Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Na oczach swoich fanów Amiens szuka miejsca w półfinale Pucharu Kontynentalnego

Amfiteatr Amiens w Europie! W piątek wieczorem Amiens otrzyma rundę Pucharu Kontynentalnego i zmierzy się odpowiednio Rumuni z Braszowa, Słoweńcy z Jesenic i Włosi z Asiago. Wszystkie te drużyny zmierzą się ze sobą za trzy dni, a pierwsza w klasyfikacji awansuje do półfinału, który odbędzie się w listopadzie w Danii. Gol, którego Amiens przegapił w 2019 roku podczas ostatniego startu w tych zawodach. Tym razem Goci mają wszelkie intencje, aby tak się stało.

Aby wyświetlić tę zawartość Twittera, musisz zaakceptować pliki cookie portale społecznościowe.

Te pliki cookie umożliwiają udostępnianie lub interakcję bezpośrednio w sieciach społecznościowych, z którymi jesteś połączony, lub integrowanie treści pierwotnie opublikowanych w tych sieciach społecznościowych. Pozwala również sieciom społecznościowym na wykorzystanie Twoich wizyt w naszych witrynach i aplikacjach w celu personalizacji i kierowania reklam.

Zarządzaj moimi wyborami

gol półfinałowy

„Nie zbliżymy się do tej rundy, mówiąc, że chcemy zająć drugie lub trzecie miejsce, to byłoby śmieszne” – potwierdza Antoniego Mortasa. trener gotyku Ten, kto widzi wiele powodów, by w to wierzyć, w grupie, którą uważa za jednorodną. „W 2019 zbliżyliśmy się trochę do tej trasy w Danii, ponieważ kiedy byliśmy młodzi, kiedy w ogóle tego nie robiliśmy, mogliśmy naprawdę zrobić to lepiej, a gracze pod koniec turnieju byli rozczarowani. nas żal, ale też Mam nadzieję, że w ten weekend I wtedy.”

Strumień Szósty w Magnus League, Goci będą musieli być nieco bardziej konsekwentni w nadziei na wygranie tych kwalifikacji. – Wszystkie błędy, które mogą kosztować nas mecze w turnieju, muszą zostać wymazane – powiedział napastnik. Jeremiasz Romand. „Po prostu to wiedzieliśmy Na początku sezonu mieliśmy wzloty i upadki, a tam naprawdę powinniśmy skupić się na robieniu wind„Bardzo fajna przerwa”, dodaje Anthony Mortas, dla którego będzie weekend Pucharu Kontynentalnego. Dla wielu graczy to nowość, jest w domu, wszystkie składniki czekają na wspaniały weekend! „

  • Piątek: Asiago – Jesenice (16:00) Amiens – Brasov (20:15)
  • Sobota: Braszów – Asiago (16.00) Amiens – Gisenice (20.15)
  • Niedziela: Jesenice Brasov (14.00) Amiens – Asiago (18.00)
READ  Mercato: Mourinho wskakuje do Rzymu! (Dziennik) - Piłka nożna

Jeśli zakwalifikuje się, Amiens będzie mógł zagrać w jednym z dwóch półfinałów Pucharu Kontynentalnego w dniach 19-21 listopada w Aalborgu w Danii lub w Warszawie w Polsce.