Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Publikacje online (bezpłatne)

Publikacje online (bezpłatne)

21 czerwca 2022 roku Festiwal Muzyki będzie obchodzony niemal wszędzie we Francji i na większą skalę w Europie. Oprócz tego świątecznego momentu, 143 miliony euro zostaną rozegrane w loterii Euromillions we wtorek, 21 czerwca 2022 r. Możesz grać w jedną (lub kilka) sieci online do 20:15, a następnie od 20:50. Wyniki My Million i Euromillions.

Aktualizacja 22.06.2022 o 12:20: 3 graczy wygrało 283.193 euro w loterii

Szczęście nie znalazło jeszcze wielkiego zwycięzcy w losowaniu Euromillions we wtorek 21 czerwca. Pula nagród wzrośnie nieco do 163 milionów euro w piątek wieczorem, zbliżając się coraz bardziej do tegorocznego rekordu, ustanowionego w 215 milionów euro wygranych przez brytyjską parę. Wśród wielkich zwycięzców tego wieczoru jest trzech graczy z Europy, którzy wygrali ponad 280 000 €, trafiając 6 z 7 zwycięskich liczb. Ci zwycięzcy będą mogli ponownie spróbować szczęścia, ciszej, w ten weekend.

Aktualizacja 06/21/2022 o 20:35: zwycięzca wygra w ten wtorek 1 000 000 euro w loterii

Piątek, 17 czerwca, Euromillion Ogromny jackpot przyniósł do gry 130 milionów euro po raz trzeci od początku 2022 roku. Przy 40 milionach kart rozegranych w Europie o 3,2 miliona zwycięskich kart, udział był znacznie wyższy niż podczas losowań w ciągu ostatnich kilku tygodni. Ale ten wzrost udziału nie pozwolił na wygranie puli nagród, pozostawiając tylko jednego gracza, który wygrał 1,1 miliona euro na drugim miejscu po znalezieniu 5 poprawnych liczb i jednej z dwóch dobrych gwiazdek.

Dziś będziecie mieli nową okazję, by wykorzystać to astronomiczne przeznaczenie, grając w sieci online na FDJ.fr przed dzisiejszym wieczorem, 20:15. W najbliższy wtorek, 21 czerwca 2022 r., nie przegap festiwalu muzycznego ani szansy na zostanie Euromilionerem.

READ  Twój horoskop na 19 kwietnia 2021 r

Zagraj w Euromillions Network, aby wygrać jackpota we wtorek, 21 czerwca

Jeśli wybierzesz się na Fête de la Musique we wtorek, 21 czerwca, może być ci trudno znaleźć czas na grę w sieci Euromillions. Dlatego zachęcamy, aby nie tracić czasu i spróbować szczęścia już dziś.

Zabezpieczając swoją przyczepność w grach już dziś, zapewnisz, że Weź udział w losowaniu Euromillions 21 czerwca A może wygrać główną pulę nagród w wysokości 143 milionów euro.

  1. Zaloguj się na swoje konto FDJ. Jeśli jeszcze go nie masz, Otwórz konto gracza FDJ.fr tutaj W ciągu kilku minut.
  2. W sekcji poświęconej Euromillions na FDJ.fr lub w aplikacji FDJ, będziesz musiał wybrać co najmniej 5 liczb + 2 gwiazdki, aby utworzyć prostą siatkę. Ty również możesz Graj na różne sposoby w wielu sieciach lub w grupach.
  3. Sprawdź swoją klasę przed 20:15 we wtorek, 21 czerwca 2022 r. Dokonując płatności na platformie FDJ.fr w kilka sekund za pomocą karty bankowej. Wszystkie transakcje na stronie FDJ.fr są bezpieczne, a obsługiwane karty pozostaną nietykalne.

piątek 24 czerwca 2022 161 000 000 EUR dzień godzina minuta suchy grać

Wyniki losowania miliona i Euromillions we wtorek, 21 czerwca 2022 r., od godziny 21:15.

Bardzo duży program dla fanów europejskiej loterii z Dwa nowe losowania na wtorek, 21 czerwca 2022 r.. Z jednej strony losowania My Million koniecznie uczynią z Francji milionera, a z drugiej strony zwycięskie liczby w EuroMillions będą mogły pozostawić otwarte drzwi jednemu lub większej liczbie nowych milionerów.

READ  Sędzia finałowy Shimon Marciniak odpowiada na krytykę

Wynik losowania miliona: 1 milioner gwarantowany

Potrząsanie biodrami przy szalonej muzyce, gdy stajesz się milionerem, może być rzeczywistością dla francuskiego gracza we wtorek, 21 czerwca. Jedno jest pewne, posiadacz losu Euromillions zostanie milionerem dzięki losowaniu My Million.

Wyniki loterii Euromillions we wtorek o 21:15.

Losowanie zwycięskich liczb Euromillions nastąpi po udostępnieniu kodu My Million około godziny 21:15 dziś wieczorem. Pięć zwycięskich liczb i dwie prawidłowe gwiazdki tworzą zwycięską kombinację na dany dzień.

Aby śledzić wynik losowania Euromillions we wtorek wieczorem, Zaloguj się na tej stronie od 21:15, a następnie od 22:00, zobacz szczegółowy raport o zarobkach.

Często zadawane pytania: Często zadawane pytania dotyczące Euromillions Mój milion

Jak możemy grać w sieci Euromillions online?

Można wziąć udział w losowaniu Euromillions we wtorek 21 czerwca, wybierając 5 liczb + 2 gwiazdki w ciągu kilku minut, albo online na FDJ.fr, albo w punkcie sprzedaży. ▶ Graj we własnej sieci Euromillions

O której godzinie możemy śledzić wyniki losowania Euromillions?

Wynik Euromillions zostanie ujawniony w dwóch etapach. Początkowo losowanie zaoferuje 1 milion euro w losowaniach My Million we wtorek, 21 czerwca, a następnie, począwszy od 21:15, wynik EuroMillions pokaże pięć prawidłowych liczb i dwie prawidłowe gwiazdki ze zwycięskiej kombinacji.

Jaka jest kwota Euromillions dla tego kociaka we wtorek 21 czerwca?

Kumulacja w Euromillions wynosi 143 miliony euro na następne losowanie we wtorek 21 czerwca 2022 r. Ta kumulacja jest przyznawana po kumulacji, której nie można wygrać w piątek wieczorem.