Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oto 14 gier na konsolę Xbox ogłoszonych i zaprezentowanych podczas Guerrilla Collective | Xbox One

Kolektyw Media Indie Exchange powraca w tym roku z dwuodcinkowym kolektywem Guerrilla, część druga zarezerwowana dla Letnia gra festiwalowa. Zebraliśmy dla Ciebie reklamowane gry na PC i konsole Xbox, a niektóre z pewnością przeniosą więcej niż jedną, jeśli najpierw nie wysadzisz głowy.

Super Kosmiczny Klub

Ekskluzywna gra stworzona przez GrahamOfLegend została zaprezentowana podczas ID @ Xbox Show, na Guerrilla Collective Show. Ta kolorowa strzelanka w stylu Astroids zabierze Cię w niekończącą się kosmiczną bitwę, o ile nie zginiesz.

W Super Space Club podróżuj z grupą antropomorficznych bohaterów, którzy starają się zostać najlepszymi obrońcami galaktyki. Ukończysz różne misje, weźmiesz udział w wielu kosmicznych bitwach i będziesz grać na lo-fi w strzelance w stylu arcade.

wszechobecny

Jonas Manke, jedyne nazwisko stojące za studiem InkyFox, dał nam nową sekwencję gier na swoją przygodę z błękitną i spokojną atmosferą. OMNO będzie dostępny pod adresem Xbox Game Pass Kiedy ma się ukazać na PC, Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One tego lata.

OMNO to powietrzna przygoda podczas odkrywczej podróży przez starożytny cudowny świat. Gracze przemierzają bujne lasy, słoneczne pustynie i lodową tundrę, a utracona potęga cywilizacji może przenieść bohatera w chmury. Po drodze pojawią się duże i małe stworzenia do oglądania i interakcji – nieśmiałe, przypominające skały kraby, pomocne żółwie, a może nawet przyjazny dinozaur do jazdy?

Świat OMNO jest pełen zagadek, platformowych wyzwań i ukrytych tajemnic. Magiczny Kostur Gracza jest kluczem do gry w Zapomniane Relikty i pozwoli graczom latać po platformach, latać nad lądem, żeglować po chmurach i nie tylko.

Kończący się

HeroBeat Studios przedstawiło rozgrywkę Endling, gry przygodowej, która porusza delikatny temat środowiska. Kontrolujesz lisicę matkę, a ponieważ gatunek jest na skraju wyginięcia, będziesz musiał chronić i karmić swoje trzy młode, podczas gdy one uczą się umiejętności przetrwania, takich jak wspinanie się po drzewach, i mogą wspierać cię w twoich poszukiwaniach. Gra zaplanowana jest na 2021 rok na PC, Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.

READ  Ciekawość znalazła błyszczące chmury na Marsie

Zobacz, jak wyglądałoby życie w świecie zniszczonym przez ludzkość oczami ostatniego lisa na Ziemi w tej ekologicznej przygodzie.

Odkryj niszczycielską moc ludzkiej rasy, która każdego dnia niszczy, zanieczyszcza i eksploatuje najcenniejsze zasoby środowiska naturalnego. Eksploruj przewijany z boku świat Endling i broń swoich maluchów, trzech bezbronnych grupek, nakarm je, obserwuj, jak rosną z poziomu na poziom, obserwuj ich wyjątkowe osobowości i lęki, a co najważniejsze, pomóż im przetrwać.

Użyj osłony nocnej, aby schować swój dostęp do bezpieczniejszego miejsca. Spędź dzień odpoczywając w tymczasowym schronie i dokładnie zaplanuj kolejny ruch, ponieważ może to być ostatni dla Ciebie i Twoich szczeniąt.

Rosnąć: Pieśń Wiecznego Drzewa

Australijskie studio Prideful Sloth, wspierane przez 505 Games, ujawniło Grow: Song of the Evertree, gdy kontrolujesz młodą dziewczynę, która stara się ponownie zaczarować świat, który stracił swoje kolory i życie po tym, jak jej drzewo życia zostało uszkodzone. Gra ma się pojawić w tym roku na PC, Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xboksie One.

Grow: Song of the Evertree to niesamowita gra budująca świat, z elementami zarządzania i eksploracji życia. Gracze odkrywają tętniący życiem i kolorowy świat Alarii, opuszczony i opanowany przez tajemniczą Pogodę. Z biegiem czasu Alaria uschła, a wspaniała Evertree – która niegdyś wznosiła wiele światów na niezliczonych gałęziach – stała się tylko drzewkiem, którego wspaniałość już dawno zniknęła z pamięci.

Jako Alchemicy Wiecznego Serca gracze nauczą się pielęgnować, leczyć i rozwijać nowe, unikalne światy w Oddziałach Wiecznego Drzewa. Kiedy starożytni mieszkańcy powrócą, a życie zacznie kwitnąć, gracze będą mogli ich spotkać, poznać ich historie i stworzyć wymarzone miasto, aby pielęgnować kwitnącą społeczność.

