Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Philip Goffin oskarża o „najbardziej wszechstronny wynik dla amatorów”

„Jest to wynik największego amatorstwa, co oznacza, że ​​z rynków utracono kilkadziesiąt miliardów euro”.W niedzielę 19 września na kanale franceinfo kandydat na prawybory w republice Philippe Gauvin, kierownik oddziału ratunkowego w szpitalu Georges Pompidou w Paryżu, został oskarżony o reagowanie na kryzys okrętów podwodnych między Francją, Australią i Stanami Zjednoczonymi. Państwa.

„Ta australijska decyzja jest realna dla francuskiego przemysłu i dyplomacji, Rondel. W rzeczywistości zdajemy sobie sprawę, że Francja nie szanuje”.

„Kiedy słyszę, jak pastor śmieje się w swoim kącie, wyjaśniając, że to nie jest dobre, że Australijczycy nie byli mili… to wszystko jest śmieszne”.

Filip Goffin

do francjiinfo

„Widać, że negocjacje z Australią od miesięcy toczą się powoliKandydat na prezydenta trwa. Wydaje się, że australijski premier poinformował Elizeusz, że nie jest w stanie negocjować z francuskim ministerstwem. Oto rezultat kompletnego amatorstwa, które spowodowało utratę dziesiątek miliardów euro z rynków. To wynik publicznych amatorów na czele rządu”.

Szef pogotowia w szpitalu Georges Pompidou był zaniepokojony konsekwencjami tego kryzysu okrętów podwodnych: „Tracimy miejsca pracy i tracimy wpływy na Indo-Pacyfiku. Więc co teraz robimy? Wyciągamy konsekwencje. Francja musi odzyskać swoją niepodległość i niezależność. i zapewnione.” Dla niego, on „Nie możemy chcieć sprzedawać okrętów podwodnych, ale prowadzić negocjacje, które nie kończą się przez cztery lub pięć lat. Ta sprawa jest bardzo odkrywcza. Słyszę komentarz Jean-Yvesa Le Driana w tej sprawie, ale nie prosimy go o to. prosiłem go od miesięcy o rozwiązanie problemów, które Australijczycy postawili przed nami.

Philip Goffin mówi, że popiera utworzenie komisji śledczej w tej sprawie: „Ciekawie byłoby zobaczyć, dlaczego się rozpadło. Czy Australia naprawdę nas zaskoczyła z dnia na dzień, czy też australijska wersja jest tą właściwą, kiedy mówią, że ostrzegają nas od miesięcy?”

„Prawdę na ten temat trzeba zbadać, ponieważ pokaże ona niedociągnięcia dyrektora naczelnego, ale nie martw się, znam je, nie będzie poważnego śledztwa w tej sprawie”.

Filip Goffin

do francjiinfo

Burmistrz La Garenne-Colombes zaprasza „Przestań być naiwny w sprawach międzynarodowych”. Nie ma sojuszników, są walki o władzę, Puk. Każdy kraj broni swoich interesów. Kiedy okręty podwodne zostały sprzedane, Francja broniła swoich interesów przeciwko Niemcom przeciwko Szwecji. Każdy dla siebie. Zdajemy sobie sprawę, że Francja nie wie już, jak powinien się zachowywać każdy człowiek. Kiedy prezydent Hollande podpisał ten kontrakt, cieszę się, że był to sukces Francji i byłem dumny z mojego kraju”.