.”

Wynik