Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nieograniczona jazda próbna: Solar Crown wyświetla duże środowiska mapy |  Xbox One

Nieograniczona jazda próbna: Solar Crown wyświetla duże środowiska mapy | Xbox One

Sama wzmianka o Test Drive może przyprawić o dreszcze fanów gier wyścigowych z otwartym światem. Zamiast tego Test Drive Unlimited: Solar Crown pojawił się niedawno z nowymi obrazami swoich środowisk.

Ogromna mapa do odkrycia w grze Test Drive Unlimited: Solar Crown

Informacje udostępnione w marcu dotyczyły samochodów, modyfikacji lub sprzedawców, ale dziś mówimy o mapie TDU: Solar Crown.

Dla przypomnienia, Test Drive Unlimited: Solar Crown zaoferuje odwzorowanie w skali 1:1 wyspy Hongkong, ponad 1000 kilometrów kwadratowych wąskich uliczek, szerokich autostrad i innych górskich przełęczy, podobnie jak twórcy. Trasy o długości ponad 600 km obiecują różnorodność.

Poza różnymi rodzajami terenu istnieje dynamiczny system pogody i pory dnia: możesz przejść od słonecznej przejażdżki o świcie do długiej nocnej przejażdżki pod burzowym niebem.

Deszcz ma znaczący wpływ na zachowanie twojego samochodu: będziesz musiał dostosować swoją jazdę, aby uniknąć nieoczekiwanego poślizgu i ewentualnie zmienić opony i przełożenia. Nie zapomnij włączyć wycieraczek przedniej szyby, aby słońce wróciło i ponownie opuść maskę! Cykl dnia i nocy jest również realistyczny z wyraźnymi fazami świtu, dnia, wieczoru i nocy.

Na mapie jest 14 obszarów do zbadania, z aktywnościami, wydarzeniami i przedmiotami do znalezienia i zebrania. Wiemy, że wraki wracają do Hongkongu, a części zamienne można znaleźć na całej wyspie. Ci, którym uda się znaleźć wszystkie części, będą mogli zdobyć tokeny.

Spaceruj po centrum Wan Chai, dzielnicy finansowej, w której znajdują się wieżowce, takie jak Hopewell Center i Convention Center, a następnie przez centralną część pod Bank of China i Lippo Twin Towers Centre, kultowy wieżowiec Hongkongu.

Eastern Docklands to idealny plac zabaw dla ulic. Ich siedziba główna, podziemny przemysłowy klub nocny. Jeśli wolisz spokojniejszą, mieszkalną atmosferę, obszar Repulse Bay z ekskluzywnymi kupcami jest idealnym miejscem. Zatoka Repulse ze swoimi luksusowymi koncesjonariuszami znajduje się na południu wyspy. Szczyt, najwyższy punkt wyspy, jest idealny do jazdy terenowej i podziwiania miasta o zachodzie słońca.

Czy jesteś zapalonym odkrywcą? Wyrusz w poszukiwaniu małych wiosek rybackich u podnóża zbiornika Tay Tam Toc, do którego można dotrzeć tylko małymi ścieżkami; Następnie weź swój Dragon’s Back, aby dołączyć do Shek O i przeżyć niezapomniane chwile w grach, które można znaleźć tylko w TDUSC.

Kontynuując, zapraszamy do zapoznania się z naszym wywiadem z Alainem Garneau, dyrektorem kreatywnym w KT Racing i weteranem licencjonowania jazdy próbnej. Dowiadujemy się, jak studio przygotowuje się na przyszłość z tym dużym projektem i czym różni się licencja od Forza Horizon. Test Drive Unlimited: Solar Crown zadebiutuje w tym roku na PC, PS5 i Xbox Series X | S.

READ  Cztery razy więcej graczy woli zabawę bananem niż w Elden Ring czy GTA 5, nie możemy w to uwierzyć!