Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Podczas spotkania twarzą w twarz Delphine Weissezer nazwała Matteo Delormo „trucizną” i zszokowała internautów

Podczas spotkania twarzą w twarz Delphine Weissezer nazwała Matteo Delormo „trucizną” i zszokowała internautów

W starciu zorganizowanym na planie TPMP Delphine Wespiser była bardzo brutalna wobec Matthieu Delormeau. (zrzut ekranu C8)

W środę, 27 kwietnia, publicyści Cyril Hanoun i TPMP chcieli wrócić do kontrowersji Delphine Wespiser. 13 kwietnia, w trakcie wyborów prezydenckich, była Miss Francji i felietonistka C8 otwarcie wyraziła rozczarowanie poprzednią kadencją Emmanuela Macrona i uznała, że ​​Marine Le Pen „bardzo się zmieniła”. Po tych uwagach felietonista został tymczasowo usunięty z TPMP, a Matteo Delormo wyjaśnił, że panna nie ma już swojego miejsca w „Fort Boyard”, gdzie wciela się w role Blanche i Rouge. Dziś wieczorem na planie Delphine Wespiser brutalnie zaatakowała felietonistę programu.

Te dwa są tam Raczej raczej nie pojedziemy razem na wakacje. A w środę 27 kwietnia na zakończenie pokazu Cyril Hanoun i zespół TPMP chciałem wrócić w sprawie wielkiej kontrowersji które dotyczą jednego z głównych felietonistów programu: Delphine Weisspizer. Między dwiema turami wyborów prezydenckich, 13 kwietnia, była Miss Francji publicznie wyraziła swoje rozczarowanie pierwszą kadencją Emmanuela Macrona, na którą głosowała jednak w 2017 roku. Następnie dała jasno do zrozumienia, że ​​chce zobaczyć „kobietę na stanowisku prezydenta”. ”. Rzeczpospolita, matka Francuzów, osoba, która gromadzi ludzi i chroni ich wrażliwością kobiet”, wtóruje Marine Le Pen. liczne wyjaśnienia, felietonistka została tymczasowo usunięta z „Touche pas à mon poste!”, została usunięta z czasu przemawiania kandydatki na National Rally, a Cyril Hanouna ujawnił później, że dziewczyna była poddawana „presji ze strony niektórych jej pracodawców”.

Wideo — Odkryj Minute Wespiser Delphin

„Ona nie ma już nic do roboty w grupie!”

W miniony piątek, na tym samym planie, Matteo Delormo nie kibicował byłej królowej piękności… wręcz przeciwnie. Felietonista, zszokowany słowami kolegi, poczuł, że młoda kobieta nie ma już swojego miejsca w „Fort Boyard”, grze „dla dzieci”, powiedział, a nawet zaryzykował niebezpieczne porównanie z Dieudonne. W środę wieczorem była Miss wróciła do TPMP, aby wytłumaczyć się z Matteo Delormo. Przynajmniej możemy powiedzieć, że młoda kobieta nie rozmazała się słowami: „Mateusz jest trucizną. Myślę, że musiał widzieć w nim prawdziwe cierpienie, by szerzyć wokół niego tyle nienawiści”. Jest wyraźnie tak rozczarowana zachowaniem Mathieu Delormo w stosunku do niej, że aktorka grająca Blanche-et-Rouge w „Fort Boyard” wyraża głęboki brak zrozumienia: „Czy jest tu tylko jedna osoba, która może powiedzieć, że Matthew nie ma z nim trucizny ?” zapytała, badając publiczność TPMP. „Nie wiem co ci powiedzieć, żal mi ciebie. (…) Kochasz pieniądze i kochasz siebie, a nie kochasz nikogo, więc zastanawiam się, co ci się stało. (…) Ja zadzwonili do prawników.Mogę złożyć skargę na Panią/Pana za zniesławienie i publiczne znieważenie”. Następnie zwolnił rannego felietonistę, mówiąc: „Robi wszystko, aby się zaangażować, byłby gotów sprzedać swojego ojca i matkę, aby się zaangażować!” Ten komentarz był zbyt duży dla Matthew DeLormo: „Dobra, na tym poprzestaniemy. (…) To ohydne. Obraża moją matkę, której już nie ma (…) Myślałem, że mogło być trochę w- Głęboko dyskusja. Na tym się zatrzymamy”.

READ  Minister Fraser zakończył udaną wizytę w Europie

Jeśli wielu internautów nadal wspiera byłą Miss Francji, inni, całkiem sporo tego wieczoru, byli zszokowani komentarzami felietonisty pod adresem Mathieu Delormo.