Alfred Hitchcock – Zawroty głowy

Wraz z Alfredem Hitchcockiem – Vertigo, Microids postawiło sobie za cel uchwycenie istoty opowieści, napięcia i brutalnej rzeczywistości amerykańskiego filmu Cold Sweats uznanego reżysera Hitchcocka. Studio chce odtworzyć to wszystko w widzu, który widzi, jak protagonista zatraca się w swoich wątpliwościach, tylko tym razem jako gracz, dzięki czemu będziesz mieć władzę nad wynikiem przygody. Gra ukaże się na PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X | S

Trivox

Trifox to gra akcji i przygodowa osadzona w wyjątkowym i kolorowym świecie inspirowanym klasycznymi platformówkami. W Trifox wcielasz się w wszechstronnie utalentowanego lisa, który stara się przywrócić i zaprowadzić pokój w jego niedawno najechanym i splądrowanym domu.

Premiera zaplanowana na początek 2022 roku.

Nieśmiertelny Cylinder (2021)

W otwartej grze The Eternal Cylinder gracze kontrolują stado fantastycznych stworzeń zwanych Trebhumami i muszą odkrywać dziwny, obcy świat pełen obcych form życia, surrealistycznych środowisk i ciągłego zagrożenia Cylindra, gigantycznej obracającej się konstrukcji. Miażdży wszystko na swojej drodze.

Czarnobyl (lipiec 2021)

Powrót Czarnobyla do wideo. Ten horror, survival i science-fiction łączy eksplorację, opowiadanie historii i RPG.

W Chernobylite wcielasz się w Igora, byłego pracownika elektrowni w Czarnobylu, który wraca do Strefy Wykluczenia, aby zbadać tajemnicze zniknięcie swojej narzeczonej Tatiany 30 lat temu. W strefie czas nie jest sprawą prostą i linearną. Będziesz musiał dokonać wyborów, które wpłyną na twoje ostateczne przeznaczenie, nawet jeśli posuniesz się tak daleko, by zmienić przeszłość. Czy podejmiesz właściwe decyzje? Zabiorą cię do Tatiany?

biegnij, umrzyj, biegnij ponownie

Run Die Run Again (RDRA) to ekskluzywna konsola Xbox. Jest to szybka i dokładna gra platformowa z perspektywy pierwszej osoby, osadzona w świecie, w którym większość rywalizacji toczy się na śmiertelnych torach, gdzie każdy centymetr otoczenia jest po to, by cię zabić. Wyścig wytrzymałościowy prędkości, toru i błędów, w którym nagradzane są szybkie refleksy i akrobatyczne dryblingi.

napęd jonowy (2021)

Przemierzaj cyberpunkowy krajobraz Neo Barcelony na Aeon Drive, grze akcji i platformówce z odrobiną szybkości. Niezależnie od tego, czy grasz w pojedynkę, czy z maksymalnie 4 znajomymi, pędź przez wiele wypełnionych neonami dzielnic miasta – i wykorzystaj swoje umiejętności opanowania czasu i przestrzeni, aby iść naprzód.

READ  Nintendo: wydatki na badania i rozwój rosną dzięki grom, ale też kolejnej konsoli - nowości

Potwory z wyspy Maravilla

Wybierz się na przygodę jako początkujący fotograf przyrody w ukrytych i magicznych dżunglach wyspy Maravilla! Eksploruj i rozwiązuj zagadki, aby odkrywać niezwykłe stworzenia, poznawać ich zachowania, a co najważniejsze, przedstawiać jej majestat. Odkrywaj tajemniczą wyspę 3D tętniącą życiem we własnym tempie. Zaprzyjaźnij się i wejdź w interakcję ze wspaniałymi stworzeniami. Dowiedz się, co sprawia, że ​​każde magiczne stworzenie jest wyjątkowe i uchwyć doskonały obraz jego magicznego zachowania. Wykorzystaj światło, dźwięk i otaczającą naturę, aby rozwiązywać zagadki i odkrywać tajemnice Maravilli.

KungFu Kickball

W grze KungFu Kickball rywalizuj ze znajomymi w sporcie łączącym akcję piłki nożnej i kung fu. Wznieś się w powietrze i wyprowadź serię ciosów, kopnięć i sztuk okultystycznych, aby ujarzmić drugą drużynę i wbić piłkę w jej dzwon. Każdy odcinek liczy się jako 1 punkt, a zwycięzcą zostaje drużyna z największą liczbą punktów pod koniec przydzielonego czasu.

BlasterMaster Zero 3

W ostatnim filmie z historii BlasterMaster Zero Jason powraca na planetę Sophia i walczy z mutantami i innymi nowymi wrogami, aby uratować Eve.

zawodzenie

W Lamentum Victor Hartwell prowadzi młodego arystokratę w desperacką podróż, by wyleczyć śmiertelną chorobę, która nękała jego ukochaną żonę Alyssę. Ich ostatnia nadzieja leży w ciemnych komnatach rezydencji na Grau Hill, gdzie hrabia odkrył starożytne sekrety i zapomnianą naukę. Twierdzi, że jest w stanie uleczyć Alyssę, ale… jakim kosztem? Rezydencja Grau Hill otworzy dla Ciebie swoje drzwi i zanurzy Cię w świecie koszmarów, w którym możesz zostać uwięziony na zawsze.

Premiera zaplanowana na jesień 2021.