Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przebranie Eltona Johna wywołało poruszenie na Twitterze

Przebranie Eltona Johna wywołało poruszenie na Twitterze

Jean-Pierre Foucault prezentuje swój 28. program Miss Francji w sobotę, 17 grudnia 2022 r. Przebrany za Eltona Johna podpala internet.

[Mis à jour le 17 décembre 2022 à 22h11] Jean-Pierre Foucault zawsze daje z siebie 100% dla Miss Francji. W najbliższą sobotę, 17 grudnia, prezenter poprowadzi swoją 28. edycję konkursu piękności na TF1. Z tej okazji legendarny animator przedstawił się grze, przebierając się za Eltona Johna, aby narysować obraz na temat filmu „Rocketman”.

I tyle można powiedzieć, że ta niespodzianka rozpaliła sieć, a w szczególności widzów Miss France 2023 na Twitterze: „Po Francisie Bondzie, Eltonie Foucault. Co za wieczór, przyjaciele!” pisze jeden użytkownik sieci społecznościowej, podczas gdy inny myśli „mamy własnego mema na wieczór!”

Wkrótce Jean-Pierre Foucault przeszedł na emeryturę?

Święta Bestia francuskiej telewizji udzieliła z tej okazji wywiadu po parysku Gdzie wraca bezpośrednio do swojego wieku – 75 lat – i odwiecznej kwestii emerytury. A Jean-Pierre Foucault mówi to wprost : Wcale nie planuje przestać”Bo to tylko raz w roku, co jest naprawdę zabawne. „To kolejny świetny program rozrywkowy na żywo”. I to jest adrenalina, moja praca, moje życie” – zapewnia jeden z najstarszych wciąż aktywnych prezenterów telewizyjnych, który konkurs Miss France porównuje do „szczęścia”, na które czeka co roku.

Przeczytaj także

Co więcej, Jean-Pierre Foucault nie jest obciążony swoim harmonogramem, który uwolnił się od większości swoich zajęć w telewizji i radiu. dla dni przepływu spokojna w Carry-le-Rouet w Bouches-du-Rhône ze swoimi krewnymi : Oprócz tego corocznego maratonu trwającego ponad trzy godziny, mówi, że biega”50 razy na minutę, 30 dziennie”, aby wylosować loterię. Harmonogram, który idealnie mu odpowiada i który sam określa jako „pół-emerytowany”.

dla Miss France, silnie przywiązana do organizacji, pozostaje na wystawie otoczona tym samym zespołem przez 30 lat lata – mówi. A kiedy plotkuje się, że Nikos został przedstawiony paniom, obaj mężczyźni żartobliwie wyzywają się nawzajem.

Jean-Pierre Foucault urodził się 23 listopada 1947 roku w Marsylii. Jego matka, Paula, z domu Besa Lipa Liska, była polską Żydówką, która przeżyła nazistowskie barbarzyństwo. Zmarła w 2008 roku. Jej siostrzeńców uratował jej ojciec, Marcel Foucault, podczas II wojny światowej: został zamordowany w 1962 roku przez nieznanych sprawców w Algierze. Jean-Pierre Foucault zadebiutował w radiu w 1967 roku, a od 1976 roku przeniósł się do telewizji.

READ  CAMBODGE EXPRESS - AKTUALNOŚCI: Co zapamiętać z wiadomości z Kambodży z 24-30 stycznia?

