Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Puchar Francji |  Rennes wygrało dużą przewagą nad Sochaux (6-1) i nie chce niczego odkładać do końca zawodów

Puchar Francji | Rennes wygrało dużą przewagą nad Sochaux (6-1) i nie chce niczego odkładać do końca zawodów

Od porażki u siebie z Villarreal (2:3) 14 grudnia, podczas szóstego dnia fazy grupowej Ligi Europy, Rennes zanotowało łącznie osiem meczów bez porażki we wszystkich rozgrywkach (sześć zwycięstw i dwa remisy). ). Teraz podopieczni Juliena Stephana, tracący osiem punktów do trzeciego miejsca w Ligue 1, zaledwie 120 minut dzielą go od ponownego zobaczenia Stade de France, pięć lat po ostatnim zwycięstwie nad Paris Saint-Germain (2-2, 6-5 w zakładkach). ). .

Rozpoczęliśmy niebezpieczne zagranie, wychodząc z prawej strony. Niezależnie od tego, czy wywieraliśmy presję, przechodziliśmy czy graliśmy posiadaniem piłki, radziliśmy sobie dobrze i nie dawaliśmy nadziei naszym przeciwnikom. Jesteśmy już w ćwierćfinale i mamy coraz większy apetyt– potwierdził za pośrednictwem mikrofonu beIN Sports następca Bruno Genesio, koronowany w Saint-Denis w 2019 r. Ogłoszono, że wkrótce po Eintrachcie Frankfurt w zimowym oknie transferowym do gry wszedł Arnaud Kalimuendo, autor ortezy Bonala (35 i 41). w tym samym kierunku, co jego trener. .

Podchodzimy do meczu mecz po meczu. Nie wyznaczamy limitu. We wszystkich rozgrywkach damy z siebie wszystko„Były napastnik RC Lens powiedział beIN Sports.Wiemy, skąd pochodzimy, więc musimy dalej pracować i zachować powagę– podkreślił ze swojej strony Benjamin Borrego. Tak naprawdę ogłoszona pod koniec lutego seria pięciu meczów, w tym europejski deble z Milanem i wyjazd na Parc des Princes (25 lutego) w L1, zapowiada się szczególnie również trudne.

READ  Jorge Desio, asystent Sampaoli po OM-Nice: „Miejmy nadzieję, że to punkt wyjścia”