Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska: Ojciec i córka aresztowani za morderstwo noworodków

Polska: Ojciec i córka aresztowani za morderstwo noworodków

Polska policja w piątek i sobotę znalazła ciała trójki noworodków w piwnicy domu położonego w Czernykach koło Gdańska (północ) i wszczęła śledztwo w sprawie ojca i jego córki podejrzanych o stosunek seksualny i morderstwo.

Sprawa wywołała poruszenie w Polsce. 54-letni Piotr G z Polski. i jego 20-letnia córka Paulina zostali aresztowani w ubiegły weekend po tym, jak policja odkryła, że ​​mieli romans i zamordowali troje dzieci z ich związku.Polska agencja informacyjna PAP i media w kraju.

Szczegółowo, skóra Amerykańska agencja informacyjna APw piątek odnaleziono ciało pierworodnego dziecka. Ponowne poszukiwania tego samego dnia wykazały kolejne ciało w zaawansowanym stanie rozkładu, a trzecie w sobotę.

Mówi w kanale informacyjnym TVN24Prokurator Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku powiedział, że kobiecie postawiono dwa zarzuty morderstwa i jeden zarzut napaści na tle seksualnym.

Jej ojciec, po skierowaniu go do prokuratury, został oskarżony w sprawie noworodka o trzy zarzuty morderstwa pierwszego stopnia i dwa przypadki gwałtu ustawowego.

Badania są nadal w toku

Według lokalnych mediów ojciec został oskarżony o zgwałcenie drugiej córki, ale policja nie wykluczyła innych makabrycznych ustaleń.

Cytowany w dalszym ciągu przez PAP prokurator Mariusz Dusiński potwierdził, że „dochodzenie w sprawie nieruchomości nadal trwa”.

Polskie media podały także, że na trzy tygodnie przed odnalezieniem ciała miało urodzić się dziecko. Na tę niedzielę zaplanowano również sekcję zwłok, która ma rzucić światło na tę makabryczną sprawę.

READ  W Polsce bezprecedensowa ilość oprogramowania szpiegującego Pegasus autorstwa poprzedniego rządu wywołuje skandal polityczny.