Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

OPPO Znajdź obudowę X3 Lite 5G

Na początku marca OPPO ujawniło trzy nowe smartfony: Poszukaj X3 Pro 5G lub Znajdź X3 Neo 5G et le Znajdź X3 Lite 5G. Pierwsza to najbardziej premium model marki, prawdziwa oferta technologiczna, która odzwierciedla jej doświadczenie w zakresie innowacji, druga zawiera większość technologii Find X3 Pro w bardziej przystępnej cenie. Trzeci jest najbardziej dostępny z trzech.

Przede wszystkim OPPO Find X3 Lite to idealna ilustracja, za pomocą której możemy dziś kupić bardzo zrównoważony smartfon za mniej niż 500 euro. Opiera się to głównie na 5 kryteriach.

Za projekt

© OPPO

W przeszłości różnica między smartfonem premium a smartfonem ze średniej półki była ewidentna. Linie, jakość materiałów i wyczucie dłoni – nic nie pozwala nam się oszukiwać. Dziś już tak nie jest.

Jeśli ze względu na pozorne koszty budowniczowie muszą zawsze wybierać materiały, które są bardziej dostępne, znacznie ulepszyli swoje procesy produkcyjne.

Dlatego OPPO Find X3 Lite może nosić plastik. Jakość wykonania jest znacznie wyższa Z poprzedniego. OPPO zastosowało powłokę (Starlight Black lub Astral Blue), która daje iluzję szkła z bardzo atrakcyjnym zestawem refleksów.

Z przodu producent zadbał również o integrację ekranu. Od tego czasu przyjmuje wszystkie standardy modeli z wyższej półki Panel przylega do brzegów smartfona, a przedni sensor umieszczono w ukrytej szczelinie.

Kup Find X3 Lite

Jakość ekranu

oppo znajdź x3 lite ecran

© OPPO

Smartfon ze średniej półki wcale nie musi oznaczać słabej jakości ekranu. Jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do wyszukiwania modeli z panelami LCD, technologia OLED staje się bardziej demokratyczna. Przede wszystkim jakość wyświetlania poprawia się przy dużej prędkości.

Tak więc pomimo ograniczonej ceny, OPPO Find X3 Lite jest wyposażony w 6,43-calowy wyświetlacz OLED, który wyświetla treści w rozdzielczości Full HD + (2400 x 1080 pikseli). Obejmuje 93,28% gamy kolorów DCI-P3 i 135,13% widma sRGB. Jego doskonała jasność (do 750 nitów) pozwala na wygodne czytanie nawet przy bezpośrednim nasłonecznieniu. Technologia OLED umożliwia również wykorzystanie nieskończonej czerni i doskonałego kontrastu (stosunek 1000000: 1).

READ  Odkryj najlepsze laptopy na sprzedaż u dealera – LaptopSpirit

OPPO idzie dalej, wyposażając Find X3 Lite w panel Częstotliwość odświeżania wynosi 90 Hz Częstotliwość próbkowania wynosi 180 Hz. Te właściwości są nadal zachowane w modelach premium sprzed roku, zapewniając jeszcze większą płynność w przewijaniu i animacji. Po skosztowaniu trudno go dozować.

Wydajność

Oppo Find X3 Lite Game

© OPPO

Dawno minęły bezczynne dni smartfonów średniej klasy. Dziś nie potrzebujesz już najpotężniejszego procesora do swoich potrzeb.

Aby ograniczyć koszty (a tym samym ostateczną cenę), OPPO polega na chipie Qualcomm® 765G. Ma dwie główne zalety: Posiada łączność 5G i jest zoptymalizowany pod kątem gier.

OPPO łączy ten procesor z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci. Ta kombinacja pozwala Find X3 Lite zaspokoić w 100% potrzeby każdego użytkownika.

Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu przeglądać Internet lub sieci społecznościowe, czy też używać smartfona jako narzędzia biznesowego lub wsparcia multimedialnego, OPPO Find X3 Lite jest zawsze dostępny.

