Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nintendo Switch OLED Mario Edition w najlepszej cenie, ale na jakiej stronie?

Nintendo Switch OLED Mario Edition w najlepszej cenie, ale na jakiej stronie?

Ledwo wypuszczoną na rynek, limitowaną edycję konsoli do gier Nintendo Switch OLED można zamówić w sprzedaży na Cdiscount.

Podczas gdy Super Mario Bros. Wonder został wydany w październiku ubiegłego roku, a Nintendo wykorzystało tę okazję Ujawniono limitowaną edycję konsoli Nintendo Switch OLED. Ten ostatni, podobnie jak Mario, kosztuje zwykle około 360 euro. W okresie Czarnego Listopada Cdiscount oferuje konsolę Nintendo Switch OLED Mario Limited Edition za jedyne 319,99 euro.

Konsola jest dostarczana bezpłatnie do Twojego domu lub punktu odbioru. To bardzo dobry pomysł na prezent przed Świętami Bożego Narodzenia, zarówno dla fanów Mario, jak i fanów Nintendo. Ta konsola do gier uzyskała ocenę 4,6 gwiazdki na 5 w ponad 500 recenzjach. W razie potrzeby można go regulować w 4 partiach. Ta konsola Nintendo Switch jest sprzedawana w limitowanej edycji, więc nie czekaj, aż wyczerpią się zapasy, aby zamówić swoją jednostkę!

Cena Nintendo Switch OLED Mario Limited Edition to niecałe 320 euro

Nintendo Switch OLED Mario Limited Edition jest dostępny w kolorze czerwonym, zarówno dla konsoli, kontrolerów Joy-Con, jak i stacji dokującej. Ten kolor symbolizuje Mario. Z tyłu stacji dokującej znajduje się także sylwetka Mario. Uważnie monitorując te ostatnie, masz możliwość odzyskania ukrytych elementów.

Nintendo Switch OLED to trzecia konsola Nintendo Switch. Ten ostatni ma większy, 7-calowy ekran OLED o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli.

Ta konsola oferuje trzy tryby gry, a mianowicie tryb TV, w którym możesz grać z bliskimi na dużym ekranie, tryb stołu, w którym grasz dla dwóch osób, oraz tryb przenośny, w którym możesz grać gdziekolwiek chcesz, nawet w podróży. Jest kompatybilny ze wszystkimi programami Nintendo Switch, w tym Super Mario Bros. Zastanawia się.

READ  Babcine wskazówki dotyczące doskonałej pielęgnacji!

Żywotność baterii OLED Nintendo Switch może wynosić do 9 godzin. To ostatnie zależy od używanego oprogramowania. Konsola Nintendo oferuje 64 GB pamięci.

Nintendo Switch OLED Limited Edition Mario jest dostępny ze zniżką na Cdiscount za jedyne 319,99 euro.

Kliknij tutaj, aby skorzystać z oferty na Nintendo Switch OLED Mario

Ceny podane są wyłącznie w celach informacyjnych i mogą ulec zmianie. Redakcja BFMTV nie była zaangażowana w produkcję tych treści. BFMTV może otrzymać wynagrodzenie, jeśli jeden z naszych czytelników dokona zakupu za pośrednictwem linków zawartych w tym artykule.

Najważniejsze artykuły