Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska najbardziej homoseksualnym krajem w Unii Europejskiej

„Jesteśmy bardzo blisko Rosja Władimira Putina Białoruś Aleksandra Łukaszenki jest lepsza od krajów zachodnich”, Wskazuje codziennie Gazeta Wyborcza.

Publikacja zauważa, że ​​w tym roku Polska zajęła 44I Lokalizacja w 49 krajach Europy i Azji Środkowej Ilka Europa W swoich corocznych rankingach pt „Tęczowa Europa”. Ciepła katolicka Polska w Monako (43I), w rzeczywistości nieznacznie wyprzedza Białoruś i Rosję, a zamyka szeregi kolejny były Związek Radziecki, Azerbejdżan. Francja na 7 miejscuI.

„Polska jest na dnie homoseksualizmu, straciliśmy tylko mandaty w ciągu ostatnich sześciu lat”. Cytowana codziennie polska organizacja pozarządowa jest spanikowana kampanią przeciwko homofobii.

Gazeta Wyborcza Klasyfikacja wskazuje, że uwzględnia tylko przepisy obowiązujące w każdym kraju i ich faktyczne stosowanie. Równość jest mierzona w stu punktach w siedmiu obszarach, w tym w barierze dyskryminacji, możliwości zawarcia małżeństwa czy rodziny dla wszystkich. Malta wygrała o kolejne 92 punkty.

Nieudane rachunki

„Sąsiadująca Łotwa zrobiła krok w kierunku równości, chroniąc orientację seksualną w prawie karnym. To nieobliczalna zmiana na brzegach Wisły.” Gazeta komentuje, dodając:

„Od prawie siedmiu lat Rząd PiSParlament nie uchwalił żadnego prawa, które ułatwiłoby życie osobom transpłciowym.

Jednak wiele prób, w tym ustawa zakazująca terapii alternatywnych czy wprowadzenie PACS, jak dotąd nie zakończyło się sukcesem. Z drugiej strony, „Zakaz programu Marsz Równości wsparły Kodek Gaza oraz Fundacja Życie i Rodzina. [une militante et une institution antiavortement], Może iść w górę ”, Obserwuj codziennie. i prezydenta Rzeczpospolita Polska, Andrzej DudaStwierdził już, że nie odmawia poważnie żadnego projektu ustawy, który zabrania… „Seksualna propaganda” Wśród nieletnich już w Rosji, a od niedawna na Węgrzech (30I W rankingach).

READ  Zełenski w Polsce, wsparcie Korei Północnej... Aktualizacja sytuacji na Ukrainie