Polska: Złe wyniki dla Polski, o czym należy pamiętać

Szwecja – Polska. Ich klatki pozostały nietknięte, ale Szwedzi dostarczyli niezbędne rzeczy na stadionie w Petersburgu przeciwko Polsce. Koniec wyścigów: 3 gole do 2. Podsumowanie walki.

19:54 – koniec meczu (3-2)!

Polacy wypadli słabo: pod koniec meczu posiadanie piłki na korzyść Polaków było lekko ugruntowane (41% -59%), stwarzając poważniejsze szanse, celując w 6 strzałów na 4 strzały w kierunku bramki, ale to Szwecja, która zrobiła różnicę w wyniku (3-2).

19:53 – Rzut wolny na korzyść Polski

Michael Oliver wygrywa rzut wolny dla Polski. Liczby dla tych rzutów wolnych: 14 dla Szwecji i 12. dla Polski 3. Wynik nadal 3 – 2. Jesteśmy w 90. minucie meczu.

19:52 – Szwecja gol dla Szwecji (3-2)!

Victor Clausen strzelił dla Szwecji w 90. minucie drugiego okresu.

19:52 – Szansa dla Szwecji

Wielka szansa dla Szwecji, kiedy zagrają w 90. minucie na stadionie St. Petersburg.

19:51 – Sześć metrów do Polski

W drugiej połowie Polska wybija się na dystansie 6 metrów. Gramy w 90. minucie tego meczu.

19:51 – Celny strzał dla Szwecji

Ciekawa okazja dla Szwecji, ale rama uciekła i próbie nie udało się znaleźć startu.

19:50 – Rzut wolny na korzyść Polski

Sędzia oddaje rzut wolny na korzyść Polski. Wyniki rzutów wolnych: 14 dla Szwecji i 11. dla Polski to nadal 2-2. Gramy w 90. minucie meczu.

19:49 – strzał na bramkę dla Polski

Polska miała ciekawą okazję, ale zabrakło jej precyzji, a próbie nie udało się znaleźć startu.

19:49 – Rzucanie do Polski

Sędzia meczowy natychmiast gwiżdże, aby Polacy odzyskali kontrolę nad piłką. Przypomnienie wyniku pomiędzy dwoma zespołami: 2-2.

19:47 – Rzucanie do Polski

Wskazuje, że sędzia natychmiast rzuca piłkę do Polski, aby odzyskać kontrolę nad piłką. Przypomnienie wyniku pomiędzy dwoma zespołami: 2-2.

19:46 – Dotknij Szwecji

Na tym spotkaniu (2-2) Szwedzi zdobywają kontakt, ponieważ jesteśmy w 88. minucie, gra toczy się dalej.

19:45 – Szwecja rzut wolny

Michael Oliver dmucha gwizdek z rzutu wolnego na poparcie Szwecji. Liczby dla tych rzutów wolnych: 14 dla Szwecji i 10. dla Polski, wynik nadal 2 – 2. Gramy w 87. minucie meczu.

19:44 – Szansa na Szwecję nie trafiła

Szwedzi są niebezpieczni, ale w 86. minucie bramkarz przeciwnika blokuje groźbę tego strzału.

19:44 – Celny strzał dla Polski

Polska uważa, że ​​znaleźli początek, ale ten strajk poszedł drogą prawa i nie został zwieńczony sukcesem.

19:44 – Rzuć na korzyść Szwecji

Michael Oliver natychmiast gwiżdże rzut dla Szwedów, który odzyskuje kontrolę nad piłką. Przypomnienie wyniku pomiędzy dwoma zespołami: 2-2.

19:43 – Gol dla Polski (2-2)!

Gol Roberta Lewandowskiego dla Polski w 84. minucie drugiej tercji.

19:43 – Szansa dla Polski

Najlepsza szansa dla Polski, bo są w 84. minucie w Petersburgu.

19:41 – Żółta kartka dla Kamila Clicka (Polska)

Polak Kamil Klik został wyrzucony za żółtą kartkę w 83. minucie drugiej tercji.

19:41 – Rzut wolny do Szwecji

Szwecja otrzyma rzut wolny w drugiej tercji, który zostanie rozegrany za kilka sekund. Dochodzimy do 83. minuty meczu na stadionie w Petersburgu. Mamy 13 rzutów wolnych dla Szwecji i 10 rzutów wolnych dla Polski.

19:41 – Rzucanie do Polski

W tym momencie (2-1) Polacy zdobywają przyłożenie w 83. minucie i gra toczy się dalej.

19:40 – Rzuć na korzyść Szwecji

Wskazuje, że sędzia natychmiast rzuci na korzyść Szwecji odzyskanie kontroli nad piłką. Przypomnienie o wyniku między dwoma zespołami: 2-1.

19:39 – strzał na bramkę dla Polski

Polska próbuje znaleźć początek, ale ta próba zostaje ostatecznie zaniechana.

19:39 – Róg dla Polski

Sędzia wybija rzut rożny na korzyść Polski. Aby zdobyć bramkę w drugiej tercji (2-1), widzowie będą próbowali stworzyć zagrożenie przed bramką Szwedów, skalując się do pola karnego.

19:39 – Rzut wolny do Polski

Polska wygrała rzut wolny w 2. połowie, który zostanie rozegrany w pewnym momencie. Dochodzimy do 80. minuty meczu na stadionie w Petersburgu. Mamy 12 rzutów wolnych dla Szwecji i 10 rzutów wolnych dla Polski.

19:37 – Zmiana dla Polski

Michael Oliver sygnalizuje zmianę: debiut Brezemisli Plachetty w Polsce, Crescors Kryzhoviak odpadł.

19:36 – Zmiana na Szwecję

Michael Oliver zgadza się: Emil Forsberg został wykluczony, gdy Victor Clausen wszedł na boisko dla Szwecji.

19:34 – kontuzjowany Christopher Olsen

Gra jest zaparkowana w Petersburgu. Wygląda na to, że Christopher Olsen doznał kontuzji kilka minut temu.

19:33 – Pour Garden Jane Grease Chrysovyak (Bolonia)

W tym drugim okresie, w 74. minucie, żółtą kartkę odbiera Polak Kreskors Kryschoviak.

19:33 – Szwecja rzut wolny

Szwecja wygrała rzut wolny w 2. połowie, który zostanie sfilmowany za kilka chwil. Gramy w 74. minucie na stadionie w Petersburgu. Mamy 12 rzutów wolnych dla Szwecji i 9 rzutów wolnych dla Polski.

19:31 – Zmiana dla Polski

W 73. minucie meczu Szwecja – Polska Sprawy Clichy zastępuje Kokbara Kosłowskiego.