Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przeciek ujawnia nadchodzące gry, które zostaną pokazane

Wyciekła część listy gier oferowanych przez Epic Games Store na święta.

aktualizować : Wyciek mówi prawdę. Epic z powodzeniem otworzył Vampyr jako darmową grę w swoim kalendarzu, począwszy od 23 grudnia. Oczekuje się więc, że Pathfinder Kingmaker będzie miał swoją premierę jutro, 24 grudnia. Ofiara będzie prezentem świątecznym. Niesamowity wybór. To dobra gra, ale jest już trochę przestarzała (2017). Dodatkowo wyciek Dealabs, tylko samochód, który pokazuje darmowe gry jedna po drugiej, uznał je za najlepszy wybór. Spodziewaliśmy się lepszego.


Wyciek został odkryty na Twitterze. użytkownik Umieść tweeta Opublikuj zrzut ekranu z listą gier. Przywołuje to prezenty z przeszłości, ale także dzisiejsze i jutrzejsze. Znajdujemy więc Mutant Year Zero: Road to Eden i Vampyr właśnie ogłosił to w naszym artykule poświęconym kalendarzowi prezentów Epic.

Dzieje się tak dlatego, że Epic ukrywa dowód na każde rozdane zdjęcie reklamujące nadchodzącą darmową grę. Rozwiązanie, które podjęliśmy, aby z góry wiedzieć, jaka będzie następna prezentowana gra. Jednak dzięki Umieść tweeta, nazywa się mała przerwa, ponieważ znamy już dwie gry, które Epic wprowadzi po Vampyr, czyli gry 24 i 25 grudnia.

epicki pokaz Pathfinder Kingmaker i ofiara na Boże Narodzenie

To będzie Pathfinder Kingmaker Oparte na ofiara. Dwie gry AAA w dwóch różnych gatunkach, jedna to Western RPG (CRPG), a druga to FPS.

Znajomość gier, które Epic Games Store oferuje w swoim kalendarzu adwentowym, pozwala każdemu zorganizować się i tym samym nie kupować gier, które można zdobyć za darmo po kilku dniach. Dealabs jest bohaterem tej teorii, ale ogranicza się do ujawnienia gry następnego dnia. Nowość od zeszłego roku, tylko samochód Komu zawdzięczamy listę Dealabs, od razu ujawnili cały harmonogram. Będzie musiał zresetować swoją technikę, przeciek, który został przesłany Umieść tweeta Po zażyciu trochę wcześnie.

READ  W kinach IMAX symulator Palma pokaże „Oppenheimera”

Przypominamy, że sklep Epic Games Store oferuje jedną grę dziennie przez 15 dni. Proces, który powinien uczcić koniec wakacji. Każdą zabawkę należy odbierać codziennie. Jest bezpłatny tylko przez 24 godziny, od 17:00 do 16:59 następnego dnia.