Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oczekiwany powrót Mega Ewolucji: Który nowy Pokemon na nich skorzysta?

Oczekiwany powrót Mega Ewolucji: Który nowy Pokemon na nich skorzysta?

Gastona Cooneya

Mechanika Mega Ewolucji mogła zniknąć z głównych gier Pokémon, ale fani nadal debatują, który Pokémon powinien otrzymać Mega formy, jeśli powróci.

Mega Ewolucja była mechaniką wprowadzoną w Pokémon X i Y, która pozwalała niektórym Pokémonom przekształcić się w silniejszą formę. Kompromis polegał na tym, że Pokemon nie mógł używać trzymanego przedmiotu, ale i tak było warto, biorąc pod uwagę wzrost statystyk i nową zdolność, jaką mogła zapewnić Mega Ewolucja.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Koncepcja Mega Evolution była popularna wśród fanów, chociaż uznano ją za destrukcyjną na scenie konkurencyjnych walk. Pomimo swojej popularności, został usunięty z głównych gier Pokémon Sword & Shield i zastąpiony mechaniką Dynamax/Gigantamax.

Chociaż gry Pokémon wydawane od Generacji VI próbowały wprowadzić nowe mechaniki walki (takie jak Ruchy Z i Terrastallizacja), fani wciąż proszą firmę Pokémon Company o przywrócenie Mega Ewolucji w przyszłych grach.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Firma Pokemon

Fani Pokémonów są podzieleni co do tego, który Pokémon powinien otrzymać Mega Ewolucje w przyszłych grach

Użytkownik Pokémon Reddit utworzył wątek z pytaniem, który Pokémon powinien otrzymać Mega Ewolucje, jeśli mechanik powróci w Generacji X lub w kolejnej generacji nadchodzących tytułów. Fani byli podzieleni co do tego, który Pokémon powinien otrzymać tak rzadkie wzmocnienie mocy.

Zarejestruj się za darmo w Dexerto i zyskaj:

Zobacz mniej reklam|Tryb ciemny|Oferty na gry, programy telewizyjne, filmy i technologie

„Mega Dragonite, Hydrigon, Moplodocus, Ekaizer, Lansurian i Moscoto”.Jeden z użytkowników napisał, „Po prostu uważam, że każdy pseudo-legendarny powinien taki mieć”. Inny użytkownik zgodził się ze swoim pierwszym wyborem, „Każdy może wziąć numer, a Dragonite dostanie to, na co zasługuje”.

Artykuł kontynuowany po reklamie

„Libégon i Wailord to dwie osoby, które od razu przychodzą mi na myśl” – skomentował jeden z fanów Generacji 3. „Jak wszyscy wiemy, Libégon był maltretowany w ROSA. Wailord jest jednym z moich ulubionych, uwielbiam mega stworzenia, a Wailord jest największym z wspaniałości z pewnością byłyby mega. Niesamowicie imponujące.

Jeden z użytkowników miał niespodziewaną prośbę o udostępnienie Pokemona z Mega Ewolucją w celu uzyskania drugiej formy. „Gyarados powinien dostać sekundę. Trzymaj go z wodą, latającym lub czystym smokiem, ale daj mu 2 lub 4 małe ramiona jak tradycyjny orientalny smok.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Mega Ewolucje nadal żyją w Pokémon Go i istnieje szansa, że ​​pewnego dnia zostaną tam wprowadzone nowe formy, ale do tego czasu fani prawdopodobnie nadal będą czekać na pojawienie się nowych wersji Gen 6. Wśród mega listy.