Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

– Nie będę w stanie kłamać przez lata.

– Nie będę w stanie kłamać przez lata.

Luc Besson był w poniedziałek o godzinie 7:50 we France Inter gościem z okazji środowego pokazu kinowego „Dogmana”. W ramach promocji tego filmu reżyser oskarżony o gwałt powraca do mediów po tym, jak francuski wymiar sprawiedliwości ostatecznie go w tym roku uniewinnił. „Sprawiedliwość nie była po mojej stronie, wykonała swoją pracę tak, jak powinna”.Zwraca uwagę, że tak „Jest niezastąpiony, więc musimy pozwolić mu pozostać”.

Oskarżony złoży sprawę w Belgii i ewentualnie przed Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości. Ale „NIE„To nie przeszkadza reżyserowi spać”.Nie jestem winny, nie zrobiłem tego, o co mnie oskarżają„, Potwierdza. – Nie będę w stanie kłamać przez lata.

Aby wyświetlić zawartość Twittera, musisz zaakceptować pliki cookie portale społecznościowe.

Te pliki cookie umożliwiają udostępnianie lub bezpośrednią interakcję w sieciach społecznościowych, z którymi jesteś połączony, lub integrowanie treści pierwotnie opublikowanych w tych sieciach społecznościowych. Umożliwiają także sieciom społecznościowym wykorzystywanie Twoich wizyt na naszych stronach internetowych i w aplikacjach do celów personalizacji i kierowania reklam.

„Małe ziarenko piasku”, aby wyłączyć maszynę

W „Dogmanie” Luc Besson wciela się w młodego chłopca, którego ojciec zamyka w klatce z psami. „Myślę, że nigdy się nie podniesiemy„Jednak migawki z przeszłości „Ból z czasem mija„, on myśli.

Jak w wielu innych jego filmach, reżyser uczynił swojego głównego bohatera samotnym strażnikiem. Douglas okrada bogatych, żeby dać biednym. „Aby unieruchomić maszynę, wystarczy małe ziarenko piasku, dlatego mnie interesuje małe ziarenko piasku– wyjaśnia reżyser.We wszystkich głównych ruchach artystycznych, politycznych i gospodarczych zawsze pojawia się małe ziarenko piasku i jest inne”.

READ  Ginette Kolinka zainspirowała się także do zadania pytania dziennikarce Rencontres du Papotin