Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Piąty. Prix ​​de Sille Le Guillaume w Vincennes w czwartek 25 listopada 2022 r. – Angers Info

Prix ​​de Sille Le Guillaume w Vincennes w czwartek 25 listopada 2022 r

Kierunek Vincennes w czwartek, 25 listopada 2022 r. dla Tiercé-Quarté-Quinté +. W tym przypadku Prix de Sille le Guillaume będzie musiał konkurować ze sobą jako biegacze. Wyścig zostanie rozegrany na dystansie 2850 metrów, a pula nagród wyniesie 65 000 euro.

W tym przypadku Venus Ball (16) nie mogła wymarzyć sobie lepszego zaangażowania w pułap dywidendy. Jean-Michel Bazir, z którym regularnie się spotyka, został zawieszony. Rozwiniesz się bez butów na wszystkich czterech stopach. Teraz nadal potrzebujesz zapewnienia. Tej jesieni nie była przekonująca w swoim zachowaniu. To świetna okazja, aby wrócić na zwycięską drogę, ale czy nie przesadzona?

Sekrety Jenny

Hughes Levesque: Ulubieńcy Etona (1) Lee w swoim wspinaczkowym debiucie był zadowolony, bo nie miał świetnej trasy, trochę podróżował z nosem na wietrze. Mimo wszystko dzielnie doszedł do pozycji, dobrze redukując przebieg i będąc obezwładnionym przez bardzo dobre konie. Mam nadzieję, że dobrze sobie radzi w powrocie do kłusu, ponieważ wydaje się, że dobrze sobie radziła po dobrym okresie rekonwalescencji.

Ek. Alain i Arnaud Chafaty: Enzo (2) było bardzo źle na początku października na Korsyce. Po przyjeździe zachorował i musiał na chwilę się zatrzymać. Tutaj prawdziwy powrót. Ten wyścig będzie dla niego kluczowy w świetle roszczenia z 6 grudnia. Musisz patrzeć, jak tu biegnie.

Alfons Vanburgen: Irulina (3) pobiegła bardzo dobrze ostatnim razem w Strasburgu, będąc bardzo wytrzymałą. Są konsekwentni i w dobrej formie, a oferowany kurs spodoba ci się. Ponieważ jest ukryty, powinien działać dobrze. Jeśli tak, to ma szansę w tym kwintecie.

Damian jest dobry: Dragster de Bomo (4) Zeszłej zimy był bardzo dobry, ale nie był przekonujący w ostatnich wyścigach. Myślałem, że koniec jego kariery jest bliski, ale odkąd jest w Grosbois, pokazał inne oblicze. Jest o wiele lepiej i bardziej czujnie. Jest w swojej klasie. Sądząc po tym, co pokazuje na treningach, prawdopodobnie może zająć piąte miejsce.

READ  Charlene z Monako pojawia się ponownie i ośmiela się nosić uroczą szminkę, zauważ nieobecność jej syna Jacka!

Chrześcijański gołąb: El Santo Haufor (5 lat) musiał długo kłusować z nosem na wietrze i utknął po raz ostatni. Jego poprzedni wyścig był dobry. Był w stanie wyrazić siebie tylko z perspektywy czasu, kiedy miał środki. Podczas treningów jest w świetnej formie fizycznej, a wejście pozostaje korzystne. Nie należy go lekceważyć, ponieważ miejsce jest wciąż w zasięgu ręki.

Benoit Blanche: Eclair du Mirel (6) nie ścigał się od prawie dwóch lat z powodu problemów z zapaleniem ścięgien przednich nóg. W końcu go wyremontował, ale nadal jest dość zardzewiały. Potrzeba dwóch, a nawet trzech przejazdów, zanim znajdzie odpowiednie tempo.

Jeana Michela Baziera: Falco Berry (7) znajdzie kłus zaprzęgowy do tego wspaniałego zaangażowania na pierwszym poziomie. Od zwycięstwa w Nantes poprawia formę. Być może nawet bardziej skuteczny, gdy jest teraz wyposażony w wyjątkowo lekką wagę. Jego marża jest zmniejszona na tym poziomie. Potrafi postawić się ponad innymi.