W 1967 roku dzięki konkursowi Jean-Pierre Foucault został zatrudniony przez Radio RMC. Po zwolnieniu po sześciu miesiącach pracował przez dwa lata w konkurencyjnej stacji Europe 1, a następnie wrócił do RMC w latach 1969-1989. Następnie od 1989 roku prowadził poranny program w RTL. W 1994 roku wrócił do Radia Monako, aby zostać dyrektorem programowym do 1998 roku, kiedy to został zwolniony przez nowych akcjonariuszy, a RMC stało się sprywatyzowaną stacją radiową. W tym samym roku był gospodarzem programu MFM „Ten rok” w reżyserii Emmanuelle Petit, który później został jego prawą ręką w latach 2000-2011.

po odlocie Filip BovardW 2001 roku ponownie wypuścił „Quitte ou double” w RTL. Przez cztery lata, począwszy od 2007 roku, prowadził „La Bonne Touche” w RTL z Cyryl jest kochanyi wtedy Christophe Deschavani Erica Loughreasa i wreszcie Jade, ale serialowi zabrakło pary i skończyło się na anulowaniu jego programów. W lipcu 2014 RTL rozstał się z nim i wrócił do Europe 1, aby do 2016 roku być felietonistą programu „Les Pieds dans le plat”, którego gospodarzem był Cyril Hanoune.

Od 1976 roku Jean-Pierre Foucault rozpoczął swoją karierę w telewizji, dzięki Guyowi Luxowi, w programie „Ring Parade” na antenie 2. Następnie odnosił sukcesy w latach 1982-1987 z programem „The Academy of Nine”. We wrześniu 1987 roku został zatrudniony przez TF1Kanał, który właśnie został sprywatyzowany, jest pierwszym gospodarzem, który podpisał stałą umowę. Od 1987 do 1994 roku prowadził tam słynny program „Wielki Wieczór”, na który w każdą środę wieczorem zapraszane są trzy osobistości ze świata kina, piosenki, teatru czy literatury, a Dla nich zarezerwowali niespodziankę, którą zorganizowali z pomocą bliskiej osoby.

Po przerwaniu emisji, w związku ze spadkiem oglądalności, przez 5 lat prezentował „Tube Years” z 1995 roku. Od 1989 do 1998 był także współgospodarzem tygodnika „Disney parade”. Spektakl rozpoczyna się kreskówką, potem serialem pochodzącym z programu „Cudowny świat Disneya”, a kończy starym filmem krótkometrażowym lub pocztą z Myszką Miki.

Od 1995 roku do dziś prezenterem wyborów jest Jean-Pierre Foucault Pani FrancjaIstniejący od 1920 roku Ogólnopolski Konkurs Piękności przedstawia każdą królową piękności i zadaje jej pytania. W przypadku Miss France 2007 podczas wywiadu Miss France z Jean-Pierre Foucault doszło do zamieszania, ponieważ akta kandydatek były mieszane. Od kilku lat wyraża w mediach chęć zdobycia tytułu Miss Provence, również pochodzącej z tego regionu.

READ  Taillet - zeszyt kowala

Od lipca 2000 r. Jean-Pierre Foucault wprowadził nową grę w pytania „Kto chce zarobić miliony?” I osiągnął wielki sukces. Zasadą jest odpowiadanie na serię pytań związanych z poziomami pieniędzy, które rosną z każdym nowym pytaniem, a pytania stają się trudniejsze. Od tego czasu prezenter jest bardzo związany z tą grą, o której często opowiada się lub traktuje w humorystycznych scenach, zwłaszcza w muzyce serialu i pytaniu „Czy to twoje ostatnie słowo?” Wypowiedział je Jean-Pierre Foucault. Ta gra i jej obecność w niej była naznaczona przez duchy, do tego stopnia, że ​​stała się legendarna. Jednak od 2010 roku wydanie Daily Edition zostało wycofane, ze względu na małą widownię, utrzymują program tylko ze znanymi postaciami grającymi dla Stowarzyszenia.

W 2019 roku Jean-Pierre Foucault opuścił stery serialu Kto chce zarabiać miliony? Do nowego prezentera TF1, Kamila Compala, w nowej odsłonie. Dostawa sprawiła, że ​​ludzie rozmawiali i poruszyli niejednego. Pierwszy sezon jest emitowany od 13 maja do 21 czerwca 2019 roku i zbiera dobre recenzje. 14 czerwca 2019 roku Camille Kombal ogłosiła, że ​​program jest odnawiany codziennie, ale powróci w dalszej części roku.

