Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nagy grozi swoim zespołom, że wydalą ich za wyjątkowo niebezpieczne przewinienie. „Mamy informacje!

Anime Nagoy Nie zapomnij słów Świetnie od 15 grudnia 2007 roku. Dzięki swoim zespołom w grupie moderator rozwinął wielką więź. Widzowie regularnie zauważają, jak chętnie się wzajemnie krytykują. Nagoy jest już znany jako artysta, który łatwo żartować. Niektórzy nawet opisują go jako prawdziwego profesjonalistę. Potrafi śmiać się ze wszystkiego i ze wszystkimi.

Ale nie zapomina też o wezwaniu swoich zespołów w celu złożenia zamówienia, gdy jest to konieczne. Znowu, kiedy to robi, czasami nawet opowiada żart. Jednak żart ma coś do drżenia, gdy szczerze grozi zwolnieniem swoich oddziałów! sprzeciw Wyjaśnia ci wszystko.

Czy Nagui posuwa się za daleko w swoim humorze?

Nagui jest często wycofywany przez internautów po jego żartach lub uwagach. W rzeczywistości nie jest to rzadkie dla moich widzów Nie zapomnij słów Spotykają się w sieciach społecznościowych, aby wyrazić swoje opinie, gdy mają wrażenie, że gospodarz się poślizgnął. W zeszłym roku zażartowali z Nagoya, nazywając go „zdeformowanym włosem”, którego poszukiwały organy ścigania. Chociaż on wie doceniać Dobre dowcipy, ten w ogóle go nie bawił. Więc nawet on wie, jak rozpoznać, że humor może mieć granice. Jednak często to tchórzliwa miłość, a raczej tchórzliwy humor, bierze górę z zespołami.

Nagoy przyjął Audrey 28 kwietnia o godz Nie zapomnij słów. Kandydat przyszedł, by zmierzyć się z Baptystą, wielkim bohaterem wciąż na jego miejscu. Ale to nie ona to zdejmie. Z drugiej strony, Baptiste traci następnego dnia swoje miejsce jako mistrz przeciwko Stephanie.

Twój magazyn sprzeciw Zaprasza do szczegółowego powrotu do 28 kwietnia. Ponieważ tego dnia żart Nagya przybrał niepokojące rozmiary. W rzeczywistości członkowie jego zespołu otwarcie grozili, że ich zwolnią! Gospodarz nie akceptuje oszustwa i bardzo wyraźnie to powiedział, wzywając swoje zespoły, aby poprosiły o to, gdy próbują pomóc Audrey go przezwyciężyć. Zmęczony żalem Autorzy: Nâdiya i Enrique Iglesias.

READ  Malek Bentalha tworzy parodię „The Voice”, odkrywając szalony cover zespołu Organized by July

Szokujące zdanie, które lepiej weź w drugiej kolejności

Nagoy nie mógł nawet zauważyć, że jego zespoły próbują pomóc jednemu z kandydatów Nie zapomnij słów. Następnie uruchomił: „Prawdopodobnie, wiedza, umiejętności Ludzie z tej grupy, którzy są zatrudniani przez produkcję i którym wszyscy grozi wyrzucenie z sądu pracy za poważne uchybienia … my również możemy dać wam złe odpowiedzi! „ Z szerokim uśmiechem.

Co wywoła reakcję grupy pomimo zabawnej melodii Nagui. W rzeczywistości byłoby szkoda zobaczyć, jak zwalnia swoje zespoły w trakcie transmisji! Niewątpliwie opinia publiczna zajmie trochę czasu, aby odpowiedzieć w Internecie w obronie pracowników Nie zapomnij słów Jeśli traktowane poważnie. Na szczęście nic takiego nie jest tak niefortunne.

Przez jakiś czas i tak wszyscy fiksowali się na punkcie Baptist. W rzeczywistości wytyczył jasną ścieżkę i zgromadził zwycięstwa. Z jackpotem w wysokości 160000 euro i 40 wygranymi na swoim koncie, został oskarżony o swoją pierwszą porażkę. Więc wkrótce wróci do grona maestro Nie zapomnij słów. Ponieważ maestro zbiera tylko największych zwycięzców Nagui Show.

Baptiste marzył o kupnie mieszkania na Gwadelupie. Przy takiej kwocie być może jego marzenie mogłoby się spełnić. Podczas swojego 30. zwycięstwa właśnie wygrał wycieczkę i na szczęście wygrał Gwadelupa Jako miejsce docelowe. Ta wyspa jest jego ulubionym miejscem. sprzeciw Nie może pomóc, ale życzy mu, aby jego projekty zakończyły się sukcesem teraz, gdy może wyrzucić swoją miskę. Wreszcie, mimo że Nagui nie wzbudzał w ten sposób publicznego oburzenia po żartowaniu o dyskwalifikacji jego drużyn, było mało prawdopodobne, że ucieczka przed poczuciem humoru zajmie mu dużo czasu!

READ  Główni odbiorcy: 'Visions' kończą w seriach TF1 i France 2 blisko 3 miliony - 'Żonaty od pierwszego wejrzenia' na M6 na 2,7 miliona - Flop dla Molière'ów na France 3 pokonany przez W9 i TMC