Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy dostawca biletów na następny sezon w Jupiler Pro League

Nowy dostawca biletów na następny sezon w Jupiler Pro League

Umowa obejmuje trzy sezony. „Ta współpraca jest wyjątkowa na międzynarodowej scenie piłkarskiej” – skomentowała w komunikacie prasowym Lauren Barris, dyrektor Pro League. „Nigdzie indziej nie ma tak wielu profesjonalnych klubów, które stale korzystają z tej samej platformy biletowej. Ta ekspansja jest korzystna zarówno dla klubów, jak i fanów”.

Pro League twierdzi, że jest przekonana o wartości dodanej Roboticket, zarówno dla fanów, jak i klubów. „Dzięki Roboticket belgijski kibic piłki nożnej wkrótce będzie mógł zamawiać bilety, subskrypcje czy napoje za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu, także ze swojego smartfona” – podsumowuje Barez. Pro League dodaje, że „rejestracja kibiców będzie bezpieczniejsza, kibicom będzie łatwiej składać zamówienia w mgnieniu oka, a platforma biletowa zapewni dodatkowe możliwości integracji dla naszych klubów.

W sumie 25 z 26 klubów zawodowych wyraziło już zgodę. Belga dowiedział się, że tylko Antwerpia nie wyrusza w tej chwili na przygodę.

Podium zostało przetestowane podczas meczu towarzyskiego pomiędzy RPA a Gwineą 25 marca w Kortrijk oraz przez Anderlecht podczas finału Pucharu Belgii 18 kwietnia z Gandawą.

READ  Dzisiejszy wykres - GBPUSD (17.07.2023)