Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Prawie nie wydany, doskonały HONOR Magic4 Lite 5G skorzystał z wyjątkowych osiągów

Od jesieni firma HONOR wstrząsa rynkiem. Po kilku niepowodzeniach związanych z amerykańskimi ograniczeniami i rozstaniu z Huawei, producent powraca silniejszy niż kiedykolwiek. W zeszłym tygodniu wprowadził na rynek swój nowy smartfon, HONOR Magic4 Lite 5G. Aby uczcić swoją premierę, firma HONOR robi krok naprzód Natychmiastowa zniżka w wysokości minimum 30 € według sprzedawców. Dlatego ten smartfon to solidny blok, który należy pilnie nabyć!

Odkryj HONOR Magic4 Lite 5G

HONOR Magic4 Lite 5G: czarujący smartfon, który ożywa

HONOR Magic4 Lite 5G jest w stanie wykonywać swoje zadania Energia a to jest ● prędkość. Ten twardy blok klasy średniej ma wszystko. Wyposażony w SoC Snapdragon 695 5G od Qualcomm Grawerowany w technologii 6 nm, jest jednym z pierwszych smartfonów w branży, który to wykorzystuje. Tym samym HONOR Magic4 Lite 5G to mały samochód pod maską. Obiecuje imponującą wydajność, nawet podczas grania. Dzięki łączności 5G wszystko idzie szybciej dzięki HONOR Magic4 Lite 5G.

Ale z boku baterii HONOR Magic4 Lite 5G wysyła Czy to prawda ciężki. Smartfon towarzyszy Ci przez cały dzień, nie ugrzęznąc dzięki baterii 4800 mAh. Więc obiecuję HONOR Ponad 10 godzin przeglądania stron internetowych lub około 16 godzin korzystania z wideo lub 10,5 godziny grania. Krótko mówiąc, smartfon trwa.

Co więcej, dzięki systemowi szybkiego ładowania HONOR SuperCharge 66W możesz przejść od 0 do 50% w 15 minut. HONOR Magic4 Lite 5G odzyskuje 81% baterii w zaledwie pół godziny. Nie musisz już w pełni ładować telefonu przez noc, możesz go podłączyć przed wyjściem do pracy! Jest to zdecydowanie praktyczne na co dzień, a także zabawne. HONOR pozwala wyjść z domu bez obawy, że utkniesz na mieliźnie, nie musisz zawsze mieć przy sobie ładowarki.

© HONOR

Wyposażony w 6,81-calowy wyświetlacz HONOR FullView, HONOR Magic4 Lite 5G jest niesamowity! Z rozdzielczością 2388 x 1080 pikseli, a Adaptacyjna częstotliwość odświeżania 120 Hz A jego zdolność do wyświetlania 16,7 miliona kolorów sprawi, że będziesz cieszyć się oglądaniem filmów, seriali lub zdjęć na smartfonie. W ten sam sposób gra online ze znajomymi będzie bardzo interesująca. Aby uzyskać bardziej wciągające wrażenia, ekran pokrywa 94% przedniej powierzchni, co zapewnia wyjątkowy stosunek klatek do ekranu.

READ  Kamoʻoalewa, półsatelitarna asteroida, uważana jest za kawałek księżyca

Wreszcie, HONOR Magic4 Lite 5G jest idealny do uchwycenia ważnych dla Ciebie chwil. dla niego Potrójny aparat Dzięki czujnikowi głównemu 48 MP, czujnikowi makro 2 MP i czujnikowi głębi 2 MP uchwycisz otaczający Cię świat w najpiękniejszy sposób. Jeśli chodzi o wideo, nie jest to wykluczone: możesz na przykład kręcić dwie różne perspektywy jednocześnie, używając zarówno przedniego aparatu, jak i głównego tylnego aparatu. magia!

HONOR Magic4 Lite 5G jest dostępny w trzech kolorach, dzięki czemu każdy może znaleźć swoje konto. Wolisz czerń o północy, srebro tytanowe czy błękit oceanu? To zależy od Ciebie ! Pod względem wzornictwa jako całości został ulepszony. Cienki i lekki HONOR Magic4 Lite 5G zapewnia wygodny chwyt i łatwo mieści się w kieszeni.

Wyjątkowa premiera HONOR Magic4 Lite 5G

Aby uczcić pojawienie się tego nowego smartfona wysokiej jakości, firma HONOR wykonuje świetną robotę. W rzeczywistości HONOR Magic4 Lite 5G korzysta z obniżki o co najmniej 30 euro według sprzedawców detalicznych na jego cenę początkową. Oferowany w cenie 349,90 €, nie odmawiamy ekonomii na tym smartfonie.

Tak więc, na Oficjalna strona HONORHONOR Magic4 Lite jest dla Ciebie za 319,90 € A jako bonus zostawiasz etui na telefon w prezencie o wartości 19,90 euro. Jeśli nie zależy Ci na akcesoriach, Fnak i inni Strzałka Dajemy Ci smartfon Za 299,90 € zamiast 349,90 €. Wreszcie jest w SFR Cena wyjątkowego HONOR Magic4 Lite 5G jest bardzo niska. Zaoszczędź teraz 70 euro na smartfonie, Spada do 279€ !

Biorąc pod uwagę jakość smartfona i niegrzeczne oferty startowe, HONOR Magic4 Lite 5G zostanie złapany. Radzimy skorzystać z tych zniżek tak szybko, jak to możliwe, zanim wyczerpiemy zapasy.

Odkryj HONOR Magic4 Lite 5G