Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nakaz aresztowania wydany dla narzeczonego Briana Pralni

Brian Laundry jest oficjalnie poszukiwanym przez amerykański wymiar sprawiedliwości. W czwartek został wydany nakaz aresztowania narzeczonej Gabi Pettito, ten wędrowiec, który Znaleziono szczątki W zeszłym tygodniu w Wyoming ogłosiło FBI. Pralnia Briana, który zniknął tydzień temu, na Florydzie, nie jest – w tej chwili – oskarżony o zabójstwo Gabe’a Pettito: nakaz aresztowania pojawił się tuż po jego oskarżeniu o oszustwo bankowe. Poszukiwania nadal znajdują go na Florydzie, wraz z przybyciem zespołu nurków, aby zbadać bagnisty obszar.

Brian Laundry został oskarżony przez wielką ławę przysięgłych o użycie nienależącej do niego karty kredytowej i wypłatę środków z konta, które nie należało do niego „po śmierci Gabe’a Pettito”, między 30 sierpnia a 1 września, w sumie „ponad 1000 dolarów”, mówi FBI. Szanse są takie, że była to karta i konto jego partnera, ale władze USA tego nie potwierdziły.

„W Yosemite nie ma sieci”

Gabe Pettito był ostatnio widziany żywy 27 sierpnia w meksykańskiej restauracji w Jackson w stanie Wyoming. Świadek powiedział Fox News, że była świadkiem gorącej kłótni między młodą kobietą a jej narzeczonym, która została opisana jako „agresywna” i „wrzeszcząca na personel”. Gabi Pettito „we łzach” wracała, by przeprosić kelnerów. FBI nie wspomniało o tym odcinku, ale restauracja Merry Piglets potwierdziła na Instagramie, że Gabby Petito i Brian Laundrie byli obecni w zakładzie.

30 sierpnia matka dziewczynki otrzymała ostatnią wiadomość tekstową wysłaną z telefonu komórkowego Gabi Pettito. Krótka wiadomość składająca się z czterech słów: „Brak sieci w Yosemite”, która najwyraźniej nie została wysłana przez dziewczynkę. Park Narodowy Yosemite znajduje się w stanie Kalifornia, ponad 1300 kilometrów od Wyoming. Jego szczątki znaleziono w pobliżu pola namiotowego, 75 km od restauracji.

READ  Niemcy i Quebec próbują wznowić kampanię szczepień

FBI zapewnia, że ​​śledztwo w sprawie śmierci Gabe’a Pettito, uznanej przez patologa sądowego za „morderstwo”. W czwartek wieczorem Brian Laudrey był nadal uważany za „osobę interesu” i nie był jeszcze podejrzanym przez FBI. Dyskryminacja semantyczna, ale przede wszystkim prawna: aby publicznie scharakteryzować kogoś jako „podejrzanego”, policja musi dysponować wystarczającymi elementami (dowodami fizycznymi, prawdopodobną przyczyną itp.), aby uniknąć oskarżenia niewinnej osoby, która może następnie podjąć kroki prawne.