Pensja Jean-Pierre’a Foucaulta budzi zainteresowanie opinii publicznej. Według magazynu kapitałZa każdą edycję konkursu Miss France otrzymuje 35 tysięcy euro. Ktokolwiek chciał wygrać miliony, przyniósłby mu 15 000 euro za każdy program i 4 000 euro za każde losowanie loterii. Według informacji z TV od 2 tygodni. Według Purepeople gospodarz otrzyma za Wielki Wieczór około 30 000 euro.

Poza karierą w radiu i telewizji, Jean-Pierre Foucault nieco się urozmaicił, zwracając się ku innym dziedzinom. W ten sposób możemy zobaczyć go grającego własną rolę w różnych filmach, takich jak obiecująca aktorka Z Gerarda Juguenota w roku 2000 lub tak Budo, także przez Gérarda Jugnota, w 2005 roku. W 1972 roku śpiewał w duecie z Mimi Filipacci, a następnie ponownie w 1978 roku, tym razem z Léonem Orlandim, na Mistrzostwach Świata FIFA. Ponadto jest autorem kilku książek, głównie o samochodach, ale także biografii, takich jak „Le Sourire aux łzy”, wydanej w 2005 roku.

READ  Zakład Stellantis w Hordain przygotowuje się na wodór

W 2003 roku został odznaczony Legią Honorową przez swojego przyjaciela, burmistrza Marsylii, Jeana Claude’a Godina Następnie prowadził program „Grand concours des animators”. Karol Russo i wyemitowany 2 marca 2018 roku na antenie TF1, otrzymał Medal Honoru za swoją akcję The Color Scarlet.

Jean-Pierre Foucault, nawet jeśli jest coraz rzadszy, nie jest jeszcze gotowy na emeryturę! Chociaż wyłączył radio i powierzył swój legendarny program Camille Combal, Jean-Pierre Foucault pozostaje prezenterem Miss Francji, a także losuje loterię i Euromillions, na przemian z innymi prezenterami, pobierając 4000 euro za każdy program. . dwa lata temu, Wypowiedział się też O tym stopniowym wycofywaniu się: „Zostawianie miejsca dla wschodzącego pokolenia ma sens. Ja sam, będąc w ich wieku, źle bym to zrobił, mając tam postać blokującą marsz innych”. Jako fan motoryzacji nakręcił także dokument o legendarnej Route 66 w Stanach Zjednoczonych. Dlatego rzadko zdarza się, aby malarz zrobił miejsce dla nowoprzybyłych i oczywiście był z rodziną.

Jean-Pierre Foucault był żonaty z kobietą, której tożsamości nie znamy. z nią miał córkę, Wirginia Foucault, który był prezenterem na kanale Téva, a teraz produkuje i tworzy programy. Od 1983 roku poznała jego towarzyszkę Evelyn Jarre podczas lotu samolotem, gdzie była stewardessą. Dyskretny, towarzyszy mu i wspiera oraz jest częścią towarzyszącej mu firmy Parasol Production.Członek Komitetu Zarządzającego.

Jean-Pierre Foucault ma szczególny związek ze swoim miejscem urodzenia, Marsylią. Od 1996 roku jest Prezesem Stowarzyszenia OM i prowadzi Centrum Szkoleniowe, dzięki swojemu przyjacielowi Jean-Claude Godinowi, burmistrzowi Marsylii. Od 2005 do 2009 był szefem nowego lokalnego kanału LCM. W 2010 roku otworzył swoją szkołę dziennikarską wraz z utworzeniem ECS w Marsylii i działa jako konsultant i udziałowiec. Jeśli chodzi o politykę, wspiera Jean-Claude’a Godina w wyborach samorządowych w 2014 r. i Christiana Estrosiego w wyborach regionalnych w 2015 r. Obecnie wraz ze swoim partnerem mieszka w Carré-le-Rouet pod Marsylią.