Przeciwnik Bluesa w euro, na Węgrzech, został powieszony przez Polskę w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2022.

Mecz: 3-3

Węgrzy, którzy będą drugim przeciwnikiem Bluesa w pierwszej rundzie Utah (19 czerwca, na tym samym trawniku), z pewnością będą mieli wiele do nauczenia się od Didiera Deschampsa i jego zespołu z tego spektakularnego remisu z Węgrami w Budapeszcie przeciwko Polsce. Areny Puskas).

Najpierw trener Francji Adam Sloy (kapitan, 33, 68 w meczach, 22 gole) – Roland Sallo (23, 21 w meczach), 3 gole, obaj grają odpowiednio w Mundes i Freiburgu w Bundeslidze.

Sallai, który został rozpoczęty bezpośrednio przez Fiolę, otworzył wynik przeziębieniem prawą nogą po dobrym przyspieszeniu (6. miejsce), a potem po wyzdrowieniu w tym obszarze jego kolega Sloy dostrzegł szansę na dobre strzelenie, nawet z prawej ( 52.). Po lekkim odejściu od głowy byłego Dijonois Adama Longa (78.), kapitan strzelił swojego trzeciego gola dla R.P. Strzelił gola obrońca Lipska Willie Orban.

Węgierski obrońca Atila Piola został wysłany do dogrywki

Ale Didier Deschamps dostrzegł Marco Rossi (trener Włoch z Węgier) 3-5-2, który w pierwszej połowie wyglądał solidnie w obliczu obojętności Polaków. Gdy przeciwnik ustali rytm i intensywność swoich ataków. W ten sposób Polacy, którzy wydawali się nieco bez 0-2, w ciągu zaledwie dwóch minut powrócili do 2-0. (Patrz poniżej), Każdy autor celu (60., 61.). Nieuchronnie Robert Lewandowski, który do tej pory nie był w zasięgu wzroku, po raz kolejny podkreślił braki Magyara, remisując na 3-3 (83.), efektownym uderzeniem i środkiem lewej stopy w świetliku, jego 64. gol w 117 występach. ..

READ  Nastia, „ukraiński anioł” uchodźców w Polsce | TV5MONDE

Krótko mówiąc, Blues ma wiele wspólnego z podziałem wideo z tego meczu, co oznacza wejście Węgier do kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2022. Podróż do San Marino, a następnie Andory w niedziele i środy powinna być mniej pilna.

Gracz: Największy wpis Kamila Joswaka!

Prawie niewidoczny Sebastian Simansky został zastąpiony 0-2 w 59. minucie po prawej stronie polskiego ataku, a młody Kamil Josviak (22) grał w Derby County (angielski D2), wszystko zmieniło się w ciągu dwóch minut! Najpierw udało mu się dobrze przepełnić, po którym nastąpiła dywersja Krychowiaka, na której skorzystał Biotech (60.). Następnie Jilinsky zaserwował, wyrównał 2-2 po dośrodkowaniu prawej stopy (61. miejsce), zdobywając w ten sposób swojego drugiego gola w dziesięciu meczach. Ostatecznie jest również w konfiguracji 3-3, wygranej przez klasę Lewandowskiego (83.). Oszałamiający!

45

Łączna liczba bramek strzelonych przez Roberta Lewandowskiego w tym sezonie w 41 rozegranych meczach! Strzelił 42 rundy w 36 meczach z Bayernem Monachium i 3 w 5 meczach z Polską.