Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Naprawdę dobre oferty high-tech w trzeciej sprzedaży na Amazon i Cdiscount

Smartfony są ulubionym sprzętem zaawansowanych technologicznie konsumentów i Rakuten to rozumiał. W pełni internetowa platforma sprzedaży została uruchomiona podczas wyprzedaży w 2022 roku, aby zaoferować nieskończoną liczbę modeli smartfonów wszystkich marek w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Jak możemy tęsknić za smartfonami, skoro producenci świetnie się bawili, wprowadzając nas w ostatnich miesiącach do dziesiątek nowych modeli? Jest teraz dostępny we wszystkich cenach i do wszystkich zastosowań, niezależnie od tego, czy potrzebujesz telefonu, aby połączyć się ze znajomymi i przejść do Internetu, czatować wideo z bliskimi, grać lub nagrywać przez całe życie, jednocześnie ciesząc się najlepszą możliwą jakością na urządzeniu, które waży mniej niż 200g.

W tej małej grze Apple kontynuuje swoją zabawną ścieżkę z iPhonem. W ciągu zaledwie kilku lat telefon, który zrewolucjonizował branżę, wciąż jest wzbogacany o nowe funkcje, ale także o bardziej zaawansowane aparaty, aby odnieść sukces we wszystkich Twoich ujęciach. Ultraszerokokątny, tryb nocny i automatyczna obróbka obrazu, iPhone to małe studio fotograficzne, ale także przenośna konsola do gier, doskonałe urządzenie do łączenia się między innymi z Internetem i kartą kredytową. Rakuten pozwala na zakup wielu iPhone’ów, od niedrogich starszych modeli aż do najnowszego iPhone’a 13 we wrześniu 2021 roku.

Samsung jest również w centrum uwagi na Rakuten z ofertami obejmującymi cały jego asortyment, a mianowicie Samsung Galaxy S21, flagowy produkt koreańskiej marki z tymi pięcioma czujnikami obrazu zdolnymi do nagrywania w 8K, ultrawydajnym procesorem i ładowaniem. , ale także gamę Galaxy A i Galaxy M, przystępną cenowo, ale bardzo skuteczną w codziennych potrzebach, takich jak konsultacje online czy komunikatory.

Xiaomi jest teraz głównym graczem w tej dyscyplinie i istnieje niezliczona ilość referencji i wydań wydanych w ciągu ostatniego roku. Bez względu na budżet, na Rakuten z pewnością czeka na Ciebie smartfon Xiaomi. Witryna dealera zdołała również sprawić, że wszystkie te modele będą jeszcze tańsze dzięki dość dużym zniżkom podczas trzeciego zrzutu. Nie będziemy musieli długo czekać, za kilka dni będzie niestety za późno, aby z tego skorzystać.

READ  L'ESA prepare des modules d'hibernation pour ses astronautes contrôlés par une IA et inspirés de l'ours

Wreszcie OnePlus oferuje mniej telefonów niż jego konkurenci, ale modele te nadal należą do najlepszych na rynku. Rakuten oferuje promocje zarówno na OnePlus 8, jak i na jego warianty, ale także na najnowsze smartfony premium OnePlus9 i OnePlus 9 Pro, które integrują wszystkie nowoczesne technologie mobilne dostępne w branży.

Oprócz niesamowitych zniżek oferowanych przez Rakuten, sprzedawca online z przyjemnością rozpieści Cię kilkoma kodami promocyjnymi oferowanymi na wiele dobrych planów. Nie martw się, przekażemy Ci te kody w naszych artykułach, aby umożliwić Ci skorzystanie z najlepszych stawek.