Leona Abrevarda: Niedawno odkryto, że Faster Syga (8) nie miał racji, kiedy wracał po ośmiomiesięcznej nieobecności. Dlatego ten wyścig należy uznać za nowy początek. Musi biegać i nie jest skuteczny w tej dyscyplinie. Możesz odmówić.

Cyryl Boheny: Ezalyo Smart (9) Wszedł po objęciu prowadzenia po niedawnym przyłożeniu. Potem poczuł się zagubiony, z błyskiem i siecią, oddychając ciężko. Od tego czasu dobrze pracował i trenował w ostatnią sobotę w Laval, aby jak najlepiej przygotować się do tego zobowiązania. Tym razem zostanie pokonany na wszystkich czterech nogach. Myślę, że mógłby zająć 5, a nawet 4 miejsce.

Pierre’a Bellocha: Forum Meslois (10) nie było ostatnio w stanie wrócić z drugiej części peletonu. Oferuję go w odstępach czterodniowych. Zdejmę też żaluzje, które ostatnio nie były przydatne, i ponownie założę pokrywę. Musi mnie natychmiast uspokoić.

Jan Filip Maria: Diadème Blue (11) starzeje się, ale dobrze radzi sobie w Craon, a ostatnio w Nantes. Rozsądnie zaoferuję go tej zimy pod siodłem i przy mniejszej wadze. Znajduje dobre zaangażowanie. Uważam to za wzrost. Oczywiście jest gehenna, ale uważam to za rywalizację o piąte i szóste miejsce na tym poziomie. Z tej okazji rozwiązałem jego czteronożne buty.

READ  Babcia Lio po raz pierwszy: "Ciekawe, gdzie ją zabiorę..."

Klemens Tomasz: 12-letnia Star du Quesne była dobrze wychowana na początku listopada. Byłaby znacznie bardziej niebezpieczna, gdyby miała pełny właz. Wygląda na to, że od tego czasu przynajmniej trenuje. Odkrywasz wielką szansę, bez obcokrajowców i młodych ludzi. Ma bardzo dobrą kartę do gry w tym kwintecie.

Emanuela Varena: Ranchval Fairy (13) wypadła dobrze ostatnim razem, kończąc daleko w tyle, na dobrym polu. Przekazałem go Grosboisowi i odniosłem wrażenie, że dobrze mu to zrobiło. To dobre zobowiązanie. Musi iść dobrze, bo musi przyjść z innymi, ale liczę na eklektyczne tempo, żeby służyło jego interesom. Liczę na dobry występ.

Desmoty Arnauda: Espoir d’Elphigny (14) jest już w domu od trzech tygodni i wszystko idzie dobrze. Jest na najlepszej drodze do wygranej, ale trochę się starzeje. W przypadku pierwszych miejsc może być trochę ciasno. Mamy nadzieję, że zajmiemy piąte miejsce, wiedząc, że może iść dalej, jak czekanie.

Yannick Alain Briand: Cagnoise d’Agon ma 10 lat, ale jest w świetnej formie. Obowiązek zachęca mnie do zaprezentowania go w stolicy, zamiast jechać w niedzielę do Salon-de-Provence. Zostanie usunięty z przednich nóg za pomocą żywicy. Będzie musiała ścigać się w prawo, ale jest w stanie ukończyć wyścig na końcu.

Podsumowanie: 7-2-5-8-15-14-13-16 Podsumowanie prasowe: 7 – 12 – 16 – 5 – 8 – 13 – 1 – 3

Koniowate: 7-12-13-16-3-14-1-15
Europa 1: 7-12-1-10-15-5-16-11
Paryż: 16-12-13-7-15-3-1-5
Alzacja: 13-7-15-3-16-12-14-1
Stadion w Paryżu: 16-12-3-15-7-1-13-5