Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PNL odwołuje koncert w Lyonie w środę wieczorem

Duet raperów utworzony przez Ademo i NOS miał wystąpić w środę wieczorem w Halle Tony Garnier.

Nieco ponad tydzień po wypadku autobusowym muzyków grupy PNL na Dolnym Atlantyku, nowe wydarzenie zakłóciło trasę rapowego duetu, która rozpoczęła się w maju w Lille.

Podczas gdy w środę wieczorem mieli wystąpić w Lyonie, artyści Ademo i NOS właśnie ogłosili nagłe odwołanie ich koncertu w Halle Tony Garnier.

„Wstrzymanie w ostatniej chwili”

Nie podając żadnych dalszych wyjaśnień dotyczących powodów tego anulowania, Ademo i NOS chciały jednak przeprosić swoich fanów w komunikacie prasowym opublikowanym w sieciach społecznościowych grupy.

„Jesteśmy zmuszeni odwołać nasz koncert zaplanowany na ten wieczór w La Halle Tony Garnier w Lyonie. Przepraszamy za ograniczenia w ostatniej chwili” – napisali.

Według informacji z mediów rapowych odnowienieJeden z braci może być chory, ale na razie nic nie zostało oficjalnie potwierdzone przez grupę. Jak podaje PNL w komunikacie prasowym, koncert w Lyonie zostanie przełożony na późniejszy termin trasy, a bilety na koncert w środę 18 maja pozostaną ważne po znalezieniu nowej daty.

READ  Globalny rynek centrów rozrywki dla dzieci (Ameryka Północna i Łacińska, Europa, Azja) według producentów, typu i zastosowania, prognoza do 2030 r