Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przestrzeń wspólna i hala handlowa w Pont-l’Evêque: przedstawiono szkic wybranego projektu

Przestrzeń wspólna i hala handlowa w Pont-l’Evêque: przedstawiono szkic wybranego projektu

Proponowany projekt został wybrany przez ACAU Architectes. © ACAU Architekci

Kto będzie odpowiedzialny za losowanie? Nowe oblicze budynku Orange, „Miejsce Fucha”? Projekt: Utwórz plik przestrzeń aktywności społeczności Poprzez renowację istniejącego budynku, jak równieżhala handlowa. Cel ratusza Pont-l’Evêque (Calvados): stworzenie centrum wydarzeń i stowarzyszeń.

Wybrana firma architektoniczna

Spośród 34 nadesłanych zgłoszeń jury Konkursu Zarządzania Projektami wybrało trzech kandydatów. To w końcu Grupa ACAU Architekci w Rouen, który został wybrany jednogłośnie, jak ogłosił burmistrz Rady Miejskiej we wtorek, 25 października 2022 r. „Projekt ten w pełni spełnia wymogi regulacyjne programu, ale jego aspekt architektoniczny musi być wciąż się rozwija Aby sprostać wymaganiom społeczności i panującym tam zasadom urbanistycznym” – potwierdził David Mariving, General Manager Services, odsłaniając rysunki zwycięzcy.

Przesłano zdjęcia zwycięzcy

Pierwsze zdjęcia przedstawiają ogólny zarys projektu. dla budynek centralny Obejmuje to budynek Orange, który ma powierzchnię 1448 metrów kwadratowych i ma nowoczesną elewację z muru pruskiego z baldachimem. W szczególności znajdzie się w nim sala dla stowarzyszeń o powierzchni 200 mkw. Obok, hala handlowa Ma 350 metrów kwadratowych (zdjęcie jest przeszklone, ale może nie) i będzie w stanie pomieścić część cotygodniowego targu.

Projekt firmy architektonicznej wyceniany jest na 2 373 110 euro, co stanowi budżet wyższy niż w przypadku innych kandydatów ze względu na „jakość wybranych materiałów pochodzenia biologicznego”, zgodnie z definicją DGS. Zamiast tego Yves Deshais wspomniał o tym dwa razy więcej niż raz Rozwój Areny – niezależny projekt do tego – Utrzymasz wszystkie istniejące miejsca parkingowe. Jeśli projekt jest dopiero na etapie szkicu, te pierwsze wizualizacje pozwolą Ci przenieść się na jutrzejszy plac w centrum miasta!

READ  „W grę wchodziła moja życiowa diagnoza”: jej wirus brodawczaka dał mi raka, mówi dziewczyna z Azorów

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny? Wiedz, że możesz śledzić Pays d’Auge w kosmosie Aktualności . Wystarczy jedno kliknięcie, a po rejestracji znajdziesz wszystkie wiadomości o swoich ulubionych miastach i markach.