Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Noc 12”, kobiety i Brad Pitt oczarowali imprezę

„Noc 12”, kobiety i Brad Pitt oczarowali imprezę

  • Pięć nagród dla noc 12 Spraw, by był wielkim zwycięzcą wieczoru Cesara.
  • Pominięte kobiety w kategorii „Osiągnięcia” zdobyły jedenaście statuetek we wszystkich kategoriach.
  • Brad Pitt złożył animowanemu reżyserowi Davidowi Fincherowi bardzo wzruszający hołd dla niego.

noc 12 On wygrał ! Dzięki Five Caesars niesprowokowany zabójca Dominica Mole’a wygrał wszystko impreza Piątkowy wieczór. lub prawie. Bo kobiety, zapomniane w kategorii Najlepsza Reżyseria, zrewanżowały się znakomicie, zdobywając jedenaście nagród w tylu kategoriach, jakby wyborcy chcieli nadrobić zaległości, których uniknęli jako reżyserzy filmów fabularnych.

Ta nagroda kończy karierę Święty Omarze, Alice Diop została uderzona zejściem ze sceny po zdobyciu statuetki dla najlepszego debiutu filmowego. Kobiety tam są i nie są gotowe do wyjścia! Podsumowała ogólne wrażenie imprezy bardziej płynnej niż zwykle, takiej, która miała nawet dobry gust, jeśli chodzi o trzymanie się harmonogramu.

Skromne przedsięwzięcie, historyczne miasto Dressel

” Mało wiem Brada Pittaprzyznał się za kulisami Davida FincheraCudowna pokora. Ta nagroda, która nagradza moją filmografię, zachęca mnie do jej kontynuowania. „szef klub walkiI Siedem Lub Ciekawy przypadek Benjamina Buttona Nie wiedział, że gwiazda, którą wyreżyserował w tych trzech filmach, przyzna mu Cezara Honorowego 2023. Uczucie tego człowieka, równie skromnego, jak dyskretnego, jest namacalne, gdy wie, że jest kochany przez Francję i celebrowany . Brada Pitta.

reakcja Nadię TereszkiewiczHonor, mam nadzieję Drzewa migdałowe Fajnie było też patrzeć, jak trzyma swój kubek jak laleczka. „Pokażę to mojej rodzinie i przyjaciołom”, powiedziała, płacząc ze szczęścia, „ale na razie trzymam to ze sobą”. Zapamiętamy też słuszną muzyczną dumę Erin Dressel’pełny etat. Jest pierwszą kompozytorką w historii, która zdobyła Cezara, a także miała słowo dla swoich nieobecnych kolegów i filmowców spośród nominowanych.

READ  Oto trzy znaki zodiaku, które spędzają życie na telefonie! - Tuxboard

Sun Evira

Virginie Eviraokazałe i satysfakcjonujące dla jej roli ofiary ataku, w którym zrekonstruowała samą siebie zobaczyć Paryż ponownie, Złożyła również hołd reżyserce Alice Winokur, ale także swojemu partnerowi filmowemu Benoitowi Magimelowi, który otrzymał nagrodę.S Pacyfikacja – zagłada na wyspach przez Alberta Serrę. Powiedziała: „Naprawdę liczyłam na wygraną i jestem zadowolona z tego filmu, ale też o tym myślę dzieci innych ludzi I Rebece Zlotowski, która również była dla mnie bardzo ważna w tym roku. „Jesteśmy szczerze szczęśliwi z powodu tej opalonej aktorki, której sekret sprawił, że ta udana impreza była jeszcze bardziej świąteczna.