Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Prime Day chce zakończyć się stylowo z OnePlus 8 za jedyne 299 €

Podczas Prime Day pada, a Amazon chce mocno uderzyć w ostatnich godzinach wydarzenia. OnePlus 8 obecnie obserwuje spadek ceny tylko z 699 EUR do 299 EUR. Czas skorzystać!

Nawet jeśli OnePlus 9 zostanie dziś zastąpiony przez OnePlus 8, ten ostatni nadal jest doskonałym smartfonem z w dużej mierze zaktualizowaną kartą techniczną. I nawet jeśli promocje są regularne, dzisiejszy smartfon korzysta z: Bezprecedensowe obniżki cen na Prime Day.

Funkcje OnePlus 8

  • Ekran AMOLED 90Hz
  • Lwia paszcza 865. moc
  • Bardziej komfortowa niezależność niż kiedykolwiek wcześniej

Zamiast 699 €, OnePlus 8 (128 + 8) jest dzisiaj W sprzedaży za jedyne 299 € na Amazon podczas Prime Day. Dlatego ze zniżką 400 euro ten smartfon jest niespotykany!

Były pionier wciąż jest na topie 👇

8 / 10

OnePlus 8

OnePlus 8 Został on teraz zastąpiony przez kanoniczny OnePlus 9. Jednak nie jest przestarzały i pozostaje doskonałym smartfonem do oglądania w 2021 roku. Ma elegancki, pozbawiony obramowań design, z dziurką w lewym górnym rogu ekran. Jego 6,55-calowy ekran jest AMOLED i korzysta z wyświetlacza zgodnego z HDR10 + z częstotliwością odświeżania 90 Hz.

Technicznie rzecz biorąc, SoC Snapdragon 865 wspierany przez 8 GB pamięci RAM jest osadzony, a jego wydajność nie jest już udowodniona. Konkretnie, jest w stanie zrobić wszystko płynnie, co rzadko jest wadliwe, zarówno w aplikacjach, jak i grach, nawet najbardziej wymagających w 3D. Natywnie korzysta również z systemu Android 11 z regularnie aktualizowanym systemem Oxygen OS.

Lepsze zdjęcia i świetna żywotność baterii

Konkretnie, One Plus 8 ma główny czujnik 48 MP, ultraszerokokątny 16 MP i obiektyw makro 2 MP. Kluczem jest wszechstronność, a obsługa oprogramowania została znacznie ulepszona w porównaniu z poprzednimi generacjami. Być może nie jesteś na flagowym urządzeniu Samsunga czy Apple, ale wysiłki są odczuwalne.

Autonomia jest również na zakręcie dzięki baterii 4300 mAh, która jest w stanie wytrzymać cały dzień, a często trochę dłużej. Nadal korzysta z 30W Warp Charge, które może zwiększyć telefon z 0% do 50% w zaledwie 30 minut. Należy jednak zawsze wykonywać bezprzewodowe ładowanie indukcyjne.

READ  100% baterii w 8 minut

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do lektury Nasz test OnePlus 8.

Wszystko o Amazon Prime Day 2021

Pierwszy dzień Jest to ekskluzywna impreza zakupowa Amazon, podczas której najbardziej lojalni klienci mogą skorzystać z potężnych promocji na tysiące kwalifikujących się produktów. W tym roku impreza odbywa się w dniach 21-22 czerwca 2021, dwa dni festynu, aby wyposażyć się w niską cenę.

Subskrybuj Amazon Prime

Jak sama nazwa wskazuje, Prime Day to wydarzenie dedykowane członkom Amazon Prime, więc aby skorzystać z różnych ofert, należy zarejestrować się w firmie Jeffa Bezosa. Jeśli jeszcze nie, wiedz, że to możliwe Skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego lub 90 dni, jeśli jesteś studentem Tylko dla nowych kont.

Więc nie przegapisz żadnego programu

Zespół Frandroid jest na górze, aby przekazywać tylko to, co najlepsze dla Ciebie لك dobre plany Od Prime Day. Na naszej stronie znajdziesz wiele artykułów, ale znajdziesz również wybór według kategorii produktu lub marki:

Aby śledzić wszystkie najlepsze oferty na żywo, możesz śledzić nasze wydarzenie na żywo! Nie zapomnij odświeżyć strony, aby niczego nie przegapić!

Pamiętaj również, aby śledzić nas na Twitterze Plany Bonów Frandroid Gdzie zostaną pokazane najlepsze oferty Prime Day 2021.