Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Narkotyczne pigułki antykoncepcyjne trafiają do Francji

Tabletki, które zmniejszają nieprzyjemne działanie alkoholu, zostały niedawno wprowadzone na rynek we Francji przez szwedzkie laboratorium.

Czy to może być cudowny składnik, który pozwoli uniknąć nadmiernego spożycia alkoholu? Od niedawna można kupić tabletki, które obiecują zmniejszyć nieprzyjemne skutkialkohol. Ten produkt został już wprowadzony na rynek w Wielkiej Brytanii i według producenta zostanie bardzo dobrze przyjęty.

Wykonany z „naturalnych i roślinnych” składników, ten suplement diety szybko atakuje alkohol w jelitach, zanim dotrze on do wątroby.

© Merkel

Konkretnie składa się z probiotyków (Bacillus coagulans i Bacillus subtilis), L-cysteiny (aminokwas) oraz Witaminy B12. Zestaw rozłoży do 70% alkoholu w jelitach w sześćdziesiąt minut. Kalorie z alkoholu są również spalane w tym samym tempie.

Aby tabletki były skuteczne, należy zażyć dwie z nich na dwie godziny przed wypiciem alkoholu.

Ta formuła (formuła AB001) została zaprojektowana przez szwedzkie laboratorium De Faire Medical z siedzibą w Sztokholmie. Ten ostatni stwierdza na swojej stronie, że jego produkt nie może być usprawiedliwieniem dla jazdy pod wpływem alkoholu.

READ  Odtworzyliśmy materię w świetle Wielkiego Wybuchu