Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oto gry na PS4 i PS5 wprowadzone w marcu 2023 r., to rozczarowujące

Oto gry na PS4 i PS5 wprowadzone w marcu 2023 r., to rozczarowujące

Sony właśnie ujawniło swoje gry PS Plus na marzec 2023 r. To nieco rozczarowujące w porównaniu z tym, co było już oferowane w przeszłości, ale gracze nadal będą mogli zdobyć nowoczesną grę wojenną, która jest popularną grą akcji i jest solidnym RPG akcji. . Oto lista.

PlayStation Plus © Sony

Podczas gdy PlayStation Plus staje się coraz mniej atrakcyjne dla graczy PS4 i PS5, Sony zaprezentowało kolejną partię darmowych gier podczas transmisji na żywo State of Play w lutym. Wszystkie trzy gry będą dostępne do odbioru od 7 marca, niezależnie od tego, który poziom subskrypcji subskrybujesz.

Jakie gry zostały dodane do PS Plus w marcu 2023 r.?

Oto darmowe gry PlayStation Plus w marcu 2023 r. Wszystkie trzy będą dostępne od 7 marca do 3 kwietnia 2023 r.:

  • Pole bitwy 2042 (PS5, PS4)
  • Lochy Minecrafta (PS4)
  • kod żyły (PS4)

Chociaż najnowszy FPS EA zaczął się niefortunnie, kiedy został wydany w 2021 roku, od tego czasu pojawiają się aktualizacje i Doświadczenie online jest teraz satysfakcjonujące. z przyjazdem Pole bitwy 2042 W PS Plus możesz spodziewać się wzrostu liczby graczy, więc teraz jest dobry moment, aby spróbować.

Do przeczytania: Gry PS Plus Extra i Premium: luty 2023 z Horizon Forbidden West, Resident Evil 7

Lochy Minecrafta Zasadniczo jest to wer Rzemiosło Maine Do Diablo. rozgrywane w perspektywie izometrycznej, Lochy Minecrafta polega na przedzieraniu się przez grupy wrogów w poszukiwaniu nowych łupów. tak jak DiabloW grę najlepiej bawić się ze znajomymi. Szacunek Świetna gra kooperacyjna Rodzina z dziećmi.

Jeśli jesteś fanem gier RPG i nie testowałeś tego kod żyłyCóż, to właściwy czas. RPG wydane przez Bandai Namco ma niewielki wpływ Złe duchyAle bądź bardziej wyrozumiały. Ma ładne bitwy i piękne otoczenie długa podróż W którą można grać samemu lub z przyjacielem.

READ  Recenzja LG Gram 16 (16Z90Q): Duży, prawie idealny ultrabook