Kup Find X3 Lite

Do szybkiej wysyłki

oppo znaleźć X3 lite doładowania.  Ładowanie Oppo X3 Lite

© OPPO

W 2021 roku szybkie ładowanie nie jest już dostępne w modelach premium. OPPO Znajdź X3 Lite, podobnie jak jego starsi bracia, Kompatybilny z ładowaniem Super VOOC 2.0 (65W), Najszybszy obecnie na rynku.

Dzięki tej technologii OPPO Find X3 Lite można w pełni naładować w nieco ponad 35 minut. W ciągu 5 minut odzyskuje moc wystarczającą na 4 godziny użytkowania.

Tym samym OPPO Find X3 Lite kojarzy się z wydajniejszym systemem ładowania niż wszystkie inne smartfony na rynku, w tym modele premium.

Jakość obrazu

oppo znajdź zdjęcie appareil x3 lite

© OPPO

Chociaż smartfony premium logicznie mają najlepszy sprzęt do przetwarzania obrazu, nie oznacza to, że tańsze modele są złe, wręcz przeciwnie. Na przykład OPPO wyposaża się w quad moduł składający się z:

  • Szeroki kąt 25 mm (f / 1,7); 64 megapiksele (1 / 2,43 ”; czujnik optyczny 1,4 μm); Stabilność elektroniczna
  • Ultra szeroki kąt 16 mm (f / 2,2); Pole widzenia 119 °; 8-megapikselowy czujnik (1/4 cala; 1,12 μm PhotoSet)
  • Obiektyw makro 22 mm (f / 2,4); 2-megapikselowy czujnik optyczny (1/5 cala; 1,75 μm); Odległość makro 4 cm
  • Obiektyw czarno-biały 22 mm (f / 2.4) do portretów; 2-megapikselowy czujnik (1/5 cala; 1,75 μm PhotoSet)
READ  Miss Lorraine: A gdyby przyszła panna Francji była pograniczem?

A z przodu stawia producent 32-megapikselowy czujnik Sony IMX615 (1 / 2,74 ”; 0,8 μm od pozycji) w towarzystwie szerokokątnego obiektywu 22 mm (f / 2,4).

Zrozumiałbyś, OPPO Find X3 Lite ma arsenał obrazowania, który zaspokoi potrzeby każdego użytkownika. OPPO zadbało również o cyfrowe przetwarzanie, aby rejestrować wysokiej jakości materiały filmowe w dzień iw nocy. Szczególnie dobrze pracował również nad jakością wideo, w szczególności stabilizacją elektroniczną.

Poszukaj X3 Lite

© OPPO

Krótko, OPPO Find X3 Lite to doskonały przykład tego, co może osiągnąć smartfon poniżej 500 USD. W stylowej sukience ma najnowsze standardy, a wszystko to za niską cenę. Czym możesz się cieszyć bez rozbijania banku. A co najważniejsze, OPPO oferuje parę słuchawek OPPO Enco W51 do dowolnego zakupu Find X3 Lite do 25 kwietnia 2021 r.

Oczywiście, jeśli masz większy budżet, możesz zwrócić się do innych recenzentów, takich jak OPPO Find X3 Neo. Nieco droższy, ma dodatkowe zalety.

Wreszcie OPPO Find X3 Pro jest skierowany do użytkowników z najwygodniejszymi finansami. Został sprzedany za ponad 1000 euro i zawiera najnowszą technologię bez żadnych kompromisów. Wyróżnia się nawet jako jeden z najlepszych smartfonów roku. Podobnie jak wszystkie modele tej marki, jest kompatybilny z OPPO Watch, markowym zegarkiem dostępnym w 46 mm.

Kup Find X3 Lite

Idąc dalej, dowiedz się Oppo Find X3 Pro I Oppo Znajdź X3 Neo.